Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sta ste poslednje pogledali?

+27
Little Alien
schizoid.pancake
Lady_Sonozaki
Ryo
synhro
Alex_Mercer
ZetaZaku
ImmortalSilence
Zomboid
TanukiSubs
Countless Error
UbicaMekogSrca
Iva Six
japanese girl^^
Ruki GoldPants
Evil Mastermind
Psychosocial
Sadness
Kage
AnchyAbyss
~Queen of Sharingan~
AlanViBritannia
Heiwajima_Mayu
Daks.
Shinamori
BlutEngel
~Death Ripper~
31 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Ići dole  Poruka [Strana 5 od 5]

101Sta ste poslednje pogledali? - Page 5 Empty Re: Sta ste poslednje pogledali? Pon 19 Nov 2012, 10:05

Gost

Anonymous
Gost

Ovo sam juce gledao i do jaja je kada je potrebno ness da oraspolozi...

102Sta ste poslednje pogledali? - Page 5 Empty Re: Sta ste poslednje pogledali? Pon 19 Nov 2012, 10:15

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

re: Sympathy for Lady Vengeance (2005)

[You must be registered and logged in to see this image.]

Posle 13 odsluženih godina zatvora, Geum-ja Lee ima samo na umu osvetu: prema čoveku, za čije je grehe ona morala da plati. Chan-wook Park u trećem delu svoje trilogije oslikava ljude na najbanalniji i najsiroviji način: direktno i bez pardona. U njegovim filmovima ljudi ne maštaju kako bi voleli nekoga pretući na smrt čekićem, već to jednostavno rade..iskreno se predajući svojim emocijama. Ovaj režiser nas pokušava podučiti da svaka, zlobna reč ili delo, mogu imati ozbiljne posledice..da ni jedan čovek nije imun na surovost i da u svakom od nas čuči mala zver, koju svakodnevno moramo pripitomljavati.

Preporučujem starijem gledalištu, ako želi da sagleda ljudske emocije kroz malo drugačiju prizmu.

103Sta ste poslednje pogledali? - Page 5 Empty Re: Sta ste poslednje pogledali? Pon 19 Nov 2012, 10:20

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

7u epizodu Kamisama Hajimemashita Very Happy
danas izadje 8a, cekamo prevod samo il' da se negde pojavi RAW uopste xD

104Sta ste poslednje pogledali? - Page 5 Empty Re: Sta ste poslednje pogledali? Uto 20 Nov 2012, 08:59

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

Supernatural season 2 finished. Very Happy

http://www.japanmaniaserbia.com

105Sta ste poslednje pogledali? - Page 5 Empty Re: Sta ste poslednje pogledali? Čet 22 Nov 2012, 08:32

Gost

Anonymous
Gost

Slagalicu na RTS-u...

106Sta ste poslednje pogledali? - Page 5 Empty Re: Sta ste poslednje pogledali? Čet 22 Nov 2012, 08:43

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Skyfall (2012)

[You must be registered and logged in to see this image.]

Šta reći za film iz kojeg mi se jedino u mozgu zadržala gluma i karakterizacija Havier Bardema, kojeg inače ni malo ne gotivim? Reći ću..what a waste of my time. Ono što sam oprostio serijalu Expendables, koji je koncipiran kao šaljiva over-the-top akcija gde je sve moguće, Skyfall-u nikako ne mogu, jer se u poslednjim filmovima o čika Bondu naglašava ta novootkrivena ozbiljnost..što u mojim očima značajno povećava zahteve. Ali..novi 007 ne nudi nikakve novitete, sve je već prežvakano hiljadu puta..čak dosta podseća po setingu na poslednji Die Hard, sa razlikom što je kvazi-ozbiljniji i kvazi-mračniji. Već je uspeo da mi se ogadi u prvoj akcionoj sekvenci, kada su besramno izreklamirali CAT bagere (sve što ide sa tom kompanijom) i WW bubu. Iskidao sam se od smeha..honsetly, ako reklamirate, makar nek to bude na način, koji ne vređa moju inteligenciju. Ako baš imate želju da ga pogledate, odložite to za trenutak kada nemate bilo šta drugo na meniju.

107Sta ste poslednje pogledali? - Page 5 Empty Re: Sta ste poslednje pogledali? Sub 29 Dec 2012, 11:40

Ame-Chan

Ame-Chan
Nihon-Jin
Nihon-Jin

LOTR- The hobbit

108Sta ste poslednje pogledali? - Page 5 Empty Re: Sta ste poslednje pogledali? Sub 29 Dec 2012, 12:27

Gost

Anonymous
Gost

Poceo da rewatch DB posle cele one price. Very Happy

109Sta ste poslednje pogledali? - Page 5 Empty Re: Sta ste poslednje pogledali? Sre 02 Jan 2013, 22:44

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

Pepeljugu, I guess? XD
i poslednju epizodu Kamisama Hajimemashita Kmeeeeeee noooo Kmeeeeeee

110Sta ste poslednje pogledali? - Page 5 Empty Re: Sta ste poslednje pogledali? Ned 20 Jan 2013, 13:57

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Cloud Atlas (2012)

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kakvo je samo ovo bilo..iskustvo. Da, najbolje ga je opisati tako. Sam početak je misleading, ipak je potrebno malo vremena kako bi svi končići krenuli da se upliću. Kada se preplitanje zahukta, jednostavno nećete moći odvojiti oči od ekrana, jer pletu unikatnu i predivnu priču o sudbini i povezanosti. Iako traje 3 sata, završio se tako brzo da sam odmah poželeo još. U pitanju je najbolji film, by far, iz protekle nam godine. Ako je Wachovski duo diplomirao na Matrix-u, a magistrirao na Vendeti, onda im je ovo svakako doktorat. Takođe celoj glumačkoj ekipi treba skinuti kapu, jer je svako morao da iznese po nekoliko uloga u potpuno drugačijim okolnostima. Odavno se nisam ovako oduševio i očarao. Obavezno odgledajte.

111Sta ste poslednje pogledali? - Page 5 Empty Re: Sta ste poslednje pogledali? Pon 21 Jan 2013, 08:08

Gost

Anonymous
Gost



Svideo mi se. Smile

112Sta ste poslednje pogledali? - Page 5 Empty Re: Sta ste poslednje pogledali? Sub 26 Jan 2013, 09:28

LittlePhoenix

LittlePhoenix
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Pokahontas... <3 Prvi put poslije 1821372 godina :3

113Sta ste poslednje pogledali? - Page 5 Empty Re: Sta ste poslednje pogledali? Sub 02 Feb 2013, 09:53

Tea97

Tea97
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Imagine Me & You <3

114Sta ste poslednje pogledali? - Page 5 Empty Re: Sta ste poslednje pogledali? Sub 02 Feb 2013, 11:20

Gost

Anonymous
Gost

The Sting na RTS-u.
Svideo mi se, drzi paznju od pocetka do kraja sto je tesko u mom slucaju. :p

115Sta ste poslednje pogledali? - Page 5 Empty Re: Sta ste poslednje pogledali? Pon 04 Nov 2013, 01:26

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

Seriju The Walking Dead ( Okružen mrtvima ).

http://otaku-rs.blogspot.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu