Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pričaonica

+19
Facyber
Belgrade_assassinII
Sabaku No Gaara
Yuki-senpai
UbicaMekogSrca
Tea97
LoveJapan
Kjuri
Japi
ZetaZaku
~Death Ripper~
LittlePhoenix
sajber
Miki-Liki
Evil Mastermind
synhro
Natsuko Sachiko
Zomboid
Kage
23 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 11 od 19]

251Pričaonica - Page 11 Empty Re: Pričaonica Sre 02 Okt 2013, 09:59

Belgrade_assassinII

Belgrade_assassinII
Nihon-Jin
Nihon-Jin

@Kage:
Pravo da ti kazem, nisam ni zainteresovan da radim bilo sta u vezi ovog foruma. Moje vreme je proslo. Znam da nikada necu spamovati kao ona 3-4 meseca kada sam tek dosao, niti imam nameru. Ovde sam vise da prisustvujem kraju i pomognem u eventualnom ,,ozivljavanju''. I ovaj profil sam napravio samo da bi rekao da sam prethodni profil izbrisao, a ne da me je neko banovao.

@Facyber:
Sto se mene tice, forum je vec oziveo. Smile

252Pričaonica - Page 11 Empty Re: Pričaonica Čet 03 Okt 2013, 01:47

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

@Facyber
Zlatno pravilo svih foruma, o adminima sve najbolje, barem u javnosti xDDD

Belgrade_assassinII ::@Kage:
Pravo da ti kazem, nisam ni zainteresovan da radim bilo sta u vezi ovog foruma. Moje vreme je proslo. Znam da nikada necu spamovati kao ona 3-4 meseca kada sam tek dosao, niti imam nameru. Ovde sam vise da prisustvujem kraju i pomognem u eventualnom ,,ozivljavanju''. I ovaj profil sam napravio samo da bi rekao da sam prethodni profil izbrisao, a ne da me je neko banovao.
Pazi posle ovoga izrečenog nema povlačenja xDD
I kako tvoje vreme je prošlo....tvoje vreme tek dolazi jer sada koristiš novi profil tako da sve ono što si uradio sa prošlim se ne računa xD

I dobro u pravu ste, forum barem chat jeste malo živnuo...bravo za nas xD Eto i ja ću u tu čast otvoriti dve teme na forumu, vezane za temu istog da proslavimo ovo čudo xD

http://otaku-rs.blogspot.com/

253Pričaonica - Page 11 Empty Re: Pričaonica Čet 03 Okt 2013, 05:39

Belgrade_assassinII

Belgrade_assassinII
Nihon-Jin
Nihon-Jin

cheers 
Kage ::
Pazi posle ovoga izrečenog nema povlačenja xDD
I kako tvoje vreme je prošlo....
Vise necu spamovati ko ranije.

Kage ::
tvoje vreme tek dolazi jer sada koristiš novi profil tako da sve ono što si uradio sa prošlim se ne računa xD
Naravno da se ne racuna, mada nisam ni uradio bog zna sta..

Kage ::
I dobro u pravu ste, forum barem chat jeste malo živnuo...bravo za nas xD Eto i ja ću u tu čast otvoriti dve teme na forumu, vezane za temu istog da proslavimo ovo čudo xD
[You must be registered and logged in to see this image.]

254Pričaonica - Page 11 Empty Re: Pričaonica Čet 03 Okt 2013, 08:28

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

Belgrade_assassinII ::
Pazi posle ovoga izrečenog nema povlačenja xDD
I kako tvoje vreme je prošlo....Vise necu spamovati ko ranije.
Mislim da više niko neće spamovati kao pre i ne moraš zbog toga da se brineš xD Vremena se menjaju i to je već stvar prošlosti.

Belgrade_assassinII ::
Kage ::
tvoje vreme tek dolazi jer sada koristiš novi profil tako da sve ono što si uradio sa prošlim se ne računa xD
Naravno da se ne racuna, mada nisam ni uradio bog zna sta..
I možda ćeš imati drugu priliku da se iskupiš za propušteno...možda xD


Belgrade_assassinII ::
Kage ::
I dobro u pravu ste, forum barem chat jeste malo živnuo...bravo za nas xD Eto i ja ću u tu čast otvoriti dve teme na forumu, vezane za temu istog da proslavimo ovo čudo xD
[You must be registered and logged in to see this image.]
Cheers m8 Cool

http://otaku-rs.blogspot.com/

255Pričaonica - Page 11 Empty Re: Pričaonica Čet 03 Okt 2013, 09:15

Belgrade_assassinII

Belgrade_assassinII
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Kage ::
Belgrade_assassinII ::
Pazi posle ovoga izrečenog nema povlačenja xDD
I kako tvoje vreme je prošlo....Vise necu spamovati ko ranije.
Mislim da više niko neće spamovati kao pre i ne moraš zbog toga da se brineš xD Vremena se menjaju i to je već stvar prošlosti.
Ranije sam bio raspolozen za spam, sada sam prilicno ravnodusan, aktivnost svodim na odgovaranje na vec postojece teme.

Kage ::
Belgrade_assassinII ::
Kage ::
tvoje vreme tek dolazi jer sada koristiš novi profil tako da sve ono što si uradio sa prošlim se ne računa xD
Naravno da se ne racuna, mada nisam ni uradio bog zna sta..
I možda ćeš imati drugu priliku da se iskupiš za propušteno...možda xD
Iskupim???? lol! 

Nego sta mu tacno dodje Kami-sama na ovom fourmu??? Jel to neki mod ili nesto iznad VIP clana?

256Pričaonica - Page 11 Empty Re: Pričaonica Čet 03 Okt 2013, 12:17

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Evo ja otvaram dve nove teme u sekciji "Književnost" sad ne znam ko od vas voli da čita, mada opet... Very Happy

257Pričaonica - Page 11 Empty Re: Pričaonica Čet 03 Okt 2013, 17:36

Belgrade_assassinII

Belgrade_assassinII
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Sada samo lektire citam. Ne pamtim kada sam poslednji put uzeo neku knjigu onako neobavezno da citam... Neutral

258Pričaonica - Page 11 Empty Re: Pričaonica Čet 03 Okt 2013, 22:18

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Ja već duže vreme samo o Japanu kupujem knjige, romane i slično nisam čitao par godina. Ovo što sam okačio su odlične knjige stvarno, danas ću početi "Samuraji i njihovi zamkovi" pa ću okačiti utiske kad završim. Very Happy

259Pričaonica - Page 11 Empty Re: Pričaonica Pet 04 Okt 2013, 01:51

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

Belgrade_assassinII ::Ranije sam bio raspolozen za spam, sada sam prilicno ravnodusan, aktivnost svodim na odgovaranje na vec postojece teme.
Isti slučaj, moje zlatno doba spamovanja je odavno prošlo, ali eto možemo barem par postova sedmično da otkucamo xD


Belgrade_assassinII ::
I možda ćeš imati drugu priliku da se iskupiš za propušteno...možda xD
Belgrade_assassinII ::Iskupim???? lol! 
Ukoliko se kaješ što nisi bio aktivniji xD

Belgrade_assassinII ::
Nego sta mu tacno dodje Kami-sama na ovom fourmu??? Jel to neki mod ili nesto iznad VIP clana?
I wish lol!  Ne znači to ništa, samo dokaz da sam i ja bio spamer nekada davno, kao što i sam znaš da od broja postova zavisi rank običnih članova na forumu, a mislim da od ranka Boga/Božanstva nema većeg za obične članove Kitty 

Facyber ::
Evo ja otvaram dve nove teme u sekciji "Književnost" sad ne znam ko od vas voli da čita, mada opet...Very Happy 
Svaka čast, samo napred od mene imaš rep+ za trud. Ti si jedan od retkih, barem od onih koje sam ja sreo na forumu da se interesuju za Japan, a da to nema veze sa animeom/mangom/muzikom, malo neobično i zanimljivo.

p.s
Otvoriću i ja još par tema u anime delu, sada je počela nova (jesenja) sezona i ima zanimljivih naslova, samo ako me ne bude mrzelo da radim Hero always comes la 

http://otaku-rs.blogspot.com/

260Pričaonica - Page 11 Empty Re: Pričaonica Pet 04 Okt 2013, 02:15

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Pa što se anime tiče pre nisam mogao da pratim na netu jer ga nisam imao do srednje škole, pa sam gledao ono sa tva Digimoni, Pokemoni, Medaboti i naravno moj omiljeni i number 1 uvek Dragon Ball Z!!! Haha 
inače gledao sam Basilisk i odličan je i sad ću da Death Nore pogledam, vidim svi kažu da je vrh pa bi bio i red, a moram i Sengoku Basara da nađem a nemamp ojma gde. pomoć? lolol 

261Pričaonica - Page 11 Empty Re: Pričaonica Pet 04 Okt 2013, 03:44

Belgrade_assassinII

Belgrade_assassinII
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Kage ::
I možda ćeš imati drugu priliku da se iskupiš za propušteno...možda xD
Belgrade_assassinII ::Iskupim???? lol!
Ukoliko se kaješ što nisi bio aktivniji xD
Ne kajem se, bio sam aktivan zato sto sam to zeleo i nisam imao neki cilj u tom pogledu...

Kage ::
Belgrade_assassinII ::
Nego sta mu tacno dodje Kami-sama na ovom fourmu??? Jel to neki mod ili nesto iznad VIP clana?
Kage ::I wish lol!  Ne znači to ništa, samo dokaz da sam i ja bio spamer nekada davno, kao što i sam znaš da od broja postova zavisi rank običnih članova na forumu, a mislim da od ranka Boga/Božanstva nema većeg za obične članove Kitty 
Mislio sam da se tako postaje VIP... U svakom slucaju cudno.

Facyber ::Pa što se anime tiče pre nisam mogao da pratim na netu jer ga nisam imao do srednje škole, pa sam gledao ono sa tva Digimoni, Pokemoni, Medaboti i naravno moj omiljeni i number 1 uvek Dragon Ball Z!!! Haha
inače gledao sam Basilisk i odličan je i sad ću da Death Nore pogledam, vidim svi kažu da je vrh pa bi bio i red, a moram i Sengoku Basara da nađem a nemamp ojma gde. pomoć? lolol
To objasnjava...
Saces i ti da se navuces. Pričaonica - Page 11 1540104616
Sto se tice Sengoku Basara, ne znam da li ovde mogu da se kace torrent linkovi, koliko znam to je zabranjeno (mada ovde ni nema predstavnika vlasti... Ovo je vise Divlji zapad).

262Pričaonica - Page 11 Empty Re: Pričaonica Pet 04 Okt 2013, 03:58

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Ma po torentima sve što sam nalazio skida brzinom 2/kbs -.- može i online sa engleskim prevodom neće mi smetati, imao sam neke sajtove ali se svi obrisali kada sam obarao sistem Kmeeeeeee 

263Pričaonica - Page 11 Empty Re: Pričaonica Pet 04 Okt 2013, 03:59

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

ili mi samo prekopiraš pun naziv fajla i ime lika koji ga je okacio...cheating! Haha 

264Pričaonica - Page 11 Empty Re: Pričaonica Pet 04 Okt 2013, 07:07

Belgrade_assassinII

Belgrade_assassinII
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Trazi na [You must be registered and logged in to see this link.], sortiraj po seed i ici ce ti pristojnom brzinom. Smile

265Pričaonica - Page 11 Empty Re: Pričaonica Pet 04 Okt 2013, 07:29

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

ee skinuo sam prvu sezonu, evo odavde skidam i drugu pa ću i iflm hvala. Very Happy ovde samo anime imaju a?

266Pričaonica - Page 11 Empty Re: Pričaonica Pet 04 Okt 2013, 08:42

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

Belgrade_assassinII ::Mislio sam da se tako postaje VIP... U svakom slucaju cudno.
Po nekom pravilu, mada to zavisi od admina xD VIP su oni članovi koji su svojim radom i trudom doprineli razvoju foruma - otvarali teme vezane za samu tematiku foruma, davali konstruktivne predloge/kritike i sl., a ne samo spamovali po off-topic temama i tako stekli veliki broj postova, a samim tim i rank, nije bitan kvantitet bitan je kvalitet...barem je to neko moje viđenje VIP članova.

Facyber ::Pa što se anime tiče pre nisam mogao da pratim na netu jer ga nisam imao do srednje škole, pa sam gledao ono sa tva Digimoni, Pokemoni, Medaboti i naravno moj omiljeni i number 1 uvek Dragon Ball Z!!! Haha
inače gledao sam Basilisk i odličan je i sad ću da Death Nore pogledam, vidim svi kažu da je vrh pa bi bio i red, a moram i Sengoku Basara da nađem a nemamp ojma gde. pomoć? lolol
Pa nisi jedini koji je tako počeo...i ja sam xD Mnogi malo stariji su počeli na isti ili sličan način svoju anime karijeru...prvo preko tv-a, a onda kada su nove tehnologije postale dostupne širokim narodnim masama, anime je postao dostupan svima. Zato je danas ovoj omladini mnogo lakše, jer sve imaju na izvolite xD

Ogledaj Death Note, dobar je, nećeš se pokajati, a nisam baš siguran što se tiče animea  Sengoku Basara xD meni se nije baš preterano svideo....moglo je to mnogo bolje.

http://otaku-rs.blogspot.com/

267Pričaonica - Page 11 Empty Re: Pričaonica Pet 04 Okt 2013, 08:52

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Polako videćemo, prvo Breaking Bad seriju da završim, pa Death Note pa onda tek Basara. Načekaću se. lolol 

268Pričaonica - Page 11 Empty Re: Pričaonica Pet 04 Okt 2013, 20:34

Belgrade_assassinII

Belgrade_assassinII
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Facyber ::ee skinuo sam prvu sezonu, evo odavde skidam i drugu pa ću  i iflm hvala. :Dovde samo anime imaju a?
Da, na tom sajtu uglavnom fan sub grupe kace svoje radove...

@Kage:
A koliko se vi medjusobno znate u ,,stvarnom zivotu'' (amdini, modovi i VIP)? Stice se utisak da su se ovde svi znali i bez foruma...

269Pričaonica - Page 11 Empty Re: Pričaonica Pet 04 Okt 2013, 22:53

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

fan sub? misliš nisu oficijalni zvukovi već onoi dubovi? dokle god je a japanskom sa engleskim prvodom meni odgovara. Very Happy

270Pričaonica - Page 11 Empty Re: Pričaonica Pet 04 Okt 2013, 23:24

Belgrade_assassinII

Belgrade_assassinII
Nihon-Jin
Nihon-Jin

^
Onda ti odgovara. cheers 

271Pričaonica - Page 11 Empty Re: Pričaonica Sub 05 Okt 2013, 01:57

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

@Facyber
Imaš ti pune ruke posla xD ali samo polako ima vremena, ne žuriš nigde.

fan sub? misliš nisu oficijalni zvukovi već onoi dubovi?
Da ti nisi malo pomešao fan sub i fandub jer fan subovi su ti prevodi rađeni od strane anime fanova, poznavalaca japanskog jezika koji prevode zbog ljubavi/zarade razne anime serije i dele to sa ostatkom sveta......da njih nema, čekali bi bukvalno mesecima/godinama xD na izlazak zvanične engleske verzije animea. A fandub to su ti kada fanovi ubacuju svoje glasove i ostale stvari, zamenjujući originalne glasove/zvukove, to što si ti već spomenuo....često se koristi za razne anime parodije, imaš ih koliko hoćeš na yt, a nisu uopšte loši xD

@Belgrade_assassinII
Pa pazi to je zato što su se mnogi već poznavali sa drugih foruma, tako da su ovde samo nastavili svoje druženje, naravno neki od njih ( kao npr. admin tim ) su prijatelji i u stvarnom životu, mnogi su se upoznali ovde i nastavili druženje preko drugih medija xD ( fejsbuka, skajpa, uživo upoznavanje i slično ) nisu se zadržali samo na razgovoru preko foruma xD tako da, da....ekipa koja je bila ovde aktivna pre, se znala ili se vremenom bolje upoznala preko već spomenutih načina, zato ovde i jeste bila tako dobra atmosfera ovde i zezanje, jer su se svi manje više (upo)znali.


I danas je dan za slavlje...tačnije bio je juče xD Juče je bilo tačno 3 godine od kada sam se regovao na ovaj forum...Fakjeaa!!  bilo bi lepo dočekati i 4, 5, 6 xD

Spojler:

http://otaku-rs.blogspot.com/

272Pričaonica - Page 11 Empty Re: Pričaonica Sub 05 Okt 2013, 02:00

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

e to nisam znao da ima xD mislio sam da to sub na ovom sajtu znači dub xD inače većina anime su bolje na japanskom od engleskom, barem meni, sem DBZa, tu mi je definitivno bolji engleski. xD

273Pričaonica - Page 11 Empty Re: Pričaonica Sub 05 Okt 2013, 02:25

Belgrade_assassinII

Belgrade_assassinII
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Kage ::
I danas je dan za slavlje...tačnije bio je juče xD Juče je bilo tačno 3 godine od kada sam se regovao na ovaj forum...Fakjeaa!!  bilo bi lepo dočekati i 4, 5, 6 xD

Spojler:
Nema Raleta da okrene nesto. :p
Sve cestitke i da nam forum izdrzi bar jos 3 goidne. Smile

Facyber ::e to nisam znao da ima xD mislio sam da to sub na ovom sajtu znači dub xD inače većina anime su bolje na japanskom od engleskom, barem meni, sem DBZa, tu mi je definitivno bolji engleski. xD
Zavisi od anime-a do anime-a, ja preferiram japanski dab jer volim da slusam japanski, ali ima i nekih anime-a za koje vazi da je engleski dab bolji... Stvar licnog ukusa.

274Pričaonica - Page 11 Empty Re: Pričaonica Sub 05 Okt 2013, 02:30

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Hepi brzdej enivej bio još 100 godina ovde Pričaonica - Page 11 3786143566 

275Pričaonica - Page 11 Empty Re: Pričaonica Sub 05 Okt 2013, 02:32

Belgrade_assassinII

Belgrade_assassinII
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Ja bezuspesno jurio DBZ sa japanskim dabom zbog OST-a, sada sam se navikao na engleski...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 11 od 19]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Sledeći

Similar topics

-

» Pričaonica

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu