Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Koju knjigu trenutno citate/ste poslednju citali?

+26
MoonGirl*
synhro
Japi
AnjaChan
ZetaZaku
Lady_Sonozaki
Midori
Miki-Liki
majO
BlutEngel
ImmortalSilence
Nyarlko
Natasha
Amaya
TanukiSubs
Ruki GoldPants
UbicaMekogSrca
AlanViBritannia
♦Black♦Betty♦
Natsuko Sachiko
Psychosocial
Garin
Evil Mastermind
Countless Error
Zomboid
~Death Ripper~
30 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ići dole  Poruka [Strana 6 od 6]

Little Alien

Little Alien
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Šan Sa - Duša citre

Gost

Anonymous
Gost

Sledi rematch sa ,,Na Drini Cuprija''
A kada to procitam, onda ,,Tajna pisma kaludjera koji je prodao svoj ferari''. Cool

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Vladimir Nabokov - Lolita

Psychosocial

Psychosocial
V.I.P.
V.I.P.

Sta vam je svima sa Lolitom o.O pre par dana Malecka trazila u biblioteci o.o
Nema svrhe da listujem sve knjige koje sam skoro procitala, ali poslednje dve su Hamlet i Romeo i Julija. Lektira.

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Ja sam u smoru tražio top ten svih vremena (knjige koje su prošle oko ili preko 50 000 000 kopija) i skinuo sam tri izabrana dela: Lolita , Lovac u Žitu , Ubiti Pticu Rugalicu.

Najveća svetska dela a ja ih nisam pročitao.... pa ne može to tako mrs

Ciel Phantomhive

Ciel Phantomhive
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Trenutno citam "Don Kihot"
Procitala: "Kad padne noc" Haruki Murakami, onda "Idiot" DOstojevski, "Braca Karamazovi" i "Njetocka Njezvanova" Mwxaxaxa

Miki-Liki

Miki-Liki
Banovan
Banovan

Pročitao sam Nečistu krv, odličan roman, definitivno treba pročitati. Very Happy

Ame-Chan

Ame-Chan
Nihon-Jin
Nihon-Jin

trenutno citam Den Brown-Andjeli i demoni
Nikako da procitam... A i necu skoro, ceka me Ilijada :/
A poslednju sam procitala Dervis i smrt

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

Miki-Liki ::Pročitao sam Nečistu krv, odličan roman, definitivno treba pročitati. Very Happy
mislim da si ti jedina osoba koja to misli xDDD


by the way, procitala Seobe M.Crnjanskog, sad trebam da se bacim na famoznu dosadnu "Tihi Don" u.u" mislim da cu ugrabiti dovoljno vremena da zavrsim one dve koje imam od Diane Duane :3

Miki-Liki

Miki-Liki
Banovan
Banovan

Zomboid ::
Miki-Liki ::Pročitao sam Nečistu krv, odličan roman, definitivno treba pročitati. Very Happy
mislim da si ti jedina osoba koja to misli xDDD


Nisam, knjiga je remek-delo. Možda jedini na forumu, ali se ne čudim. Xixixi

OT: Privodim kraju 1Q84.

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Miki-Liki ::Privodim kraju 1Q84.
Nikako da odvojim kintu za nju, a želim ceo komplet da uzmem.

Miki-Liki

Miki-Liki
Banovan
Banovan

Zaboravio sam da napomenem: Prvu knjigu. Razz
Imam sve tri, kupio sam prošle godine na sajmu knjiga.

Gost

Anonymous
Gost

Zomboid ::
Miki-Liki ::Pročitao sam Nečistu krv, odličan roman, definitivno treba pročitati. Very Happy
mislim da si ti jedina osoba koja to misli xDDD
No he's not! Razz
Procitao sam knjigu i dobra je. Nije mi tesko palo to sto moram da je procitam, i drzala mi je paznju sve vreme, sto je za lektiru... [You must be registered and logged in to see this image.]

Dakle i ja preporucujem knjigu. Smile

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

Belgrade_assassin ::
Zomboid ::
Miki-Liki ::Pročitao sam Nečistu krv, odličan roman, definitivno treba pročitati. Very Happy
mislim da si ti jedina osoba koja to misli xDDD
No he's not! Razz
Procitao sam knjigu i dobra je. Nije mi tesko palo to sto moram da je procitam, i drzala mi je paznju sve vreme, sto je za lektiru... [You must be registered and logged in to see this image.]

Dakle i ja preporucujem knjigu. Smile

ja vas gospodo uopste ne shvatam xD kako moze biti interesantna knjiga pisana na tako dosadan nacin... kod mene je isto ko i da sam citala Anu Karenjinu, prica interesantna a tako suvoparno ispricana, znaci katastrofa xD Ono, svima nam je bilo interesantnije da citamo "Na Drini cuprija" i "Seobe" xD
inace, listam Gradinar (Rabindranat Tagore)

Gost

Anonymous
Gost

^
Ako ti je lakse, ni ja tebe ne shvatam. Razz
Procitao sam, svidelo mi se, i preporucujem.

Btw, tek trebam da citam ,,Seobe'' (za 2. polugodiste) tako da ne mogu da poredim. Smile

Miki-Liki

Miki-Liki
Banovan
Banovan

Zomboid ::
Belgrade_assassin ::
Zomboid ::
Miki-Liki ::Pročitao sam Nečistu krv, odličan roman, definitivno treba pročitati. Very Happy
mislim da si ti jedina osoba koja to misli xDDD
No he's not! Razz
Procitao sam knjigu i dobra je. Nije mi tesko palo to sto moram da je procitam, i drzala mi je paznju sve vreme, sto je za lektiru... [You must be registered and logged in to see this image.]

Dakle i ja preporucujem knjigu. Smile

ja vas gospodo uopste ne shvatam xD kako moze biti interesantna knjiga pisana na tako dosadan nacin... kod mene je isto ko i da sam citala Anu Karenjinu, prica interesantna a tako suvoparno ispricana, znaci katastrofa xD


[You must be registered and logged in to see this image.]

Ali dobro. Haha

OT: Završio 1Q84 PRVU knjigu, sledeće deo koje ću čitati je "Zimski kralj" Bernarda Kornvela.

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

slažem se sa Kyo... mada zavisi od ukusa koji voliš. O čemu je reč u 1Q84? ne trebaju mi spojleri nego generalizovana radnja.

Miki-Liki

Miki-Liki
Banovan
Banovan

Prati naizmenično dva lika, stalno skače između dva sveta. Jedna priča prati ženu koja radi kao fitnes trener i bavi se nekim stvarčicama, dok druga prati profesora matematike koji piše romane i radi za nekog izdavača. Te dve priče se nekako prepliću i sadrži aromu natprirodnog. Ako si čitao nekad Murakamija, znaćeš otprilike šta da očekuješ.

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Udžbenik istorije za prvi razred gimnazije i Zbornik pesama za muzičku nastavu.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 6]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu