Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

 » Forum » O forumu » Obaveštenja » Skin

Skin

+10
ZetaZaku
Lady_Sonozaki
Amaya
Kage
Natsuko Sachiko
sajber
Zomboid
Twisted Fate
~Death Ripper~
Evil Mastermind
14 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Skin Empty Skin Pon 23 Jul 2012, 14:07

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

Posle dosta vremena foliranja, Daca je odlucila da se vrati u administratorske vode. Smile Napravila je skin jer je nju trenutni smorio isto koliko i nas. Say big "yay". Smile

http://www.japanmaniaserbia.com

2Skin Empty Re: Skin Pon 23 Jul 2012, 14:10

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Hey guys! Xixixi
Woo profil mi je i dalje awesome. :3
You like the skin? Znamo da ima bug u footeru, to cemo da fix jednog dana.^^

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

3Skin Empty Re: Skin Pon 23 Jul 2012, 14:13

Twisted Fate

Twisted Fate
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Super je skin. Daleko bolji od prethodnog.
Svaka cast. Very Happy

4Skin Empty Re: Skin Pon 23 Jul 2012, 14:17

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Hvala Lazare.^^ Dobro sad bas da li je bolji od prethodnog, to je vise sto se svima smucio zivot od prethodnog.XD Mada se meni svidja sto je crn.+3+ Enivejz, hvala.^^
By the way Sara mi je ispricala za The Thing.XD

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

5Skin Empty Re: Skin Pon 23 Jul 2012, 20:25

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

Mozda je isuvise mracan za leto, al je lep Smile jes da mi logo deluje prosto malko al oke Smile

6Skin Empty Re: Skin Pon 23 Jul 2012, 20:45

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Skin mi se ne sviđa! Ovo crno i naranđasto je fora, ali ostalo mi se ne sviđa. Boja slova je ahm... neznam, previše je ima. Gore slika i dole slika mi ne valjaju. Mislim da je trebala biti slika iz nekog Animea. Dole se ne vidi one slikice "novi post" "stari post" radi te skin slike. Sve ostale slike su baš na istu foru kao i na prošlim forumima. Ženskaste i neozbiljne.

Prvo smam mislio da smo izgubili protal, ali onda sam stisnuo na Galeriu i on me prebacio na portal? To nebi smjelo biti tako ^^

Malo je previše crno jer nema nikakvih crtica koje razdvajaju kategorije. Možda bi neka siva bila bolja, ili da pomješaš više bolja.

Također, neka ti boja aktivnih i neaktivnih linkova bude ista. Ovako je zbunjuće.

Sory Daco, ali tako je.

7Skin Empty Re: Skin Pon 23 Jul 2012, 22:44

Natsuko Sachiko

Natsuko Sachiko
V.I.P.
V.I.P.

Nije loše, nisam baš oduševljena al dobar je, bar da se smaknemo od onoga.
Sajberu, zašto bi bilo iz animea? Nije ovo anime/manga forum, sasvim je normalno da imamo čovjeka od krvi i mesa na hederu Very Happy

8Skin Empty Re: Skin Pon 23 Jul 2012, 23:20

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Nemroa biti nužno, ali večina nas je na forumu radi Anime i Mange. Ima i dobrih slika iz japana, nemora uvijek biti neka osoba. Npr ona vrata na vodi su mi super.

9Skin Empty Re: Skin Pon 23 Jul 2012, 23:44

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

Boja slova je ahm... ne znam, previše je ima.

Previse je ima? Sta god to znacilo. Very Happy Boja slova je ove boje zato sto: Boja je prvobitno trebala biti bela, ali je bela ubijala u pojam, tako da smo se odlucile za ovu svetlu nijansu narandzaste, ne vidim u cemu je problem. Smile

Gore slika i dole slika mi ne valjaju. Mislim da je trebala biti slika iz nekog Animea.
Zbog cega iz animea? Iako je vecina vas ovde zbog animea i mangi, ovo je i dalje JAPAN forum, a zna se sta su geishe u Japanu.

Dole se ne vidi one slikice "novi post" "stari post" radi te skin slike.
Rekle smo da je to bag na footeru i da cemo srediti.

Ženskaste i neozbiljne.
Na proslim forumima zenskaste i neozbiljne? I don't get it. I ne vidim koje slike su neozbiljne i zenskaste. O.o

Prvo sma mislio da smo izgubili portal, ali onda sam stisnuo na Galeriu i on me prebacio na portal? To ne bi smjelo biti tako ^^

Zasto bi izgubili portal? I sta nije okej ako je Portal imenovan kao Galerija?

Malo je previše crno jer nema nikakvih crtica koje razdvajaju kategorije. Možda bi neka siva bila bolja, ili da pomješaš više boja.

Pokusale smo sivu, izgleda odvratno. A da stavimo nekoliko boja, izgledalo bi seljacki. Smile

http://www.japanmaniaserbia.com

10Skin Empty Re: Skin Uto 24 Jul 2012, 00:43

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

My eyes..........my eyes......it burns....it burns..... lolol Izgleda da je istina ono što kažu....Pazi šta želiš, možda ti se i ostvari, a znamo šta smo mi članovi najviše želeli da dobijemo xDD Skin mi nije loš mada mislim da je ovo korak unazad u odnosu na prošle skinove, crna varijanta za leto....hmmm.....može da prođe ako je reč o nekom black/death metal fans forumu xDD Ako se poradi na trenutnim nedostacima skina verovatno će i utisci biti bolji. Što se tiče banner.....da ovo nije anime/manga forum ( barem se tako govori xD ), ali šta fali da se stavi neka anime đevojka na baner lolol čisto malo da promenimo, prošli put smo imali đevojke od krvi i mesa xD I imam jedno pitanje xD zar nije trebalo da Dragana radi na novom skinu???

http://otaku-rs.blogspot.com/

11Skin Empty Re: Skin Uto 24 Jul 2012, 01:11

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Previše ima boje XD. Htio sam reći da bi boja linkova i boja tekstova trebala biti različita. Tako nebi sav tekst na forumu bio iste boje.

Nemora biti slika iz Animea iako bi bilo super da je. Samo kažem kako je MENI ova ružna, nemora značit da je ostalima.

Ne vidiš slike koje su ženskaste? Ove slikice za topic, ove male klinke sa crvenom kosom. Koji ti tu dio nije ženskast? XD

Šta nije okej ako je portal preimenovan u galeria? Pa neznam... Možda zato što to nije galeria već portal.

Hmm da siva bi možda bila odurna, ovisi kakva. Možda bi naranđasta bila dobar izbor uz tu crninu. Isplati se pogledat.

12Skin Empty Re: Skin Uto 24 Jul 2012, 03:36

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Za boje cu da vidim, meni se svidja ovako, ali ako bas svima smeta sto je drugacija za obican i aktivni link okej..

Sto se tice slike iz animea mogla sam da je stavim, ali svi skinovi osim ovog i proslog su bili anime, ako se ne secate. Onaj crveni sto je najduze stajao je, usudjujem se da kazem, bio posvecen decacima.XD

Sto se tice "male devojcice" to je chibi geisha i koliko ja znam dosta muskaraca vole chibije, ali slazem se da jeste malo glupo za topic.

Siva nikako ne ide, veruj mi, probale smo, skin izgleda k'o fenser na vasaru. Probale smo svetlosivu, tamnosivu, plavicastosivu, ljubicastosivu, rozikastu, jednostavno ne ide.

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

13Skin Empty Re: Skin Uto 24 Jul 2012, 03:39

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Ma dobro je i ovako (ako zanemarimo one chibije XD)

Samo još stavi boju linka drukčiju od teksta da se razlikuje što je što i biti će dobro.

14Skin Empty Re: Skin Uto 24 Jul 2012, 03:50

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

meni je ovako okej. vise mi se svidjao prosli, tbh xD
jedino mi se te chibi geishe ne dopadaju, tj tesko mi je razlikovat nove i stare postove tako da se oslanjam na ono sa strane i gledam kada je zadnji put neko napisao novi post .__.
razlika je u suknjici jel? kad bi moglo ipak bit mrrrvicu vise razlike bilo bi lakse.
kombinacije boja su okej, znam da nije konacno, a i stvar je navike.

edit: i kada zelim kliknut na link da mi prebaci na najnoviji post, to mi ne radi iz nekog razloga o.O

15Skin Empty Re: Skin Uto 24 Jul 2012, 04:21

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Jao, ne. To je bagovalo na svim skinovima osim onom proslom za prebacivanje na poslednji post.XP

Most likely cu da uradim u skorije vreme nove ikonice za teme.^^

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

16Skin Empty Re: Skin Uto 24 Jul 2012, 05:38

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

Meni se licno svidja Very Happy Ali moze bolje XD

17Skin Empty Re: Skin Uto 24 Jul 2012, 05:44

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Daco moš uradit onda i nove ikonice za forum, ali nemoraš ak neš, samo kažem Blam

18Skin Empty Re: Skin Uto 24 Jul 2012, 05:59

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

~Evil Mastermind~ ::Zbog cega iz animea? Iako je vecina vas ovde zbog animea i mangi, ovo je i dalje JAPAN forum, a zna se sta su geishe u Japanu.

Boze Saro, ovde ima i dece! XD

Svakako lepsi banner nego onaj prethodni. Samo sto ostatak nekako lose utice na oci posto pocinjem da vidim duplo.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

19Skin Empty Re: Skin Uto 24 Jul 2012, 07:08

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Meni je divan <3

20Skin Empty Re: Skin Uto 24 Jul 2012, 07:21

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Iako je previše taman za moj ukus, osveženje je svakako dobrodošlo. Ako ste otvoreni za sugestije, cenim da bi index bio mnogo pregledniji bez underlajnovanih linkova, a takođe bi lepo legli dugmići prilagođeni novom skinu.

21Skin Empty Re: Skin Uto 24 Jul 2012, 12:26

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Konacno promena, bas me je smorio prethodni. Nisam ljubitelj letnjih/sarenih boja, crna mi je omiljena, tako da mi se skin veoma dopada.

22Skin Empty Re: Skin Sre 25 Jul 2012, 20:18

Japi

Japi
Shogun
Shogun

It`s like she`s listening to every our word... Creepy xD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

 » Forum » O forumu » Obaveštenja » Skin

Similar topics

-

» Skin
» Skin
» Novi JMS skin

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu