Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Koji vas profesor/nastavnik nervira?

+11
ImmortalSilence
Heiwajima_Mayu
Maya Toyoshima
KimSunghye
Kawaii Lulu-kun
Evil Mastermind
~Death Ripper~
Zomboid
Sadness
AnchyAbyss
Kage
15 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Koji vas profesor/nastavnik nervira? Empty Koji vas profesor/nastavnik nervira? Ned 05 Dec 2010, 09:51

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

And Question

http://otaku-rs.blogspot.com/

AnchyAbyss

AnchyAbyss
Daimyo
Daimyo

Uff lista je "malo" podugacka. Al' idemo ovako:

TACAAAAAAA aka. najveca fuxa od profesorke. Mater joj ja jbm i predaje tehnicko i kaze mi da sam ogranicena kao i ostalih 27 ucenika u razredu. Jednom cu je poslati tamo gdje ne treba al to tek kad zavrsim skolu. XD

Branka aka. "ona baba sto predaje materijale"

Alvir - fizika

Madjarija - osnove elektrotehnike

Zana - folira se i pravi se da je ona opasna cica al je polovnjaca koja se nabacuje Paji

"ona nova sto predaje praksu" - predaje praksu XD
U jednoj rijeci seljanka. Kaze "nabrojavati" i tako te neke nepravilne seljacke rijeci XD


Mozda postavim njihove slike ovde ako vas interesuje kako izgledaju.

Sadness

Sadness
Ninja
Ninja

Nastavnica likovnog,geosa,nastavnik fizickog,

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

moja razredna pomalo (ona mene voli zapravo Surprised ja najbolji djak u odeljenju x)), muzicarka, i mozda profesor istorije

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Ruskinja, fizicarka i, naravno, srpkinja. Ruskinja smara i misli da imamo 3 god., fizicarka ne ume nista da objasni, a srpkinja... pa, ona je duga prica...

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

~Death Ripper~ ::Ruskinja, fizicarka i, naravno, srpkinja. Ruskinja smara i misli da imamo 3 god., fizicarka ne ume nista da objasni, a srpkinja... pa, ona je duga prica...

DECO ZABRANJUJEM VAM DA SE SMEJETE NA MOM CASU!!! - sunce ti jebem.

http://www.japanmaniaserbia.com

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Ili "OKRENUO SI GLAVU?! TO POKAZUJE TVOJ ODNOS PREMA RADU!! JA NECU DOPUSTITI DA SE TAKO SPRDATE SAMNOM NA MOM CASU!!"
Mislim, halo, zeno, probudi se.o0

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

Kawaii Lulu-kun

Kawaii Lulu-kun
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Nastavnica hemija : ima obicaj da sece tudju kosu ( videla ja licno ), uhvati te za obraze i nece da te pusti, krene da peva na sred kontrolnog -.-'
veeeliki umobolnik

KimSunghye

KimSunghye
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Nastavnica istorije -.-'''''''
Dodje mi da je zakoljem.

https://facebook.com/marina.grimes

Maya Toyoshima

Maya Toyoshima
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Nastavnica ruskog -.- Krava me podigla sedam dana pred kraj skole i pitala me nesto sto sam ucila pre 5 godina! -.- Nisam znala sve i stoka mi upise 2! Ja sam rekla da cu je gurnuti niz stepenice ne budem li imala 5 iz Ruskog (nisam njoj to rekla xD)...ali dobila sam 5 na kraju xDD

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Ummm, pa ne postoji niko koga ne mogu da podnesem, ali evo liste profesora koji me često nerviraju:

Ekologija-Antipatična je skroz, k'o robot, ne sećam se da se jednom nasmejala. Još što ni ne priča kako treba, kad predaje, pola je ne razumem -.- Daje kečeve onima koji joj ne dođu na kontrolni, uopšte je ne zanima da li su bolesni ili štaveć -.- Mada, mene voli xD Iako verovatno neće, postoji šansa da mi sledeće godine predaje robu...

Korespondencija-Nije on loš, samo je annoying... Pravi se pametan i uvek ima neke komentare za koje on smatra da su smešni -.- I uopšte ne ume da postavlja pitanja na usmenom, često mi treba vremena da ukapiram šta hoće da me pita xD I posle smo mi krivi što ne učimo xD Mada, he loves me, too xD

Razredna (matematika)-I ona je ok, ali iritira nekad... Previše je stegnuta i ozbiljna, iako verovatno nema ni 30, ponaša se kao da ima 50 -.-"

Računovodstvo (profesorka iz drugog polugodišta)-Isto što važi i za razrednu. Još što sto puta ne gleda gde knjiži neke stvari (ili nešto ne izračuna kako treba), pa moram da je ispravljam -_-

Informatika-Ništa živo ne objašnjava, a traži da znamo. I stalno nekog šalje da mu kupi nešto da jede/pije. Ali je ovako ok xD

Ustali su ok, I guess xD

ImmortalSilence

ImmortalSilence
Daimyo
Daimyo

Uff ovako:

1. Matematičarka: Ona je žena ovako carica, naš najbolji drug, mi se sa njom zezamo, pričamo, i na kraju godine je ispala fer stvarno, dala mi 5 iako nisam NIKAKO imala ocene za 5 (zato što sam imala sve druge petice), ali fazon je u tome da ona JAKO loše predaje, ma ona skoro NIŠTA ne predaje i to me nervira. I meni su skoro sve ocene bile 4 ili 4+, i uvek mi nešto jako MALO fali za pet, što bi kod bilo kog drugog profesora bilo pet, ali ona daje preteške kontrolne i mnogo traži, a skoro ništa ne predaje... To svi kažu. I nikad neću moći zasluženo da imam pet kod nje, to znam, i nadam se da će sad u drugoj doći neko bolji -.-

2. Janko -.- Biologičar -.- Poznata legenda u našoj školi poslednjih ne znam ni ja koliko godina -.- Prokletstvo -.- xD On čovek toliko smara da je to neviđeno, od prvog do poslednjeg časa smara kako smo mi 'Gimnazijalci' i kako ne smemo da rušimo 'ugled' naše škole i profesora. I nekad kad je raspoložen stvarno super ispredaje, i ono normalno pita i deli normalne ocene, a kad nije, za jedan čas podeli po 14-15 kečeva i to zbog gluposti, i učenicima koji znaju za pet... Nikad ne znaš na čemu si sa njim, užas.

3. Latinski... Mislim, on je isto car, zeza se, mnogo je kul i to, i obožava me, i stalno nas zasmejava i tako to, ali je isto opasan kad ga i malo naljutiš, uzme te za zub i muči te cele dve godine, i ako se ubiješ za 5, opet ne možeš da imaš, a neko ko npr ima smao keca u dnevniku za celo polugodište, ako ga on gotivi, on tu upiše sam još neke ocene i zaključi 4. -.- To me nervira -.- Ali dobro...

Ovi ostali su svi ono, manje-više super, nemam problema sa njima...

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Iz prakse, i to oba. Uvijek kada bi prolazio hodnikom, ovaj bi se derao nesto tipa evo ga , ide faca itd... Drugi me fkt mrzio, neznam zasto. Uglavnom samo je meni srao i drzo me na piku mamu mu...

Natsuko Sachiko

Natsuko Sachiko
V.I.P.
V.I.P.

Prof. srpskog - Ona je genijalna i sve al traži neke strašno retardirane stvari da joj pišemo i učimo
Prof. matematike i moja razredna - Ženu organski ne podnosim sa onim njenim uvrnutim smislom za humor i time što kako-tako omalovažava učenike
Prof. Fizike a.k.a Dolores Ambridž - SVe sam rekla, vještica jedna >.< Predaje užasno, traži previše (jedan učenik odgovara čitav čas) i ne umije objašnjavati. I sva je onako , kao da nas s visina gleda ...ufff

Ksendzita Bejbee

Ksendzita Bejbee
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Jaoo profeskorka srpskog . Dodje mi da je pregazim kada budem imala casove vozenje xD . Mislim kao profesor je super . Ali kao osoba je katastrofa .

PsychoticOne

PsychoticOne
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Jaoo, nastavnik muzičkog. Inače tata od Borisa Režaka. Čova me toliko nervira, da bih da ladno mogla ubiti, al' držim se nekako. Razz

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu