Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pričaonica

+19
Facyber
Belgrade_assassinII
Sabaku No Gaara
Yuki-senpai
UbicaMekogSrca
Tea97
LoveJapan
Kjuri
Japi
ZetaZaku
~Death Ripper~
LittlePhoenix
sajber
Miki-Liki
Evil Mastermind
synhro
Natsuko Sachiko
Zomboid
Kage
23 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 15 od 19]

351Pričaonica - Page 15 Empty Re: Pričaonica Ned 17 Nov 2013, 10:19

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Takvi anime se gledaju bez obzira na godine! Misliš da će moja deca gledati diznijevu pedofiliju? Nema šanse, DB i Digimone ima da gleda prvo! Haha 

352Pričaonica - Page 15 Empty Re: Pričaonica Pon 18 Nov 2013, 01:11

Belgrade_assassinII

Belgrade_assassinII
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Facyber ::Misliš da će moja deca gledati diznijevu pedofiliju? Nema šanse, DB i Digimone ima da gleda prvo! Haha 
Haha Haha Haha 

353Pričaonica - Page 15 Empty Re: Pričaonica Pon 18 Nov 2013, 02:10

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

@Facyber
Od mene dobijaš rep+ za svoju izjavu lolol Samo ok je to Digimoni, ali ne znam baš kako će deca da reaguju na Gokuov nedostatak srama i perverznost Kornjačinog vrača i njegovo večito uznemiravanje Bulme lol!

http://otaku-rs.blogspot.com/

354Pričaonica - Page 15 Empty Re: Pričaonica Pon 18 Nov 2013, 03:45

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Ili njegovo tapkannje Bulmine... na samom početku DBa. lolol 

e vidiš Japanci kroz anime nekako pružaju seksualno obrazovanje deci, i to je kod njih normalno, nije ništa suvišno perverzno niti loše utiče na decu, šta više smešno je, čak je i meni bilo smešno, jer je ta "perverznost" kornjačinog vrača normalna za anime (u svakom animu ima jedna takva osoba) Xixixi 
dok se Dizni predstavlja kao za decu, sve fino i kao lepo, a kad pogledaš kako se crtaju likovi i određene scene iz raznih crtana....shvatiš da su to pedofili, a o porukama koje šalju deci da ne pričam. Plus nađi na internetu koji su originalni završeci priča "Snežana i sedam patuljaka", "lepotica i zver", "uspavana lepotica" i drugi ili kako su neki nastali (Fića i Feđa, ne znam da li si gledao, ali njih dvoje i ona sestra su prave osobe, sestra je bila psihički poremećena i stalno je tripovala njenog brata (koji je umro ako se dobro sećam) i zato u crtanom kad god zove mamu da vidi šta radi, ona ne vidi, a onaj drugi što ćuti je u stvarnom životu nem, ili tako nešto . Stravično. mrs Ne mogu reći da nemaju neke ok crtane, ali od čega nastaju ideje, i crteži to ne mogu da ne zamerim. Izvinjavam se na ovako dugačkom postu i malo napadnom ali jebiga, došlo mi tako. xD

355Pričaonica - Page 15 Empty Re: Pričaonica Pon 18 Nov 2013, 10:05

Belgrade_assassinII

Belgrade_assassinII
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Ma jel neko gledao emisiju ,,Zene'' na Prvoj kada su im tema bili crtani filmovi?
Ja sam imao tu nesrecu da se nadjem pored TV-a... Sad

Uzeli su isecke iz DB-a, koji su naveli kao primer niskobudzetnog crtanog filma, i to ono kada Jamaca zeli da ukrade zmajeve kugle, a umesto toga vidi Bulmu dok se tusira pa efekti ono krv siklja iz nosa i tako to...

Od tada vise ne palim TV...

356Pričaonica - Page 15 Empty Re: Pričaonica Pon 18 Nov 2013, 12:12

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Ja TV gledam samo kad mi crkne laptop, i to gledam Fox, Fox Life....a što se niskobudžetne stvari tiče, samo ću reći kako je to prvi anime ( i za mene najbolji) kome može da se sagne ceo Dizni, Cartoon Network, Kiki i ostla govna.

357Pričaonica - Page 15 Empty Re: Pričaonica Uto 19 Nov 2013, 09:34

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

Facyber :: e vidiš Japanci kroz anime nekako pružaju seksualno obrazovanje deci, i to je kod njih normalno, nije ništa suvišno perverzno niti loše utiče na decu, šta više smešno je, čak je i meni bilo smešno, jer je ta "perverznost" kornjačinog vrača normalna za anime (u svakom animu ima jedna takva osoba) Xixixi 
Ne znam baš da li bi se složio sa tvojom izjavom....nisu Japanci baš tako napredni xDD

Bulma je morala svašta da istrpi xD

A što se tiče bajki, ne, ne znam prave krajeve, jer me nikad nisu previše interesovale, samo odgledao nekad davno kao i svi mi i to je to. Ali vidim da si i ti pobornik raznih Diznijevih zavera i skrivenih poruka u njegovim/njihovim bajkama xD

@Ubica
Gledao sam ja lolol  I to baš zbog toga što sam video u najavi da će govoriti o uticaju crtanih serija/filmova na decu pa me zanimalo šta će reći na tu temu xD Uzeli isečke kako spopadaju Bulmu i govorili evo šta naša deca danas gledaju xD
Emisija je bila baš bezveze....msm šta reći osim....žene Haha

http://otaku-rs.blogspot.com/

358Pričaonica - Page 15 Empty Re: Pričaonica Čet 21 Nov 2013, 02:57

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Sve zavere se nakon nekoliko godina "otkriju" i odjednom svi "E pa ovo je lose" a niko da kaze "E oni su bili u pravu" u tome je problem, sto ljudi cekaju da se nesto lose desi da bi shvatili, ali ne i da bi priznali da su pogresili, ja to ne smatram zaverama to je jednostavno istina, u Italiji je cak bilo polemike oko toga u skupstini (iams i na jutjubu) da se zabrani Dizni tamo.

tim "zenama" je mesto u kuhinji, a ne u studiju da pricaju budalastine.

359Pričaonica - Page 15 Empty Re: Pričaonica Sub 23 Nov 2013, 19:41

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Ljudi samo da se javim da sam tu ja, nisam vas zaboravio nego mi laptop opet prso pa sam kod brata na kompu kad mogu xD kupujem (nadam se sledeće nedelje) novi laptop ili komp pa ću biti više tu xD

360Pričaonica - Page 15 Empty Re: Pričaonica Ned 24 Nov 2013, 00:54

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

Šta ti je lojalan član foruma xD I ja sam ovde, samo me mrzi da se ulogujem, a i nema razloga ( više ) da se ulogujem, sem možda dva/tri xD

@Facyber
Vrati nam se što pre Smile 
Nisam znao da je Dizni tako kontraverzan xDD A i jeste mi bila sumnjiva ona Snežana i 7 patuljaka, akcenat na sedam  Haha

http://otaku-rs.blogspot.com/

361Pričaonica - Page 15 Empty Re: Pričaonica Pon 25 Nov 2013, 03:27

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Čekam prvu platu, ove nedelje bi trebalo i onda pravac banka, čekovi i onda pravac po monstruma [You must be registered and logged in to see this link.] Haha Haha Haha Haha 

362Pričaonica - Page 15 Empty Re: Pričaonica Pon 25 Nov 2013, 10:24

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

Prvu platu? Red bi bio da se to zalije....častiš xD

Dobar ti je taj monstrum, pristojna konfiguracija za te pare, izvlači ga 8 gb rama i pristojna grafa, procesor ok....neka je sa srećom lolol 
A nisi fan desktop računara, za te pare bi sigurno našao bolji xD

http://otaku-rs.blogspot.com/

363Pričaonica - Page 15 Empty Re: Pričaonica Pon 25 Nov 2013, 11:46

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

E da kad ga budem kupio neće mi biti par dana dok ga budem testirao čisto da se zna. xD

Našao komp za 33, plus 10 najmanje za ok monitor koji je malo jači, ali meni treba laptop, bavim se dizajnom i programiranje sam počeo pa mi više odgovara to. Smile Plus ako ne stane struja, ili izbije osigurač (što ume da se desi ponekad i često) ode sve u k... xD

364Pričaonica - Page 15 Empty Re: Pričaonica Sre 27 Nov 2013, 04:14

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

lol to ide laptopt na probni period od 7 dana, jer posle toga istice garancija za povrat istog xD Srecno.

Laptop ima svoje prednosti, ali ja sam uvek za desktop varijantu, ne moze se covek na laptopu naigrati xDD Ali dobro sve sto si rekao stoji, mada ja bih sada vise pazario neki tablet nego laptop, ali samo za relaksaciju ( film/net/muzika ), a za ozbiljan gejming desktop ftw.

http://otaku-rs.blogspot.com/

365Pričaonica - Page 15 Empty Re: Pričaonica Čet 28 Nov 2013, 03:10

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Garancija 3 godine ja mislim xD

Bavim se dizajnom i krenuo sam programiranjem pa mi je mnogo bolja varijanta laptop, a i koristim već duži period laptopove i veruj mi isti đavo igrao na njemu igrice ili na desktopu. Smile
Inače sam našao i malo jači PC koji je 33000 ali mi još najmanje 10000 treba za ok monitor tako da mi izađe na isto. Very Happy

Planiram i tablet malo kasnije da uzmem, onaj običan go clever sa tastaturom, jer me kod programiranja zanimaju aplikacije za android, pa da imam na čemu da testiram i radim, a da je jače od fona koji imam trenutno Very Happy

366Pričaonica - Page 15 Empty Re: Pričaonica Čet 28 Nov 2013, 10:15

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Kage ::@Facyber
Pokemone sam prerastao Haha  Sada se samo gleda nesto prikladnije mom uzrastu xD

Eš nije samo da je besmrtan....on je besmrtni desetogodišnjak ili koliko već ima godina, 15 najviše, a i Pikaču nije ništa bolji......level 1 for ever xD Kakav gospodar takav i pokemon.

@Sajber
Sada nađoh....govoriš o animeu Pokemon: Origins, valja li šta? Ima malo epizoda pa se možda i može odgledati samo ako valja i nema Eša i Pikačua xD

Btw sa velikim zakašnjenjem, srećan rođendan i sve najbolje Hero always comes la
Hvala.

Pokemon Origins je rađen po igrici red, blue i yellow. Nema Eša.
Svakako pogledaj, isplati se. Ne samo da su to najbolji pokemoni, več opčenito jedan od najboljih animea.

Ima preludih scena, šora, svega, a ima samo 4 epizode.
Glavni lik red, odma u startu uhvati gomile pokemona, a na kraju ih sakupi sve.

Al ono, borbe su zakon, zakon. Charizard odleti kroz zid, zatim dobije surf u glavu, haha.

367Pričaonica - Page 15 Empty Re: Pričaonica Čet 28 Nov 2013, 12:09

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Će se pogleda samo da se kupi nova mašina ili popravi stara videćemo Very Happy

368Pričaonica - Page 15 Empty Re: Pričaonica Ned 01 Dec 2013, 09:35

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

@Sajber
Videcu da odgledam, sreca pa ima malo epizoda xDD

@Facyber
3 godine garancija....buy it xD
Tebi je laptop pravo/idealno resenje koliko ja mogu da vidim po tvojim komentarima xD Za sve prilike..posao/zabavu xD I kako napreduje tvoja IT karijera, ima li posla, moze li da se zivi od toga Question

http://otaku-rs.blogspot.com/

369Pričaonica - Page 15 Empty Re: Pričaonica Pon 02 Dec 2013, 04:09

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Videćemo kako budem stajao sa parama, jer bih žto morao na rate xD
Paa radim u štampariji trenutno, učim osnove, međutim sad ću da popravim lap pa da krenem da jurim klijente kako znam i uzmem. xD inače u IT nisu uopšte male pare xD

370Pričaonica - Page 15 Empty Re: Pričaonica Pon 02 Dec 2013, 09:09

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

Samo polako, naucices xD I mislim da svi znamo da plate u IT industiriji nisu male, ali ipak pricamo o Srbiji, a tu je sve moguce xD

http://otaku-rs.blogspot.com/

371Pričaonica - Page 15 Empty Re: Pričaonica Uto 03 Dec 2013, 09:32

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Pa kada radiš za nekog onda ono nije mala, ali kada sam radiš tu već zavisi od mnogih faktora xD

372Pričaonica - Page 15 Empty Re: Pričaonica Uto 03 Dec 2013, 09:43

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

I to sto kazes xDD Konacno 38 stranica....gde li je Ubica iz BG-a nestao Am.. what?

http://otaku-rs.blogspot.com/

373Pričaonica - Page 15 Empty Re: Pričaonica Uto 03 Dec 2013, 11:40

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Možda je zabo'avio na nas Kmeeeeeee 

Idemo do 40!!! Haha 

374Pričaonica - Page 15 Empty Re: Pričaonica Čet 05 Dec 2013, 19:30

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

konacno je doslo i to vreme kada skin opet odgovara dobu godine xDDDD


de ste ljudi, sta ima? Very Happy


kakve cu tek ja pare da mlatim kao software engineer :3333 hnjo hnjo hnjo

375Pričaonica - Page 15 Empty Re: Pričaonica Pet 06 Dec 2013, 04:28

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Ohoho evo ga naš haker, KGB špijun garant. Xixixi 

Evo radi se, kupuju se ploče i tako. Very Happy

Kako u školici? lolol 

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 15 od 19]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Sledeći

Similar topics

-

» Pričaonica

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu