Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ponovo zemljotres u Japanu

+11
ImmortalSilence
japanese girl^^
AlanViBritannia
sajber
Evil Mastermind
BlutEngel
Natsuko Sachiko
~Death Ripper~
Zomboid
Heiwajima_Mayu
Kage
15 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Ponovo zemljotres u Japanu - Page 2 Empty Re: Ponovo zemljotres u Japanu Sre 20 Jul 2011, 11:52

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

AlanViBritannia ::1000 zdralova = tradicionalni mit = jedna zelja ispunjena.

Eto kako, Japanizeri savijaju 1000 zdralova i to im ostvari jednu zelju. Srbi su ih savijali posle zemljotresa [i ja sa njima] u BGu, bilo je organizovano mnogo takvih radionica.

ovo gore znam, nisam znala da su Srbi to radili, jako lijepo ^^

27Ponovo zemljotres u Japanu - Page 2 Empty Re: Ponovo zemljotres u Japanu Sre 20 Jul 2011, 21:40

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Kod nas toga nije bilo Sigh

28Ponovo zemljotres u Japanu - Page 2 Empty Re: Ponovo zemljotres u Japanu Sre 20 Jul 2011, 23:36

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Nije ni kod nas.

29Ponovo zemljotres u Japanu - Page 2 Empty Re: Ponovo zemljotres u Japanu Čet 21 Jul 2011, 01:48

AlanViBritannia

AlanViBritannia
Daimyo
Daimyo

A vi zivite gde?

Ne znam jeste li upoznati sa cinjenicom da je Srbija 5 zemlja na svetu po pomoci Japanu posle zemljotresa. Smile

Ispred nas su Kina, Amerika, Tajland i jos neka leva. [nema Rusije, ona je pozadi].

http://flavors.me/alanvibritannia

30Ponovo zemljotres u Japanu - Page 2 Empty Re: Ponovo zemljotres u Japanu Čet 21 Jul 2011, 02:11

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Vuko****** kako bi beogradjani rekli. Smile

Lepo je to i podrzavam, nego neka prvo srede svoju zemlju.

31Ponovo zemljotres u Japanu - Page 2 Empty Re: Ponovo zemljotres u Japanu Čet 21 Jul 2011, 04:50

AlanViBritannia

AlanViBritannia
Daimyo
Daimyo

Gde je ta vuko******? Ima ih mnogo. u_u

Ko, Srbi da srede zemlju? To se nece desiti nikad, moramo da radimo realne stvari prvo, a onda da letimo u oblake.

http://flavors.me/alanvibritannia

32Ponovo zemljotres u Japanu - Page 2 Empty Re: Ponovo zemljotres u Japanu Čet 21 Jul 2011, 06:47

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Juzna Srb.

Ili jos bolje da odletimo odavde. Smile

33Ponovo zemljotres u Japanu - Page 2 Empty Re: Ponovo zemljotres u Japanu Čet 21 Jul 2011, 07:58

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

@Vuk i Alan

čini mi se da sam vas upozorio o kulturi izražavanja. Više puta ste bili tiho opomenuti a sada ćete dobiti po opomenu.

34Ponovo zemljotres u Japanu - Page 2 Empty Re: Ponovo zemljotres u Japanu Čet 21 Jul 2011, 09:18

AlanViBritannia

AlanViBritannia
Daimyo
Daimyo

Gde sam psovao? o_o

I kad si me upozorio?

Naravno, upozorenja nisu subliminarne poruke i to sto si ti pomislio, mi ne citamo misli, mi citamo jasne postove.

http://flavors.me/alanvibritannia

35Ponovo zemljotres u Japanu - Page 2 Empty Re: Ponovo zemljotres u Japanu Čet 21 Jul 2011, 09:47

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Slazem se sa Alanom.

36Ponovo zemljotres u Japanu - Page 2 Empty Re: Ponovo zemljotres u Japanu Čet 21 Jul 2011, 09:56

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

proverite PM i stop sa spamom u ovoj temi... imate teme za to.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu