Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Omiljeni profesor/nastavnik?

+13
PsychoticOne
Ksendzita Bejbee
Heiwajima_Mayu
KimSunghye
Panda
Kawaii Lulu-kun
~Death Ripper~
Zomboid
Natsuko Sachiko
Psychosocial
Sadness
AnchyAbyss
Kage
17 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Omiljeni profesor/nastavnik? Empty Omiljeni profesor/nastavnik? Ned 05 Dec 2010, 09:50

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

Question

http://otaku-rs.blogspot.com/

2Omiljeni profesor/nastavnik? Empty Re: Omiljeni profesor/nastavnik? Pon 06 Dec 2010, 02:37

AnchyAbyss

AnchyAbyss
Daimyo
Daimyo

Triva car!!
Predaje srpski i lik je extra znaci. Najnovija provala mu je kako hoce da muva tetku od ovog jednog iz razreda XD

3Omiljeni profesor/nastavnik? Empty Re: Omiljeni profesor/nastavnik? Uto 07 Dec 2010, 07:52

Sadness

Sadness
Ninja
Ninja

Nastavnik matematike,nastavnica fizike i nastavnica engleskog su okej i nastavnica informatike je najbolja!!

4Omiljeni profesor/nastavnik? Empty Re: Omiljeni profesor/nastavnik? Sre 08 Dec 2010, 09:16

AnchyAbyss

AnchyAbyss
Daimyo
Daimyo

Da dodam i razrednu sto predaje matematiku i Segica sto predaje informatiku.

5Omiljeni profesor/nastavnik? Empty Re: Omiljeni profesor/nastavnik? Pet 14 Jan 2011, 05:53

Psychosocial

Psychosocial
V.I.P.
V.I.P.

Ummmm... Nastavnica engleskog, biologije i to je to. -.-'

6Omiljeni profesor/nastavnik? Empty Re: Omiljeni profesor/nastavnik? Ned 13 Mar 2011, 08:58

Natsuko Sachiko

Natsuko Sachiko
V.I.P.
V.I.P.

Meni je omiljena Bojana, nastavnica biologije...Naravno, zato što je tako dobra, meni više ne predaje -.- Znaš kako žena objasni, ništa nisam kući učila i imala sam pet...

Ilija, nastavnik vjernoauke...
On je definitivno najbolji9 nastavnik svih vremena.Pored nastave on priča s nama i o nekim stvarima o životu uopšte i nekim stvarima vezanima za uopšte odgoj, koje se ne uče u školi.AL se i zeza sa nama samo tako...Svako bi poželio takvog nastavnika.
ALi, pošto je tako dobar a kakvi smo mi baksuzi, ni on nam više ne predaje -.-

7Omiljeni profesor/nastavnik? Empty Re: Omiljeni profesor/nastavnik? Sre 30 Mar 2011, 07:59

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

fizicarka ^.^
pa hemicarka, te srpkinja i engleskinja. i geograficar

8Omiljeni profesor/nastavnik? Empty Re: Omiljeni profesor/nastavnik? Sre 30 Mar 2011, 09:07

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Biologicarka i geograficarka (sad bi me spopadale jer se kaze "biolog" i "geograf" ==) i razredni, naravno, carina. On predaje likovno.

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

9Omiljeni profesor/nastavnik? Empty Re: Omiljeni profesor/nastavnik? Sre 30 Mar 2011, 10:19

Kawaii Lulu-kun

Kawaii Lulu-kun
Nihon-Jin
Nihon-Jin

istoricar ( razredni ): pricas mu nesto, on se smeska , mozes da kazes i da ti neko umro one ce se smeskati -.-'
uprkos tome, opravda sve casove ^^

10Omiljeni profesor/nastavnik? Empty Re: Omiljeni profesor/nastavnik? Čet 02 Jun 2011, 03:31

Panda

Panda
Ninja
Ninja

Filozof. Zove se Robert xD

Inače je najbolji lik od profesora koga možete poželeti, a kako pita to je tek lutrija xD

11Omiljeni profesor/nastavnik? Empty Re: Omiljeni profesor/nastavnik? Čet 02 Jun 2011, 05:47

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

Dodacu i prof. Milicu (predaje teoriju zdravstvene nege), nju svi mrze sem mene xD

12Omiljeni profesor/nastavnik? Empty Re: Omiljeni profesor/nastavnik? Ned 05 Jun 2011, 05:22

KimSunghye

KimSunghye
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Nastavnica fizike mi je ono naj :3

https://facebook.com/marina.grimes

13Omiljeni profesor/nastavnik? Empty Re: Omiljeni profesor/nastavnik? Uto 14 Jun 2011, 02:03

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Um, od ovih iz srednje:

Profesor koji mi predaje poslovnu i osnove ekonomije-Lik je car xD
Srpkinja-Nice je i nije nešto stroga xD
Hemičarka-Ok je i dobro objašnjava xD
Fizičko-Cool je xD
Engleski-Dobra je i mene voli najviše (kao i većina profesora xD).

Nek to bude to xD
Međutim, ljudi koji mi stvarno nedostaju i koje moram da pomenem, a predavali su mi u osnovnoj su:

Moj (bivši T_T) razreni (istorija)-Lik je naj, ne verujem da postoji bolji razredni starešina od njega. Mnogo nam je pomogao (govorim u okviru razreda) i uvek je bio tu za nas. Nije bio ni mnogo strog (pogotovo prema nama xD) i uvek se zezao s nama xD

Hemičarka-Ona je bila najjača xD Umirala sam od nje xD Takodje je i jako dobro predavala i uvek me je oslobađala kontrolnog i odgovaranja kad sam išla na takmičenje xD

Profesor likovnog-Lik je bio car xD Kako sam volela njegove časove (mada me je uvek zafrkavao xD) xD Uvek nam je puštao muziku (rock, uglavnom). I maznuo mi je Ruki-ja (Ruki iz The GazettE, crtala sam ga kad je trebalo da nacrtamo portret neke poznate ličnosti) xD

14Omiljeni profesor/nastavnik? Empty Re: Omiljeni profesor/nastavnik? Pet 23 Sep 2011, 02:21

Natsuko Sachiko

Natsuko Sachiko
V.I.P.
V.I.P.

uff...

Ima ih mnoooooooogo, al izdvojiću Ćurića kao najboljeg.
Predaje mi osnove, zbog njega sam i zavoljela elektrostatiku koju u osnovnoj nisam očima mogla gledati. I genijalan je al baš ono, zeza se non stop i svaki čas umiremo od smijeha. I dobro pita i dobro objašnjava. Šteta što mi neće predavati i u drugom T_T

Dalje, prof. Mia, predaje engleski (poslije ćurića ne ide po redu ko mi je najbolji nego samo izdvajam). Onako, prilično je stroga i traži dosta al mene voli XD I dobra mi je, fino objašnjava i konačno neko ko mi predaje engleski zapravo priča na engleskom.

Gavrić - istorija. Mišković : "I dobro šta mi trebamo učiti?" Gavrić: "Učiti????? Ma kakvi učenje, nećete vi ništa učiti". XD
ili
"MI treba da imamo kontrolne radove. ALi mi njih nećemo imati, ja to ne volim, to je glupo. Ali ako vas neko pita -jeste imali kont. iz istorije- vi recite -jeeeeeeeeesmo- i ako vas ptiaju kakav je bio vi recite -ala u božiju mater težak- XDDDDD "
toliko XD

Knežević - materijali, odlično objašnjava

15Omiljeni profesor/nastavnik? Empty Re: Omiljeni profesor/nastavnik? Pet 04 Nov 2011, 21:00

Ksendzita Bejbee

Ksendzita Bejbee
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Uuu pa ne znam . Mozda nastavnik prakse xD .Nzm . I razredna nije losa ...

16Omiljeni profesor/nastavnik? Empty Re: Omiljeni profesor/nastavnik? Pet 06 Jan 2012, 03:44

PsychoticOne

PsychoticOne
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Nastavnica informatike je ok. Very Happy
Razrednica mi je isto tako-tako.

Al' nije baš da imam omiljenog.Razz

17Omiljeni profesor/nastavnik? Empty Re: Omiljeni profesor/nastavnik? Pet 03 Feb 2012, 04:55

ImmortalSilence

ImmortalSilence
Daimyo
Daimyo

Geografičarka *_*

18Omiljeni profesor/nastavnik? Empty Re: Omiljeni profesor/nastavnik? Pet 03 Feb 2012, 06:00

AlanViBritannia

AlanViBritannia
Daimyo
Daimyo

So far:
[You must be registered and logged in to see this link.]

http://flavors.me/alanvibritannia

19Omiljeni profesor/nastavnik? Empty Re: Omiljeni profesor/nastavnik? Pet 03 Feb 2012, 09:05

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Prof Biljana iz Sociologije i Mr. Bikovic iz Statistike, moj covek. xD

Edit: Oh, da ne zaboravim moju voljenu razrednu koja predaje Srpski i knjizevnost. What a Face

20Omiljeni profesor/nastavnik? Empty Re: Omiljeni profesor/nastavnik? Sub 04 Feb 2012, 00:00

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

Imam najjace profesofe na svetu ovde u srednoj,tako da cu iz osnovne pristojno i fino zaobici xDD
Nastavnica srpskog-samo zato sto mi je rekla da imam talenta za knjizevnost i ucinila da se vise posvetim tome ^^

Nastavnik veronauke- Ja ga zovem ,,Italijan iz Jagodine" xDD Lici na Italijana,znaci isto glas,kosu..ali,akcenat mu je ono za cepanje xDDD Najjaci je kad on krene da prica pricaju svi,a kad cuti svi cute Very Happy

Nastavnica fizickog-Jest zena u godinama,al ok je Smile
Mrzi da zvacemo zvaku,ali sta tu ima veze xD

Nastavnica prakse-Postujem je vise od razredne Very Happy Ona me je prva pitala za moju govornu manu i pokusava da mi pomogne oko mojih ^^

Nastavnica TOP-a i OGT-a- Od nje dobih nadimak ,,Musolini",a meni je dala da je zovem ,,Hitler" xDDD Kaze da je komunista,prica da je u vreme Slobe bilo tesko..al ok je Smile

Nastavnica istorije- Samo zato sto iance obozavam istoriju,rekla da sam najopustenija od svoh djaka,imam 5 kod nje i predavala je mom decku koga mrzi tako da ne smem ni da joj zucnem da mi je decko jedan Igor koga ona mrzi xDDD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu