Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kritike i predlozi

+13
ridiculus
sajber
ZetaZaku
AlanViBritannia
synhro
BlutEngel
Natsuko Sachiko
japanese girl^^
ImmortalSilence
Hayato-san
UbicaMekogSrca
TanukiSubs
~Death Ripper~
17 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

51Kritike i predlozi - Page 3 Empty Re: Kritike i predlozi Pon 18 Mar 2013, 11:14

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Ne stvarno, admini ne mogu ući u Admin Panel. Iz nekih razloga koje će ti oni sami najbolje objasnit.

52Kritike i predlozi - Page 3 Empty Re: Kritike i predlozi Uto 19 Mar 2013, 07:47

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

Kao što ti je Toma rekao, Dejo. Don't judge. Smile

http://www.japanmaniaserbia.com

53Kritike i predlozi - Page 3 Empty Re: Kritike i predlozi Čet 04 Apr 2013, 08:34

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

@Saky
Zašto sam ja jedini prozvan, a bilo je još ljudi koji su se žalili na pahuljice xD I što se tiče problema u vezi admin panela, rešenje je vrlo jednostavno. Prvo što ste trebale da uradite kada ste primetile da ne možete pristupiti admin panelu jeste da se obratite forumotion admin/mod timu (tehničkoj podršci xD) i tražite pomoć u rešavanju tog problema i siguran sam da bi do sada problem bio rešen, jer taj problem se sigurno neće rešiti sam od sebe.

Spojler:

http://otaku-rs.blogspot.com/

54Kritike i predlozi - Page 3 Empty Re: Kritike i predlozi Čet 04 Apr 2013, 21:43

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Rale je tu, samo ga zabole.

Admin panel RADI... jedino što ne radi su naša dva papet mastera (admina)koji više vole da čačkaju svoje male balave nosiće nego da dignu leno dupe i urade nešto oko foruma.

55Kritike i predlozi - Page 3 Empty Re: Kritike i predlozi Čet 24 Okt 2013, 07:10

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Šteta je da forum propadne, ipak ima dugu i zanimljivu istoriju. xD Bio bi red da se admini probude, nisu zaposleni u Zambiji na građevini, pa da nemaju vremena.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu