Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Male vs Female characters

+4
ZetaZaku
Japi
Lady_Sonozaki
Heiwajima_Mayu
8 posters

Da li generalno više volite muške ili ženske animanga likove?

Male vs Female characters I_vote_lcap0%Male vs Female characters I_vote_rcap 0% [ 0 ]
Male vs Female characters I_vote_lcap13%Male vs Female characters I_vote_rcap 13% [ 1 ]
Male vs Female characters I_vote_lcap87%Male vs Female characters I_vote_rcap 87% [ 7 ]
Ukupno Glasova : 8


Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Male vs Female characters Empty Male vs Female characters Sre 13 Jun 2012, 08:12

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

E, ovako, pošto upravo vodih jednu diskusiju, zanima me šta vi mislite.
Da li su generalno u anime-ima bolji muški ili ženski likovi tj. da li muške volite mnogo više od ženskih i obrnuto ili vam je svejedno i to uvek zavisi od pojedinca?
Možete da obrazložite odgovor.

2Male vs Female characters Empty Re: Male vs Female characters Sre 13 Jun 2012, 09:17

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

Female Very Happy
Razlog: Mocnije su(Revy, Seras Victoria, Mion Sonozaki etc.), slatke su, vestije su i anime umetnici ce vise da prave zenske. xDD Zezam se msm zavisi kako koji Smile

3Male vs Female characters Empty Re: Male vs Female characters Sre 13 Jun 2012, 12:10

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Za mene zavisi Smile ne favorizujem nijedan pol,bitno mi je da su likovi fenomenalno uradjeni ili na bilo koji nacin simpaticni. Na pr obozavam Onizuku, Gintokija, Harimu Kenjija i sada trenutno me je odusevio Johan Lambert iz Monster anime koji trenutno gledam. Sa druge strane imam Minami Maho, Lucy iz Fairy Tail-a,Enma Ai, Guu itd.. Svaki od ovih likova me je na neki nacin odusevio i zabavio Very Happy

4Male vs Female characters Empty Re: Male vs Female characters Pet 15 Jun 2012, 06:38

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Realno zavisi od naslova. Tesko da bi npr. u nekom harem naslovu muski lik bio favorit. Naravno ima izuzetka, kao npr. u Clannad gde su zenke toliko genericne da su mi muski bili omiljeni. Isto tako npr. u nekom shounenu, tesko da ce zensko biti omiljen posto u 95% shounena ni nemas zenske likove ili su predstavljene kao slabe zato sto hurr durr zena ne moze da spasi svet, zbog cega su shouneni homo naslovi. Kod naslova koji su balansirani, najvazniji je karakter. Naravno, i izgled je vazan, ali ne koliko karakter.

Uglavnom, trenutni favoriti na MAL-u su mi (slucajno) pola-pola, s tim sto je jedan zenski lik muzevniji od najmuzevnijeg muskarca, a jedan muski lik zenstveniji od mnogih zenskih likova.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

5Male vs Female characters Empty Re: Male vs Female characters Ned 24 Jun 2012, 11:28

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

takodjer mislim da ovisi. u nekim animeima su mi bolji muski,u nekim zenski. u FT-u su mi npr svi jednako badass i awesome,tako najvise volim :3

6Male vs Female characters Empty Re: Male vs Female characters Pet 13 Jul 2012, 08:11

Anya's Smile

Anya's Smile
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Zapravo zavisi u karakteru. Koliko god neki muški ili ženska bili lijepi, ovo ono, ak će bit sav mimozast ili će palakat u svakoj drugoj epizodi ili chapteru i bit sav neki pun sebe, pa naravno da mi neće bit drag. Ali da, i izgled je važan, ali ne koliko karakter.

7Male vs Female characters Empty Re: Male vs Female characters Sub 29 Dec 2012, 07:34

Ame-Chan

Ame-Chan
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Sve savisi do osobina lika. A i, naravno, zavisi od anime-a. U hellsingu su Alucard i Integra i dva slicna lika, a drugacijeg pola. Tako da nista ne zavisi od toga...

8Male vs Female characters Empty Re: Male vs Female characters Sub 29 Dec 2012, 08:13

Gost

Anonymous
Gost

Uvek zavisilo i uvek ce zavisiti od toga kakvu ulogu imaju u anime-u i koliko je dobro uloga realizovana.
Mogu da nadjem dobre i muske i zenske likove, kao i lose. Smile

9Male vs Female characters Empty Re: Male vs Female characters Uto 17 Feb 2015, 06:19

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Babe vs žabe.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu