Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

 » Forum » O nama » Škola » Ekskurzije

Ekskurzije

+7
_Iwana S.W._
La fin du début
AlanViBritannia
Virtual Fakeman
Daks.
Shinamori
~Death Ripper~
11 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Ekskurzije - Page 2 Empty Re: Ekskurzije Sub 09 Okt 2010, 06:36

Shinamori

Shinamori
Daimyo
Daimyo

Ja sam se juche vratila...Bilo je uzasno.... Cela je generacija plakala,tolka je frka bila zadnju noc...Koma...

27Ekskurzije - Page 2 Empty Re: Ekskurzije Sub 09 Okt 2010, 06:43

AlanViBritannia

AlanViBritannia
Daimyo
Daimyo

Beograd je prelep, ukoliko znas gde ici i kad. Ako padnes ko iz neba u rebra, normalno da je ruzan. Bio bi i meni Pariz ruzan da me povedu u obilazak neke recice, i kazu "a sad kuci".

Nije kriv BG, kriva je sugava organizacija ekskurzije. ;D

http://flavors.me/alanvibritannia

28Ekskurzije - Page 2 Empty Re: Ekskurzije Sub 09 Okt 2010, 10:30

AnchyAbyss

AnchyAbyss
Daimyo
Daimyo

SnG ::Beograd je prelep, ukoliko znas gde ici i kad. Ako padnes ko iz neba u rebra, normalno da je ruzan. Bio bi i meni Pariz ruzan da me povedu u obilazak neke recice, i kazu "a sad kuci".

Nije kriv BG, kriva je sugava organizacija ekskurzije. ;D
Moguce je. Znas, nas su vodili tamo u hram Sv. Save pa onda u zooloski vrt pa na Obrenovac u neki hotel koji se raspada. Mislim, moja bivsa skola je uzas. Samo gledaju da ustede. Ali eto Bg nije ostavio lijep prvi utisak na mene.
Icu ja jos u Bg u bliskoj buducnosti pa cu da pokusam da ispravim taj prvi utisak ;D

29Ekskurzije - Page 2 Empty Re: Ekskurzije Sub 09 Okt 2010, 10:33

AlanViBritannia

AlanViBritannia
Daimyo
Daimyo

Niste bili na Kalisu?

Hram na Vracaru je prelep, ne znam kako ti se to moglo ne svideti. Medjutim, mozda nije bio gotov kad si ti videla?

Ma hotel u Obrenovcu je govno, ni ne cudi me da ste poneli najgore utiske.

http://flavors.me/alanvibritannia

30Ekskurzije - Page 2 Empty Re: Ekskurzije Sub 09 Okt 2010, 10:38

AlanViBritannia

AlanViBritannia
Daimyo
Daimyo

Inace, ja se juce vratio i bilo je prelepo. Ja zelim jos.

Hrana je bila dosta losa, jeo sam neke pice (ako hocete Pizzu ne idite u Italiju, u Beogradu ima 10321-4829308520958709275092750972095729057 puta boljih) koje su odvratne, a u hotelu smo imali samo testenine i neko meso sa krompirom.
Sve sem toga je bilo savrseno. Hoteli su bili sa 3 zvezdice ( u BG bi to bilo 4 min) i sve su imali. Imao sam cak i fen u wc-u. Kreveti su bili super udobni, jastuki tvrdi, vidi se da nisu kineski. Oba hotela bila su max. 20 metara od more, sa prozora sam gledao plazu.

Prodavnice u Italiji nisu nista jeftinije nego nase, tako da vam se isto uhvati otisli u Tejli Vejli u BGu ili Trstu. Iste su cene, mozda variraju za 200-300 dinara.

U prodavnicama mesovite robe u Italiji imate brdo testenine i sireva.. i vode. Grickalica nema nista, dve vrste flipsa i dve vrste cipsa (obe kostaju oko 2 eura (200 dinara) u proseku) i mozda nadjete neke slane krekere, ako vam se posreci. (Pricam o hiper marketima, u obicnim prodavnicama nema ni ovo).

I.. da.. Italijani su mahom ruzni, uvhatili smo par zgodnih momaka pa se ove moje slikale. (cudo, oba su bila policajci). Devojke su ruzne, osim ako nisu kurve. Kurve u Italiji izgledaju kao prosecna srpkinja od 20 godina koja se spremila da ide na splav, skockana tip-top. I ne salim se.

http://flavors.me/alanvibritannia

31Ekskurzije - Page 2 Empty Re: Ekskurzije Sub 09 Okt 2010, 11:26

AnchyAbyss

AnchyAbyss
Daimyo
Daimyo

SnG ::Niste bili na Kalisu?

Hram na Vracaru je prelep, ne znam kako ti se to moglo ne svideti. Medjutim, mozda nije bio gotov kad si ti videla?

Ma hotel u Obrenovcu je govno, ni ne cudi me da ste poneli najgore utiske.
Nismo. Htjeli su nas voditi da setamo Knez Mihajlovom ulicom ali je to bio onaj popodnevni spic pa je bila prevelika guzva da bi nas vodili. Tako da nismo isli.

Nije bio gotov. Udjes unutra a ono sve skele one i to. Jedino sto imaju ono da se pale svijece i ono unutra gdje se prodaju suveniri i to.
Samo znam da su neki cigani stajali ispred i svaki put kad prodjes oni prose. I neka mala ciganka ispred vrata htjela ukrasti novcanik mom drugu. Sva sreca pa je bila mala pa ju je mogao samo odgurnuti i uzeti svoj novcanik nazad. Dok je mene htjela neka odrasla zena. Sva sreca pa je naisao direktor. Na smrt sam se isprepadala.

32Ekskurzije - Page 2 Empty Re: Ekskurzije Sub 09 Okt 2010, 11:42

AlanViBritannia

AlanViBritannia
Daimyo
Daimyo

Kad si ti to bila? o: Sad je prelep hram, cak i meni, ateisti.

A jbt, pa vi nista niste videli. BG bez Kalisa i Kneza nije Bg.

http://flavors.me/alanvibritannia

33Ekskurzije - Page 2 Empty Re: Ekskurzije Sub 09 Okt 2010, 11:53

AnchyAbyss

AnchyAbyss
Daimyo
Daimyo

SnG ::Kad si ti to bila? o: Sad je prelep hram, cak i meni, ateisti.

A jbt, pa vi nista niste videli. BG bez Kalisa i Kneza nije Bg.
Prosle godine pocetkom juna mjeseca.
Znam. Imala sam zelju da se prosecem Knez Mihajlovom ali jbg...
Nadam se da cu se prosetati Kalisom i Knez Mihajlovom u buducnosti posto imam rodbinu u Novoj Pazovi pa mozda kad dodjem u posjetu taman vidim i Bg. Smile

34Ekskurzije - Page 2 Empty Re: Ekskurzije Ned 10 Okt 2010, 11:00

_Iwana S.W._

_Iwana S.W._
Nihon-Jin
Nihon-Jin

SnG ::Inace, ja se juce vratio i bilo je prelepo. Ja zelim jos.

Hrana je bila dosta losa, jeo sam neke pice (ako hocete Pizzu ne idite u Italiju, u Beogradu ima 10321-4829308520958709275092750972095729057 puta boljih) koje su odvratne, a u hotelu smo imali samo testenine i neko meso sa krompirom.
Sve sem toga je bilo savrseno. Hoteli su bili sa 3 zvezdice ( u BG bi to bilo 4 min) i sve su imali. Imao sam cak i fen u wc-u. Kreveti su bili super udobni, jastuki tvrdi, vidi se da nisu kineski. Oba hotela bila su max. 20 metara od more, sa prozora sam gledao plazu.

Prodavnice u Italiji nisu nista jeftinije nego nase, tako da vam se isto uhvati otisli u Tejli Vejli u BGu ili Trstu. Iste su cene, mozda variraju za 200-300 dinara.

U prodavnicama mesovite robe u Italiji imate brdo testenine i sireva.. i vode. Grickalica nema nista, dve vrste flipsa i dve vrste cipsa (obe kostaju oko 2 eura (200 dinara) u proseku) i mozda nadjete neke slane krekere, ako vam se posreci. (Pricam o hiper marketima, u obicnim prodavnicama nema ni ovo).

I.. da.. Italijani su mahom ruzni, uvhatili smo par zgodnih momaka pa se ove moje slikale. (cudo, oba su bila policajci). Devojke su ruzne, osim ako nisu kurve. Kurve u Italiji izgledaju kao prosecna srpkinja od 20 godina koja se spremila da ide na splav, skockana tip-top. I ne salim se.
Koje ste gradove posjetili? Gdje ste odsjeli?

Opste je poznato da pizze u Italiji ne valjaju nista..Jedina koja je valjala je bila margarite u Veneciji.

I mi smo bili blizu mora,pa smo isli i da se kupamo.

Jedino sto je valjalo u marketima bili su kinder proizvodi... xD
I butici su preskupi, kad smo bili u Veneciji,otisla ja u neki butik i nasla neki sorts,kratki od teksasa,i htjedoh da ga kupim,kad vidim cijena 99e.. o.O


I da,Italijani su bas ruzni.. Barem ovi sto sam ih sretala.. Bio je jedaan prelijeep,ali gej.dodjavola.

35Ekskurzije - Page 2 Empty Re: Ekskurzije Pon 11 Okt 2010, 01:24

AlanViBritannia

AlanViBritannia
Daimyo
Daimyo

Bili smo u San Marinu, Riminiju, Veneciji, Firenci, Lido di Jesolo. Ja mislim da je to to. D;

Odseli smo u Riminiju dve noci (more sa prozora video, prelepo) i u Lido di Jesolo (isto more sa balkona video, ali je u Riminiju bilo more lepse). Sto se tice ta dva, Lido je kao grad lepsi i urbaniji, Rimini umre kad nije sezona, ali dobro je bila u oba. (Rekoh vec da je more u Riminiju lepse.)

U svakom gradu od navedenih u prvoj recenici imali smo minimum 2 sata slobodno, a u Riminiju i Lidu cak do 4 sata i vise.

Da, roba je skupa. Ja sam kupio neku majicu sestri u Veneciji i kacket, i nije me mnogo izaslo (ukupno oko 20 e) ali samo zato sto sam: 1) kupio na ulici 2) se cenkao.

Kupio sam u H&M jednu majicu koja je kostala 15e i bas je lepa (tunika roze), ali isto tako je i kod nas, nista posebno nema razlike. Very Happy

Sto se Italijana tice, bila su neka dva zgodna policajca, a ostalo tuga i jad. Devojke su sve ruzne, sem kurvi, koje su objasnile. Ali o tome sam vec pisao. xDDD

http://flavors.me/alanvibritannia

36Ekskurzije - Page 2 Empty Re: Ekskurzije Pon 11 Okt 2010, 11:02

_Iwana S.W._

_Iwana S.W._
Nihon-Jin
Nihon-Jin

I mi smo bili u Lido... Koji hotel? Nas je bio Christian ja msm.. o.O

Lido je diivan.. Pravo mjesto za ljetnji odmor.. Kako im je diivna plaza.. :'(


Kakva je Firenza? BLaah, mnogo mi zao sto nismo tamo isli.. :/

Ja nisam nikome apsolutno nista kupila...osim sebi. Ove moje kupovale majki,tati,bratu/sestri,babi,dedi itd. o.O

Zasto svi kupuju u H&M? Ja nista nisam mogla da nadjem.. A vidim,svi su skoro kupovali tamo.. xD

I svi su niski.. O.o I odvratni i ruzni..pih.

U Barceloni kad smo bili, tj. odsjeli smo u nekom mjestu pored Barcelone, svi su znali srpski.. o.O Udjem u neku prodavnicu(to su bile one gdje Pakistanci rade) sanse nema da mogu da izadjem, a da ne kupim nesto. Covjek mi je majicu sa 19e snizio na 10e. Samo li pogledam nesto,ne mora da mi se svidja,oni svi navale da spustaju cijene dok ne uzmes.

A goreg grada od tog nisam gledala.. Lagano su mi drogu neki crnci nudili, pa neke djevojke spopale da mene i drugaricu vode u neki striptiz klub. Uvece se vracamo sa zurke, a na svaka dva koraka,grupice crnaca koji pocnu da dobacuju,da te prate,tjeraju,spopadaju..Niko normalan. What a Face

Mojoj drugarici,u sred bijela dana, neka zena ukrala 150e iz novcanika..

37Ekskurzije - Page 2 Empty Re: Ekskurzije Pon 11 Okt 2010, 23:26

AlanViBritannia

AlanViBritannia
Daimyo
Daimyo

Firenca? Najlepsa od svih gradova koje smo posetili. Jbs Veneciju, Firenca je objasnila. Very Happy

http://flavors.me/alanvibritannia

38Ekskurzije - Page 2 Empty Re: Ekskurzije Uto 12 Okt 2010, 06:03

_Iwana S.W._

_Iwana S.W._
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Ko vam je bio vodic(najvaznije pitanje)? xDD

39Ekskurzije - Page 2 Empty Re: Ekskurzije Uto 12 Okt 2010, 06:18

AlanViBritannia

AlanViBritannia
Daimyo
Daimyo

Hm.. neka baba, zvala se Bozica. Mislim, nije baba, zena u 50-im, I guess. xD

EDIT: Inace, hotel u Lidu gde smo bili zvao se "Sofia". U Riminiju to je bio "Golden". Svi sa 3 zvezdice. Smile

http://flavors.me/alanvibritannia

40Ekskurzije - Page 2 Empty Re: Ekskurzije Ned 05 Dec 2010, 06:26

Sadness

Sadness
Ninja
Ninja

Ove godine bila sam na Đerdapu,u Kladovu i okolini.Bilo je super,nije baš onako kao što smo očekivali ali sve u svemu super. Wink Razz

41Ekskurzije - Page 2 Empty Re: Ekskurzije Pon 06 Dec 2010, 06:12

Psychosocial

Psychosocial
V.I.P.
V.I.P.

AnchyAbyss ::Blago vam se. Ja sam isla u Srbiju u junu 2009. sa ovima iz osnovne. Bilo bezveze. Najbolje je bilo u busu kad se zezas i to, al najgluplje kad te vodaju po gradu. Jos kad se sjetim Beograda. Boze, kako ruzan grad. Svaki peti covjek nije cigan. I jos onda kad krenu da prose. Jedna me ciganka htjela pokrasti. Uzas! Stvarno imam ruzne uspomene Beograda. Dok je naprimjer Krusevac prelijep grad i ostala Sumadija. Bas je onako lijepo. Samo steta sto nismo isli u Novi Sad. Cula sam da je NS lijep grad.
BILA SI U KRUSEVCU!!!! I kako ti se cini?? xDDDDDDD obilazili ste Lazaricu, trg i kulu sigurno

42Ekskurzije - Page 2 Empty Re: Ekskurzije Sre 08 Dec 2010, 09:15

AnchyAbyss

AnchyAbyss
Daimyo
Daimyo

Ja se toga ne sjecam da smo obilazili Lazaricu i kulu. Samo nas pustili u grad i mi setali sami. Sjecam se da je to vece igrala Srbija - Austrija. Mi dole u lobiju hotela se okupili i gledamo TV. Hotel u Krusevcu je bio najbolji, imao je cak 3 zvjezdice XD
Also, cini mi se da sam negdje rekla, Krusevac mi se najvise dopao. Bas je lijep grad i klima mi najvise prija. Nekako najvise slici Banjaluci. ^_^

43Ekskurzije - Page 2 Empty Re: Ekskurzije Sub 11 Jun 2011, 05:21

Maya Toyoshima

Maya Toyoshima
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Isli smo 2. Juna u Vrnjacku Banju, onda u Kragujevac, Jagodinu, Krusevac i Beograd Smile)

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

 » Forum » O nama » Škola » Ekskurzije

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu