Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kako vam je bilo na raspustu?

+5
Amaya
Virtual Fakeman
Shinamori
Daks.
~Death Ripper~
9 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Kako vam je bilo na raspustu? Empty Kako vam je bilo na raspustu? Pon 13 Sep 2010, 08:41

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Meni exstra, ali sad to svrstavam u davno-proslo vreme. Prvi deo raspusta je bio exstra, drugi mucenje, ali vredelo je za ovaj prvi.x3

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

2Kako vam je bilo na raspustu? Empty Re: Kako vam je bilo na raspustu? Sre 15 Sep 2010, 11:38

Daks.

Daks.
Samurai
Samurai

Internet, i to 'e to x3

3Kako vam je bilo na raspustu? Empty Re: Kako vam je bilo na raspustu? Čet 16 Sep 2010, 01:57

Shinamori

Shinamori
Daimyo
Daimyo

~DeathMonster~ ::Internet, i to 'e to x3
same here xDD Jedino sam bila jedno 20 dana na more Razz mada sam se tamo smorila,lepi momci,ali nijedan u moje drushtvo xD

4Kako vam je bilo na raspustu? Empty Re: Kako vam je bilo na raspustu? Čet 16 Sep 2010, 07:13

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Heh. Ja sam onaj "prvi deo" bila na Srebrnom Jezeru sa sahom.... Sa sve boysima. Bilo je ludilo. Narocito kad su upali kod nas u 2 ujtru pijani.==

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

5Kako vam je bilo na raspustu? Empty Re: Kako vam je bilo na raspustu? Čet 16 Sep 2010, 07:19

Shinamori

Shinamori
Daimyo
Daimyo

Hahahhaha xDDDD To je jako Very Happy Ja bi volela u neki kamp sledece leto x3

6Kako vam je bilo na raspustu? Empty Re: Kako vam je bilo na raspustu? Čet 16 Sep 2010, 07:23

Virtual Fakeman

Virtual Fakeman
Ninja
Ninja

bilo je i fino a i pomalo dosadno. xD
al mi nedostaje so badly. T_T

7Kako vam je bilo na raspustu? Empty Re: Kako vam je bilo na raspustu? Čet 16 Sep 2010, 07:57

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Shinamori ::Hahahhaha xDDDD To je jako Very Happy Ja bi volela u neki kamp sledece leto x3
Cuti da ti ne pricam sta smo sve radili.... Mxm 9 dana.... Ili bolje receno 8 noci....XDD

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

8Kako vam je bilo na raspustu? Empty Re: Kako vam je bilo na raspustu? Sub 03 Sep 2011, 13:04

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

jel ovo vrijedi i za ovo ljeto? Very Happy

uglavnom, započelo je grozno, mislila sam da ću umirat cijelo ljeto i na kraju je ipak ispalo sjajno. ^^ i veselim se kretanju u srednju :$



Poslednji izmenio Amaya dana Sub 23 Jun 2012, 03:27, izmenjeno ukupno 1 puta

9Kako vam je bilo na raspustu? Empty Re: Kako vam je bilo na raspustu? Sub 03 Sep 2011, 20:41

japanese girl^^

japanese girl^^
japanese girl^^
japanese girl^^

Smrsala sam 5 kg..............
Komp.............

10Kako vam je bilo na raspustu? Empty Re: Kako vam je bilo na raspustu? Pon 12 Sep 2011, 03:53

ImmortalSilence

ImmortalSilence
Daimyo
Daimyo

Omg, hoću ja da smršam 5kg. Taman toliko mi treba. XD
Inače, prvo more, pa izlasci, zezanje, komp, pa Leskovac, pa onda do kraja raspusta u krevetu bolesna kod kuće x_x Sve je super sem ovog poslednjeg dela. XD

11Kako vam je bilo na raspustu? Empty Re: Kako vam je bilo na raspustu? Pon 12 Sep 2011, 04:47

Natsuko Sachiko

Natsuko Sachiko
V.I.P.
V.I.P.

Ma kod mene je bilo toliko zabavno da sam se pravo poželila škole XD

12Kako vam je bilo na raspustu? Empty Re: Kako vam je bilo na raspustu? Pet 06 Jan 2012, 03:45

PsychoticOne

PsychoticOne
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Meni je raspust tek u toku. Razz
Za sada je ok. Smile

13Kako vam je bilo na raspustu? Empty Re: Kako vam je bilo na raspustu? Ned 05 Feb 2012, 20:25

ImmortalSilence

ImmortalSilence
Daimyo
Daimyo

OPET RASPUUUUUST.
Nedelju ili više dana. <333
Koliko volim našeg Ministra prosvete! O:

14Kako vam je bilo na raspustu? Empty Re: Kako vam je bilo na raspustu? Sub 24 Nov 2012, 06:10

Gost

Anonymous
Gost

Ne secam se. Haha Hero always comes la

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu