Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

:: Crtaci.org ::

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1:: Crtaci.org :: Empty :: Crtaci.org :: Čet 20 Dec 2012, 07:33

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

[You must be registered and logged in to see this image.]

Crtaci.org Forum ([You must be registered and logged in to see this link.] je osmišljen još 2006. godine i tada je postojao kao zamisao i probna verzija na free hostingu. Ideja je bila da na jednom mestu sakupimo sve ljubitelje starih crtanih filmova, kao i da se na tom istom mestu skupe crtaći, koji nam više nisu dostupni (ne prikazuju se na TV-u). S obzirom da je interesovanje bilo veliko, a samim tim i posao..pomoć u realizaciji nam je bila preko potrebna.

Nedugo zatim javljaju se encoderi, kolekcionari i nostalgičari voljni da pomognu u ostvarenju naše zamisli i naša mala zajednica polako počinje da se pretvara u veliku družinu. Broj crtaća u download sekciji raste i već imamo jednu ozbiljnu priču. Naš forum postaje jedno od najvećih utočišta za sve ljubitelje crtanog filma u regionu.

I pored raznih prepreka, finansijskih i kadrovskih, naš forum danas broji armiju od preko 30 000 članova i poseduje preko 2 000 crtaća spremnih za download. Pridružite nam se i Vi, da zajedno učinimo naš kutak još toplijim mestom za druženje.

[You must be registered and logged in to see this link.]

2:: Crtaci.org :: Empty Re: :: Crtaci.org :: Čet 20 Dec 2012, 07:51

Gost

Anonymous
Gost

Uclanjen sam na ovom forumu, mada nisam aktivan. Blam
Najcesce idem kada mi dodje burazer, pa mu skidam epizode njegovih omiljenih crtanih filmova, mada ima dosta i za mene. xD
Svaka cast za inicijativu, svakako najveca baza sinhronizovanih crtanih filmova na netu, koju sam nasao. Hero always comes la
Sve pohvale, i hvala vam! Very Happy

3:: Crtaci.org :: Empty Re: :: Crtaci.org :: Čet 20 Dec 2012, 07:53

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Svraćao sam više puta na taj forum, ali neda mi se prisustvovati na još jednu. A Anime sekcije nije nešto popularna koliko vidim, a ostali crtići me ne zanimaju.

4:: Crtaci.org :: Empty Re: :: Crtaci.org :: Čet 20 Dec 2012, 08:06

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Hvala momci, ako nekad budete raspoloženi ostavite koji komentar.

Trudimo se Asasinu i svake nedelje bijemo bitke sa ovim hosterima, što menjaju politiku kao gaće i brišu nam baze.

Kako nije usko usmeren forum, zaista ima članova svih profila. Anime sekcija je više nego živa možda si svraćao u nekom periodu kada se nije pisalo.

5:: Crtaci.org :: Empty Re: :: Crtaci.org :: Čet 20 Dec 2012, 08:14

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Prelistao sam po temema i vidim da nemaju nešto komentara, no dobro, nije važno. Trenutno nemam volje za još jedan forum jer ih pratim 10.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Crtaci.org

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu