Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

 » Spam teme » Blablaonica » Muzika » SlipKnoT

SlipKnoT

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1SlipKnoT Empty SlipKnoT Čet 30 Jun 2011, 23:44

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

[You must be registered and logged in to see this image.]

Slipknot je američki heavy metal bend poreklom iz De Mojna, Ajova. Trenutni članovi benda su Sid Vilson, Džoi Džordison, Kris Fen, Džim Rut, Kreg Džons, Šon Krahan, Mik Tompson i Kori Tejlor. Bend je osnovan 1995. godine, imaju 4 izdata studijska albuma, jedan uživo album i trenutno imaju potpisan ugovor sa Roadrunner Records.

Bend je formiran krajem 1995. godine. Prvi album im je bio "Mate. Feed. Kill. Repeat" 1996. godine. Album "Slipknot" je izdat 1999. godine, a potom "Iowa" 2001. i "Vol. 3: The Subliminal Verses" 2004. godine.

Njihov poslednji album je "All Hope Is Gone", izdat avgusta 2008. godine.

Basista Pol Grej(38) je pronađen mrtav 24. maja 2010. godine pod nerazjašnjenim okolnostima.






2SlipKnoT Empty Re: SlipKnoT Ned 03 Jul 2011, 09:10

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

Coreeyyyy. Oh.. me loves Oh.. me loves Yaaooww Yaaooww Weeeeee Weeeeee SO cute SO cute Ily Amazing!! He's sooo adorable. Amazing!! Amazing!! SlipKnoT 546367664
Iace *cough* volim ih xD obozavam: Snuff, jelte, Psychosocial, Dead Memories, Wait and Bleed, Before I Forget, Duality, All Hope is Gone, Left Behind, People= Shit, Eyeless, Only One, i jos mnogo njih. Weeeeee R.I.P Paul. Helpiee
Did I mentioned before that I am totally crazy about Corey Taylor? Amazing!! Amazing!!

Corey's Maggot. SlipKnoT 1748713528

http://www.japanmaniaserbia.com

3SlipKnoT Empty Re: SlipKnoT Pon 04 Jul 2011, 02:16

Psychosocial

Psychosocial
V.I.P.
V.I.P.

Snuff x3 Psychosocial x3 People= Shit x3

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

 » Spam teme » Blablaonica » Muzika » SlipKnoT

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu