Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

D'espairsRay

+5
Zomboid
Music Mastermind
Virtual Fakeman
Heiwajima_Mayu
~Death Ripper~
9 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1D'espairsRay Empty D'espairsRay Sub 11 Sep 2010, 05:43

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

D'espairsRay je bio japanski visual kei bend koji je nastao 1999 a raspao 2011.


https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

2D'espairsRay Empty Re: D'espairsRay Pon 13 Sep 2010, 07:15

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Aaaaa,ja njih obozavam,jedan od omiljenih bendova <3<3<3 Duse <3<3<3 Hizumi <3

3D'espairsRay Empty Re: D'espairsRay Uto 14 Sep 2010, 04:24

Virtual Fakeman

Virtual Fakeman
Ninja
Ninja

mnogo dobri.. like rly. ^^
i krivo mi sto ne idem u Budimpestu na konc. Sad

4D'espairsRay Empty Re: D'espairsRay Uto 14 Sep 2010, 05:18

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Znam,i meni T_T

5D'espairsRay Empty Re: D'espairsRay Pon 18 Okt 2010, 08:23

Music Mastermind

Music Mastermind
Nihon-Jin
Nihon-Jin

extra su steta sto nisu dosli u BG nego samo Madjarska a tamo niko ne da da idemo kmee Sad

6D'espairsRay Empty Re: D'espairsRay Uto 29 Mar 2011, 07:05

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

jos jedan propusten jRock koncert T.T

inace ih volim. I nadam se da ce brzo sa hiatusa. Hizumi ♥ nadam se da ce se brzo oporaviti

7D'espairsRay Empty Re: D'espairsRay Pon 18 Apr 2011, 01:52

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

Cisto da se zna da su jos uvek zivi. ^^

[You must be registered and logged in to see this image.]

Who watched?!

For those of you who missed it

Here is D'espairsrays part



Tsukasa donated his teddies *laughs*

[You must be registered and logged in to see this link.]

Zero donated this very sexy guitar he uses at home to practice (which i want!)

[You must be registered and logged in to see this link.]

Karyu donated his very sexy coat from this photo shoot plus keyring

[You must be registered and logged in to see this link.]

Anyone care to tell me what Hizumi donated *laughs* i know its a drawing of a lizard but anyone care to tell us more about it?

All items donated by j rocker will be auctioned off to raise money

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

8D'espairsRay Empty Re: D'espairsRay Pon 18 Apr 2011, 02:12

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

hahah, gledala sam ovo

ocu ja medvede Surprised


Hizumi Xixixi

9D'espairsRay Empty Re: D'espairsRay Pon 18 Apr 2011, 02:28

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

Hocu i ja mece, skroz su cute. ^^

Ne znam sta ce Hizumiju naocare. Cudno mu stoje. XD

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

10D'espairsRay Empty Re: D'espairsRay Pon 18 Apr 2011, 02:39

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

bas je kawaii Oh.. me loves

11D'espairsRay Empty Re: D'espairsRay Pon 18 Apr 2011, 02:42

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

Ne kazem da nije kawaii samo da mu cudno stoje. XD

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

12D'espairsRay Empty Re: D'espairsRay Sub 23 Apr 2011, 20:09

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Awww, kako ih volim <3
Inace, Hizumi mi je kawaii X3

13D'espairsRay Empty Re: D'espairsRay Sre 15 Jun 2011, 00:41

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

Nemam komentara, previse me je ovo pogodilo. Suicide Indijanac


With their Yokohama performance last year on December 30th at Yokohama BLITZ D'espairsRay had been going on a break to support the healing of vocalist HIZUMI's throat condition.

As of today, June 15th 2011, D'espairsRay have announced their immediate disbanding which has become the final result of talks between staff and members and been announced on the official homepage.

The members have each left a statement on the homepage, HIZUMI's looking as follows:


"For the treatment of my through we have gone on an infinite hiatus and while having undergone acupuncture, chiropractic and Qigong, even now the restoration of it is not yet in sight. As a result of the talks with all four members and since we can't revive activities like this, it is like a natural extinction. We came to the conclusion that we should break this up with dignity.

Please, everyone, who had hoped for our return, forgive us this betrayal it has become.

Unfortunately we also can't be doing a final live, but I hope we can return something to you in a different shape.

With the beginning of this band, a number of meetings have come about and through joyful, sad and tough times, there hadn't been a single superfluous experience.
Thank you to everyone who loved D'espairsRay for these 11 years."

-- HIZUMI

We sincerely wish our very best to all band members and hope they find a new path for themselves, while continuously hoping for HIZUMI's recovery.


____________________________

Thank you for your continued support of D'espairsRay.

Due to Hizumi's throat troubles, we had decided to take a hiatus immediately following our show at Yokohama Blitz on 30 Dec. 2010. However, after further discussions amongst the four members, we have decided to disband as of 15 June 2011 and cease all activities under the name D'espairsRay.

To our loving fans and supportive staff members, who have followed us diligently from our founding on 9 Sept. 1999 until now, we deeply apologize for such a sudden and troubling announcement.

All four members are deeply thankful, from the bottom of our hearts, for your enthusiastic support and encouragement.

Thank you.

15 June 2011
D'espairsRay HIZUMI Karyu ZERO TSUKASA

(Source: [You must be registered and logged in to see this link.]

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

14D'espairsRay Empty Re: D'espairsRay Sre 15 Jun 2011, 02:20

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

Oh........ gosh.............. Indijanac Suicide



[You must be registered and logged in to see this image.]

15D'espairsRay Empty Re: D'espairsRay Sre 15 Jun 2011, 02:30

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Nooooo, one of my favourite bands Suicide Suicide Suicide Suicide
Ali razumem da nisu imali puno izbora... Uh, ovo me je jako pogodilo (definitivno disband koji me je najviše pogodio), ne znam šta da kažem... Nadam se da će se Hizumi oporaviti i da će jednom, bez obzira na okolnosti, ponovo obnoviti band. Volim ih, uvek ću ih voleti i biti uz njih Helpiee Helpiee Helpiee

16D'espairsRay Empty Re: D'espairsRay Sub 27 Avg 2011, 20:52

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

Jedna novost.

Karyu is official member of Angelo!
[You must be registered and logged in to see this link.]

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

17D'espairsRay Empty Re: D'espairsRay Pon 29 Avg 2011, 22:25

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Drago mi je zbog njega xD

18D'espairsRay Empty Re: D'espairsRay Sre 28 Sep 2011, 09:38

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

Opet sam ih prosisala malo. :3 I liiiikeee theeeeeeeeeeeem. X3

http://www.japanmaniaserbia.com

19D'espairsRay Empty Re: D'espairsRay Pet 21 Okt 2011, 12:50

SamuraiSx

SamuraiSx
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Predivni su!!! Bila sam na koncertu prosle godine(moj 2. jrock koncert xD)
FANTASTICNI SU!!!!! koja muzika, atmosfera, energija!! *.* predivno je bilo!
i drago mi je sto sam isla Smile
inace ljudi sta kukate *.* do Budimpeste nema mnogo, naprimer meni je jeftinije od mog grada do Budimpeste nego do Beograda ici O.o
+ ovde niko od jrockera nece doci bar ne poznatih jer niti ovde imaju predstavu o nama ili da uopste ovde ima fanova jrocka, kao drugo ne verujem da bi prodali normalan broj karata, samo nas par slusa jrock i nisu svi bas nesto zagrejani za koncerte iako svi pricaju da bi isli >,<
sto je steta..

inace Hizumi je objavio na twitteru (ja mislim), da ako mu bude bolje i ako ozdravi opet cemo gledati i slusati Despu Smile

20D'espairsRay Empty Re: D'espairsRay Pet 21 Okt 2011, 23:30

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

Blago tebi. ^^ Verujem da je bilo fenomenalno.

Moramo da kukamo jer ti zivis u Somboru, pa je tebi jednostavno i jeftino doci do Budimpestu, ali nama nije. Jeftinije mi je ici u Italiju nego u Madjarsku ako cemo iskreno. Sigh Plus, ne bi me pustili da idem sama jer to nije samo jedan dan. >.> Tako da cekamo bolja vremena.

U pravu si, od poznatih ne verujem da ce iko doci, ali nedavno je bio Orochi u BG-u. *___*

Hmmm.... msm da od toga nece skoro nista biti jer je Karyu u Angelo-u, a Tsukasa i Zero su pre 2 nedelje postali clanovi THE MICRO HEAD 4N'S.

'New Band: THE MICRO HEAD 4N'S
As promised, we're keeping an eye on ex.-D'espairsRay.

So this time, we'll introduce you to a new band called THE MICRO HEAD 4N'S featuring the following line-up:

Vocal: RICKY (DASEIN)
Guitar: KAZUYA (ex. FANATIC CRISIS, ex- Lastlip)
Guitar: SHUN (ex. FANATIC CRISIS, ex-Lastlip)
Bass: ZERO (ex. D'espairsRay)
Drums: TSUKASA (ex. D'espairsRay)

Their first live will be held at Shibuya O-EAST during the "Stylish wave GENERATION" event on the 1st of December.'

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

21D'espairsRay Empty Re: D'espairsRay Sub 22 Okt 2011, 02:25

SamuraiSx

SamuraiSx
Nihon-Jin
Nihon-Jin


Countless Error

pa jeste od SOmbora je jeftino do Budimpeste...ali mi vecinom ne idemo sami, tj. ja..
vec organizujemo prevoz za sve iz Srbije..
sto je jeftinije za neke da dodju u Sombor i onda svi zajedno idemo po jeftinijoj ceni za Budimpestu..napr. da nas se skupi 6, iz Sombora bi svako platio po 1000dinara Smile

inace kada god je neki jrock koncert ja iz SOmbora organizujem prevoz, i okacicu ovde tu temu da svi znaju ako neko bude hteo da ide moze sa nama ^^
tako da ne morate sami da idete Smile a ako je problem roditelji mogu da se cuju sa mnom, nije problem da dam mobilni telefon pa da vide sa kim idete ^_^

inace ma..jrock koncerti su nesto najlepse i najneopisivije sto se moze doziweti ^^
nema tu shutki i kojekakvog deranja, guranja...prosto naprave takvu atmosferu i tako sviraju i pevaju takve su im pesme..ne mozes a da ne uziwas u muzici, da pleses i gledas samo u njih na koncertu xD
jos obicno svi se znamo vec xD tu bude i Slovenaca, Hrvata, Makedonaca, Bugara, Poljaka, Nemaca pa i sa Madjraima se znamo isto *.* obicno jedni druge i pustamo napred dodajemo vodu itd..
ma ..Despa je bila predivna...toliko utisaka <3

a Orochi *.* da i GUILD i Orochi su bili~ i bila sam na oba! oba koncerta su mi bila predivna, mada mi se Orochi vise svideo <3 i muzika im je totalno drugacije LIVE tj. tek onda sam shvatila i melodije i vokal kad sam cula uziwo ^^
ali uzas je to sto iako su dosla ta dva benda skoro niko nije dosao na koncert..na GUILD jos djene djene bilo nekih 150..ali na Orochi samo 50 ljudi..O.o uzas..a svi ako govore da zele da dodju jrockeri vamo..pogotovo Beogradjani koji su mogli oni nisu dosli >,<< tako da ja stvarno i ne zelim da dodju ovamo jer bi se samo razocarali a mi obrukali Sigh

a znam ^^ formirali su oni bendove po dogovoru Smile ali ako Hizumi bude bolje onda se oni odma ponovo sastaju Smile
inace oni stalno sada imaju susrete ..(ja znam jer pricam sa Tsukasom na PIGG-u i na twitteru sa Hizumi-jem svi catujemo xD)..
oni su ti drugacija sorta vec 11 godina su zajedno i tesko im je palo ovo, pogotovo zbog fanova jer nisu ni zawrsili turneju..samo u EVropi, a u Japanu nisu odrzali zawrsne koncerte jer Hizumi nije moga da peva vise Me is sad

ali nadam se da ce se vratiti ^^

22D'espairsRay Empty Re: D'espairsRay Sub 22 Okt 2011, 02:38

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

SamuraiSx ::a ako je problem roditelji mogu da se cuju sa mnom, nije problem da dam mobilni telefon pa da vide sa kim idete ^_^

Hahahaha... ja se izvinjavam, ali ovo me je mnogo nasmejalo. XD Zamislila sam moje roditelje kako pricaju s tobom i jednostavno je bilo urnebesno. XD Tek me onda ne bi pustili da zivim kako hocu. [losa stvar kad si jedinica >.<]

Meni dranje ne smeta jer neki koncerti ne mogu da se zamisle bez toga, npr. Kerber, Ortodox Celts, ...

Ne znam bas, sweety. Mnogi pre njih su rekli to isto, ali nisu se vratili. Sigh
No, ne gubimo nadu. ^^ Cekamo, pa cemo videti sta ce se desiti.

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

23D'espairsRay Empty Re: D'espairsRay Sub 22 Okt 2011, 02:56

SamuraiSx

SamuraiSx
Nihon-Jin
Nihon-Jin

^_^ zato govorim jer sam milion puta imala posla takvim roditeljima Smile
i posle razgovora sve je bilo ok~

ako sve sto ih zanima obrazlozim i izjasnim nece biti problema Smile
inace bas sa jedinicama sam imala najvise posla *.* xP

i da...pa znas kako drugi su drugi a Despa je Despa Smile
i drugi nisu bas tako otvoreno pricali poosle raspada da ce se vratiti ^^
a posto se dopisujemo sa njima i znamo kakvi su ludi svakako verujemo na rec Hizumi-ju Smile

a ja odkako sam upoznala japansku i korejsku muziku, ne slusam vise nista..nemam potrebe jer mi ostala muzika bezvezna i nepotpuna, neumetnicki odradjena, povrsno i ograniceno *.*
mozda pricam previse, ali posto idem u muzicku, sviram klavir i komponujem i mozda sam dosta i perfekcionista..tako da ja za sada ni u jednoj drugoj muzici osim japanske nisam videla nesto vredno zasto bi je morala slusati, ili da mi privuce paznju ^^

a za dranje u Kerber-u i slicnima bas i pricam ...to nema smisla to meni nije muzika...lepo je koristiti graul u odredjenim delovima da se podstakne neka rec, dramaticnost ili odredjeni kontekst ili atmosfera pesme..ali dranje na bezveze samo eto zato sto je to zanr metal ili black metal itd...to je po meni glupost i apsolutno povrsno..

ima kod Despe graula..ali umereno i bas onda kada zelis da cujes, a opet i ne ocekujes da cujes a cuo si i prosto odmah krece predivan vokal..
kazem koncerti su im rpava umetnost...

a pod dranjem nisam bas mislila na to..nego ono..znas bre kako je na koncertima ovih metal/rock benodva..samo se ili shutke igraju ili svi vrishte ...bukvalno po meni to nije nikakav doziwljaj i muzika..O.o

ne znam..ne moze se to opisati..japanci su skroz drugi svet...
ja sam bas zagrizla u njih i zato i govorim..oni su skroz drugi pojam sto u muzici sto kao ljudi i ostalo Smile i nema smisla porediti ih sa bilo cime odavde whatever

24D'espairsRay Empty Re: D'espairsRay Sub 22 Okt 2011, 03:09

Countless Error

Countless Error
V.I.P.
V.I.P.

Ohh... znaci imas iskustva. XD
Videcemo, videcemo,... ^^

Znam to, nema potrebe da ponavljas, ali nikad ne gajim preveliku nadu jer je do sada bilo mnogo razocarenja. Sigh

Iskreno se nadam da pod korejskom muzikom ne mislis na KPOP. XD

Kad sam rekla dranje nisam mislila na graul, vec na dranje publike. Jednostavno se prepustis masi. Lepo je ako ides sa drustvom. Plus, nikad nisam bila nesto ozbiljno povredjena, par modrica i to je to. ^^ Takve stvari pomazu da se oslobodis stresa, msm bar meni to pomaze, a onda ne gledam bas puno da li to ima umetnicku vrednost ili ne. Dancing in the deser

kazem koncerti su im prava umetnost...
Svakako. Mada je ponekad koncept koncerata u Evropi i Japanu razlicit. ^^

http://nobodyfamiliar.deviantart.com

25D'espairsRay Empty Re: D'espairsRay Sub 22 Okt 2011, 03:23

SamuraiSx

SamuraiSx
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Countless Error ::Ohh... znaci imas iskustva. XD
Videcemo, videcemo,... ^^

Znam to, nema potrebe da ponavljas, ali nikad ne gajim preveliku nadu jer je do sada bilo mnogo razocarenja. Sigh

Iskreno se nadam da pod korejskom muzikom ne mislis na KPOP. XD

Kad sam rekla dranje nisam mislila na graul, vec na dranje publike. Jednostavno se prepustis masi. Lepo je ako ides sa drustvom. Plus, nikad nisam bila nesto ozbiljno povredjena, par modrica i to je to. ^^ Takve stvari pomazu da se oslobodis stresa, msm bar meni to pomaze, a onda ne gledam bas puno da li to ima umetnicku vrednost ili ne. Dancing in the deser

kazem koncerti su im prava umetnost...
Svakako. Mada je ponekad koncept koncerata u Evropi i Japanu razlicit. ^^

ehh..hehe..mislim na korejsku muziku uopste i KPOP naravno xD
i bila sma isto tako zatucanog misljenja kao i vecina vas Rolling Eyes
i mislila sam sve najgore o KPOPu.. dok nisam uzela da normalno odslusam jednu pesmu, bez predrasuda..
ali KPOP je predivan..naravno drugaciji skroz od jrocka..ali kao potpuna suprotnost je super! + muzika im je na nivou sto teskt sto melodije sto ples..nista manje od jrocka *.*
i isto tako za muziku daju mnogo~
samo sto je za drugacije raspolozenje...
ja nisam ogranicena na zanrove, a azijska muzika ih ni nema vise imaju neke naziwe za stil izvodjenjai to je ostro podeljeno na jrock i jpop kao i u Koreji ^^
KPOP je super za ples, i kako kazes da se istreses negativne energije xD ali takodje i za neko melanholicno ili happy raspolozenje..ustvari kod mene sve zawisi..ja stavim na random i cesto mesam i jedno i drugo..extra osecaj Twisted Evil

a modrice..O.o mda....to je po meni onda ziwotinjski koncert..O.o
a kazem bre skinem na svakom koncertu bar 4-5 kila..xD na Versailles sam 8kg skinula..O.o verovala ili ne xD
osecaj je extra..ali to je vise ples-skakanje..i naravno ispraznis se i uziwas u muzici..a umetnost..ehh nyah..ne vredi da govorim to morate sami jednom doziveti ^^

sa svima kojima sam pricala dok nisu otisli na jrock koncert nisu imali predstavu kako je to...i nisu moglid a veruju i svako opisuje na svoj nacin *.*

nadam se da cete moci bar jednom otici na neki ako budete hteli ^^

a da..xD heh pa jeste..ali opet imaju granice xP..osim Diru-a O.o oni su jedan od izuzetaka kada se radi o koncertima u Japanu *.* Twisted Evil

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu