Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pričaonica

+19
Facyber
Belgrade_assassinII
Sabaku No Gaara
Yuki-senpai
UbicaMekogSrca
Tea97
LoveJapan
Kjuri
Japi
ZetaZaku
~Death Ripper~
LittlePhoenix
sajber
Miki-Liki
Evil Mastermind
synhro
Natsuko Sachiko
Zomboid
Kage
23 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 18 od 19]

426Pričaonica - Page 18 Empty Re: Pričaonica Pet 17 Jan 2014, 02:44

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Ok nije mi stizao uopšte e-mail za ove odgovore kakav bag...elem meni nije problem sa brzinom od 20mb d skinem xD inače da blue ray je verovatno 1920x1080 piše kao rezolucija. xD Inače shvatam zašto je najbolji anime ne mogu da prestanem da gledam koliko me zanima zašto su onako blentavi Titani inače je l' će biti druge sezone? Preporučite još neki anime, po mogućnosti sa samurajima (Sengoku Basara sam odgledao), ako je neki malo stariji iz 90tih tipa, još bolje. Very Happy

427Pričaonica - Page 18 Empty Re: Pričaonica Uto 21 Jan 2014, 03:18

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

@Kyo
'de si 'tico belih grila, gde li si se do sada krila xDDD

@Sajber
3000 post....čestitam.

@Facyber
Rekoh ti da ga vredi gledati. Što se tiče druge sezone, načekaćemo se sigurno godinu-dve najmanje za drugu sezonu xD
Što se tiče pitanja za samurajske anime serije.........hhmmmmmm, preporučiću ti one serije koje sam video da drugi ljudi preporučuju ( iako neke nisam ni sam odgledao, ali nisam odgledao 2-3 od ponudjenih xD ), pa da počnem:
Basilisk, Blade of the Immortal, Ninja Scroll ( anime seriju i film ), Afro Samurai ( seriju + film ), Rurouni Kenshin ( još jedan iz 90-tih, odgledaj anime seriju/ove/filmove xD), Samurai Champloo mislim da je dovoljno za početak. [You must be registered and logged in to see this link.]

http://otaku-rs.blogspot.com/

428Pričaonica - Page 18 Empty Re: Pričaonica Uto 21 Jan 2014, 03:42

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Basilisk gledao dobar je, Blade of Immortality par epizoda ne sviđa mi se, Afro me ne privlači, Kenšina odavno sve odgledao i dugometažne i film i plus ove godine nadam se izlazi drugi deo filma, izašao je trejler! Soundtrack iz filma nikad bolji! Very Happy SKinuo sam Hellsing Ultimate, svi ga hvale mada ima baš malo epizoda. Dajte neki sajt za online gledanje Ayakashi ako je neko gledao,to je inače noitaminA, ako znate šta je o, ja sam to tek sad saznao. Very Happy

429Pričaonica - Page 18 Empty Re: Pričaonica Pon 27 Jan 2014, 10:05

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Sada sam zaista poslednji samuraj.  Helpiee 

430Pričaonica - Page 18 Empty Re: Pričaonica Pon 24 Feb 2014, 20:14

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

Mukica :'D ja sam makar dala sve ispite u prvom roku :3 mwahahaha, imam i prosek B|

431Pričaonica - Page 18 Empty Re: Pričaonica Uto 25 Feb 2014, 03:27

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Konačno neko da se javi jeeeeeeeeee  Kmeeeeeee 
Svaka čast, ja sad počeo da učim matematku, bio bi red da se spremam za faks. xD

432Pričaonica - Page 18 Empty Re: Pričaonica Sub 26 Apr 2014, 22:38

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

ja sam pocela da se spremam u maju, tako da, imas vremena (dobro, sad vise i nemas toliko, ali ako si poceo da se spremas kad si rekao, imao si sasvim dovoljno xD)

mnogo me zivcira sto nemam net u NS xC

433Pričaonica - Page 18 Empty Re: Pričaonica Sub 26 Apr 2014, 22:49

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Nakon dva meseca neko se javio jeeee forum is alive  Clap 
Spremam se spremam se, plus imam samo gradivo iz 2. i 3. godine, veoma lako u odnosu na ono za matematički.  Runing to you 

434Pričaonica - Page 18 Empty Re: Pričaonica Ned 11 Maj 2014, 10:03

Yuki-senpai

Yuki-senpai
Shogun
Shogun

^Koji faks ako nije tajna? Very Happy

(My God, ne poznajem osobu koja je opsednutija fakultetima više od mene @__@ )

435Pričaonica - Page 18 Empty Re: Pričaonica Ned 11 Maj 2014, 10:11

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

ICT viša škola, kod hale pionira u Beogradu. Samo mi je još to ostalo, ništa drugo nema za mene xD Mislim zanima me i japanski ali organizacija fakulteta u Beogradu, filološkog je ravna 0, tako da ni u ludilu tamo. -.- A pare za privatni nemam tako da....

436Pričaonica - Page 18 Empty Re: Pričaonica Ned 11 Maj 2014, 10:57

Yuki-senpai

Yuki-senpai
Shogun
Shogun

Nisam očekivala odgovor tako brzo, haha. xD

Well, wow, to je awesome....go for it, ma kakav filološki, nema leba od toga...xD Japanski u slobodno vreme bre..... ^^

437Pričaonica - Page 18 Empty Re: Pričaonica Ned 11 Maj 2014, 11:08

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Ja sam uvek online, pogotov sad kad ne radim, stiže mi mail na odgovor a koristim x-notifer za mailove tako da. xD

Pa studirao sam dizajn na višoj politehničkoj i razočarao se. društvo je fenomenalno, ali zaista fenomenalno ali škola je šlj...pazi kad mi psihologiju predaje debeli rasista i pedofil najnebitniji predmet za dizajn, samo priča o seksu i o otme kako je porodica najbitnija, ništa o predmetu a nosi 9 poena, najviše.

438Pričaonica - Page 18 Empty Re: Pričaonica Ned 11 Maj 2014, 11:18

Yuki-senpai

Yuki-senpai
Shogun
Shogun

E, najs.

Yeah, I know i meni bitne predmete u srednjoj predaju ili profe koje idu u penziju ili kojima je draže da se zabave sa učenicima, a gradivo ko šiša i posle se čude kada najjednostavnije stvari ne znamo. ://

E, pa dobro, valjda će u toj drugoj školi biti bolje. xDD

439Pričaonica - Page 18 Empty Re: Pričaonica Ned 11 Maj 2014, 11:26

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Ja sam jedva čekao da odem iz srednje jer su 90% njih retardirani u bukvalnom smislu, "krimosi", navijači i slično. Profesori kako koji, bili us i ok bili sui retardirani.

440Pričaonica - Page 18 Empty Re: Pričaonica Ned 11 Maj 2014, 11:37

Yuki-senpai

Yuki-senpai
Shogun
Shogun

Bacamo hejt na srednju....xD
Aa šta ćeš, takav je svet danas...xDDDD

441Pričaonica - Page 18 Empty Re: Pričaonica Ned 11 Maj 2014, 11:47

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Planiraš ti nešto? Very Happy Koja si srednja uopšte i godina? I je l' si muško ili žensko? xD

442Pričaonica - Page 18 Empty Re: Pričaonica Ned 11 Maj 2014, 11:52

Yuki-senpai

Yuki-senpai
Shogun
Shogun

To je najawkward pitanje koje sam dobila danas. xD (nisam odavno bila na forumu, verovatno sam sakrila sve informejšns)

Jeah, treća godina gimnazije....planiram FON - ISIT. ^____^

443Pričaonica - Page 18 Empty Re: Pričaonica Ned 11 Maj 2014, 12:00

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Mislim da sam samo jednom otvorio nečiji profil i to je to, nije me zanimalo samo sam pisao. xD

Ah fon...kad se samo setim da sam tamo hteo xD imam druga tamo, ono što me odbija jeste kolokvijumska nedelja 5 dana od 7 kolokvijumi i odmah sledeće nedelje ispiti. neke predmete iako si položila kolokvijum imaš oept to gradivo i plus dodatno. xD

444Pričaonica - Page 18 Empty Re: Pričaonica Ned 11 Maj 2014, 12:06

Yuki-senpai

Yuki-senpai
Shogun
Shogun

Okej.xD

Znam sve to, ali opet FON mi je i bolja i lakša opcija od Tehničkog i ETF-a (na koji da se ne lažemo i da upadnem ne bih završila ni za 10+ godina, a i za FON se brinem, ali aaj sad...xDDD).

445Pričaonica - Page 18 Empty Re: Pričaonica Ned 11 Maj 2014, 12:32

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Pa pazi svaki faks je težak da se ne lažemo. Sve zavisi od tebe i psovećenosti tvoje. Dobro razmisli da li možeš. Smile

446Pričaonica - Page 18 Empty Re: Pričaonica Ned 11 Maj 2014, 19:41

Yuki-senpai

Yuki-senpai
Shogun
Shogun

Realno svako može sve, ako se dobro posveti... ^__^

447Pričaonica - Page 18 Empty Re: Pričaonica Ned 11 Maj 2014, 21:30

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Paaa i može i ne može. Ne bih da ti rušim snove ali kao što rekoh dobro se zapitaj da li možeš da postigneš sve to. Ta kolokvijumska nedelja pa odmah ispiti je meni haos. Very Happy Plus je tamo parlament "ozbiljna" stvar pa čim krenuo ako izbori samo ćeš videti likove koji pipaju sve oko sebe i govore "glasaj za nas glasaj za nasa glasaj za nas" xD

448Pričaonica - Page 18 Empty Re: Pričaonica Ned 11 Maj 2014, 21:44

Yuki-senpai

Yuki-senpai
Shogun
Shogun

Ma ništa nije nemoguće, za bilo koji faks morala bih da se spremam od nule, tako i na faksu... xDDF

Ma briga me, kada upadnem tada ću da mislim o tome, do tad....samo vežbanje. Very Happy

449Pričaonica - Page 18 Empty Re: Pričaonica Ned 11 Maj 2014, 21:56

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Ja se sećam dok sam išao ovamo, koliko je to bilo smešno u odnosu na fon ili ekonomski i još se većina kao buni kako mnogo imaju, ja rek'o čoveče ovi uče za svaki predmet 1500 strana tebi je problem tih 50 pitanja sa odgovorima koje imaš jeee Very Happy

450Pričaonica - Page 18 Empty Re: Pričaonica Ned 11 Maj 2014, 22:05

Yuki-senpai

Yuki-senpai
Shogun
Shogun

Ko ima 1500 strana i 50 pitanja....what....ne skontah to...xDDDDDD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 18 od 19]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Sledeći

Similar topics

-

» Pričaonica

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu