Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Hachiko Monogatari (Priča o Hachiku)

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Hachiko Monogatari (Priča o Hachiku) Empty Hachiko Monogatari (Priča o Hachiku) Uto 29 Mar 2011, 10:32

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

Pretpostavljam da ste svi gledali, ili makar da znate priču o Hachiku Very Happy

za one koji ne znaju :

Legenda o Hachiku

Pas je ušao u istoriju zbog svoje velike odanosti vlasniku, japanskom profesoru Hidesaburou Uenou, predavaču na tokijskom univerzitetu. Hachiko, kog je profesor dobio 1924. godine, je svaki dan išao do obližnje železničke stanice Shibuya, gde je čekao svog gospodara prilikom povratka kući. Rutina se nastavlja sve do maja 1925, godine, kada se profesor Ueno nije vratio kući. Hidesaburo Ueno je doživeo infarkt zbog čega je umro. Ipak, lojalnost psa je bila tolika da je Hachiko svakog dana dolazio na stanicu Shibuya da bi sačekao svog gospodara. Ovaj je pas nakon skoro punih deset godina pronađen mrtav ispred stanice Shibuya, gde je do svog poslednjeg dana išao da čeka svog gospodara. Na stanici Shinuya u počast Hachiku stoji njegov spomenik, podignut za njegova života u aprilu 1934. godine. Njegovi preparirani ostaci nalaze se u japanskom Narodnom muzeju nauke u Uenou. Danas je u Japanu Hachiko sinoni za veliku odanost.


(FV sa scenama iz filma)

zasuze mi oci kad samo pomislim na ovaj film Kmmeeee

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

Plakala sam kao kisna godina kad sam gledala film. Me is sad

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

Natsuko Sachiko

Natsuko Sachiko
V.I.P.
V.I.P.

Naravno da sam čula Kmeeeeeee
I ja bi plakala svaki put Sad

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

Amerikanci radili obradu pre 2 godine, ali je original 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000x bolji, naravno Very Happy makar je lepo sto su radili na tu temu, iako su ameri Surprised da se i ovi neandertalci sto ih samo SAD interesuje i njihove pevaljke malo obrazuju, kad toliko pljuju japance i japan Surprised

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu