Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Naruto - anime

+10
NightEagle98
Japi
japanese girl^^
Heiwajima_Mayu
ZetaZaku
AlanViBritannia
sajber
~Death Ripper~
ImmortalSilence
UbicaMekogSrca
14 posters

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 4]

1Naruto - anime  Empty Naruto - anime Čet 09 Feb 2012, 00:30

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Slika: [You must be registered and logged in to see this image.]
Alternativno ime: —ナルト—
Godina puštanja:1999
Status: Manga: Ong-oing
Autor: Masashi Kishimoto
Žanr: Fantazija, Komedija, Drama, Akcija
Tip: Japanska manga-anime
br. epizoda: On-going
Opis:Naruto je manga autora Masašija Kišimota i anime. Glavni lik je Naruto Uzumaki, bučan, hiperaktivan adolescentan nindža koji konstantno želi biti priznat i poštovan, kao što želi postati Hokage, vođa sela Konohagakure.12 godina pre dešavanja radnje u serijalu, Demonska lisica sa devet repova (u nastavku Kjubi) napada selo po imenu Konoha. To je bio veoma moćan demon koji je poubijao mnogo ljudi. On je izazivao haos među ljudima, sve dok ga vođa Konohe, Četvrti Hokage, žrtvujući svoj život, nije zatvorio u tek rođeno dete koje je selu potpuno nepoznato. Kasnije se saznaje da je to dete glavni junak ovog serijala, Uzumaki Naruto. Svi su bili srećni što je Četvrti Hokage uspeo da zatvori Lisicu. Naruto zbog tog demona u sebi na početku ima puno problema, deca ga se boje, odrasli ga izbegavaju.



Poslednji izmenio UbicaMekogSrca dana Pon 13 Feb 2012, 05:35, izmenjeno ukupno 1 puta

2Naruto - anime  Empty Re: Naruto - anime Pon 13 Feb 2012, 04:46

ImmortalSilence

ImmortalSilence
Daimyo
Daimyo

Treba da edituješ taj prvi post, pošto je ovo tema za ANIME.
Inače, počela sam ponovo da gledam Shipp posle sto godina, i za 5 dana, koliko već, stigoh do 130. ep još malo. Jel' moram svoje mišljenje i komentare da pišem u spoilerima, ili?

3Naruto - anime  Empty Re: Naruto - anime Pon 13 Feb 2012, 05:32

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

nema potrebe za spojlere jer ovde diskutuješ anime... ko ne prati anime nema šta da traži ovde lol!

4Naruto - anime  Empty Re: Naruto - anime Pon 13 Feb 2012, 06:50

ImmortalSilence

ImmortalSilence
Daimyo
Daimyo

Aha. Ok. Smile

Dakleeeee. Što se tiče likova:

1. Naruto - On je recimo, primer mog savršenog dečka. Okej, ne baš SAVRŠENOG (pomalo je glup, i previše ponekad, ili se bar pravi, kasno kapira stvari, brzoplet je, tvrdoglav i tako to), ali opet sve njegove mane blede u odnosu na njegovu dobrotu, poštenost, iskrenost... Svet bi bio lepši kad bi postojalo makar maaalo više takvih ljudi. I on je, pre svega borben, bori se do kraja za ono što voli i želi. Takvi ljudi su retki... To što on radi, prosto je neverovatno. Ima moć da menja ljude, a da u svakome probudi ono dobro, ono najbolje... Naruto-kun, you are amazing. <3 Jedino mislim da je trebalo da Jiraiya još malo više poradi na njemu za te 3 godine. Mislim, za te 3 godine, Naruto nije napredovao NI BLIZU koliko je Sasuke. Prosto nije NORMALNO koliko je Sasuke ojačao. Zaista. Tako da, nekako sam očekivala Naruta još na početku Shippudena da bude neverovatno jak i spreman, a ne tek sada da se sprema i trenira. Što se tiče pairinga, NaruHina je najsavršeniji par ikada. Mnogo mi je krivo što je on toliko okrenut ka Sakuri i što toliko voli i poštuje Sakuru. Totalno je slep da vidi šta Hinata zapravo oseća prema njemu. Iako će saznati posle, no, bilo bi mnogo lepše da i on gaji slična osećanja prema Hinati, kao ona prema njemu. Da ne spominjem da ima plave oči i kosu, što je meni nešto savršeno. *_* I da, neverovatno je koliku SNAGU taj dečko ima (mislim na psihičku). Od malena je bio potpuno sam, odbačen, a opet je odrastao u tako divno, nevino i požrtvovano stvorenje. Zaista neverovatno. Zavidim mu na tome, volela bih da sam ja toliko psihički jaka, ali u isto vreme mu se jako divim.

Gaara - Pored Naruta, moj omiljeni lik. Jedan od najomiljenijih anime likova ikada. Zaista je potpuno neverovatan. On je čist primer onoga što ja uvek tvrdim: Moguće je ponovo biti dobar... Moguće je promeniti se, ako želiš. Gaara je odrastao isto kao i Naruto, ali sve što je on naučio je bila mržnja, bol, patnja... Međutim, on je samo na površini bio takav, u dubini njegovog srca se oduvek nalazila neka nevinost i čistota (To vidimo kada priča sa Kankurom u Shippudenu, o tome kako ga je Naruto promenio itd), samo je trebalo neko da je probudi, a taj neko je bio Naruto. Gaara se tako ponašao jer prosto nije ZNAO kako drugačije, niko mu nije pokazao, niko mu nije ni dao priliku da bude drugačiji. Ali kada mu je Naruto pokazao i dao mu šansu, on ju je prihvatio, želeo je da se promeni, želeo je da bude prihvaćen, voljen... Da ga više ne posmatraju kao čudovište, već kao Kazekagea koji je tu da ih zaštiti (Opet ću da plačem, samo kad se setim tih epizoda Crying or Very sad ). I TOLIKO mi je drago što ga je Chiyo oživela, jer da je on ostao mrtav, stvarno bih našla način da odem u Japan i ubijem Masashija lično. >_> Ako je neko zaslužio da živi, i da bude voljen, to je onda Gaara. Sa jedne strane mi je bilo žao što je ona umrla, jer sam je mnogo zgotivila na kraju, ali sa druge strane mi je bilo i drago, jer je umrla radeći nešto dobro... Napokon je u svom životu, uspela da uradi nešto dobro i da umre za to, pored svih loših stvari i promašaja koje je uradila.

Kakashi - Mnogo sam plakala kada sam gledala njegovo detinjstvo, prošlost. Kao prvo, zbog Yondaime-a (Da, znam da se zove Minato, ali mi je ovako lepše >_>), jer sam mnogo slaba na njega, i mnogo ga volim, i mnogo mi je krivo što nije bio tu da odgoji Naruta, da ga trenira, da ga voli, da ga učini još jačim nego što jeste u svakom smislu, da bude ponosan otac... A drugo zbog Obita. Obito je bio fizički slab, ali po meni psihički dosta jaka ličnost. Ono što je rekao Kakashiju kada je krenuo da spasi Rin, neprocenjivo <3. I neverovatno koliko je, to što je rekao, za kratko vreme uticalo na Kakashija i nateralo ga da promeni pogled na neke stvari. Btw, on je još dok je bio mali postao jounin, i to je za respect. Mislim da je on neverovatan ninja. I sensei... Mislim da Naruto, Sasuke i Sakura nisu mogli da dobiju boljeg. Obožavam njegovu opuštenost, ležernost... Mnogo, mnogo ga volim, ne bi bilo ništa isto bez njega <3.

Shikamaru - Definitivno najpametnija osoba tamo, ali i najviše lenja. XD On je toliko lenj da mi je to nekad prosto smešno, i simpatično. A toliko je bistar i inteligentan, da to nije normalno. Nije toliko jak, koliko ume da smisli savršenu strategiju, a po meni je to jako bitno. Mislim da bi on bio savršen u nekom timu sa nekim ko je mnogo jak, ali ne tako bistar, tako da bi oni bili savršeni - Shikamaru razmišlja, dok se taj drugi bori i sprovodi to u delo. Chouji i Ino su nekako suviše... tupavi, i slabi za njega, ne znam. Very Happy U običnom Narutu me je pomalo nervirao, ne znam zašto, ali u Shippudenu sam ga TOLIKO zgotivila, da to nije normalno, pogotovo kada se borio protiv Hidana i Kakuzua. I posle Asumine smrti ( Crying or Very sad ), kada ga je osvetio. Neverovatno je bilo. <3 Mislim da su on i Temari savršen par. Psihički nekako, skroz. A i ovako kad ih pogledam, baš mi idu. Very Happy Sa druge strane, mrzim ShikaIno. Ino mi ide sa Saijem savršeno nekako, ne znam što. XD

Sakura - U Narutu me je MNOOOOOOOOOGO nervirala, ali znači nenormalno mnogo. Mnogo je bila plitka, i detinjasta, i nekako... Ne znam. Retki su bili trenuci kada me nije nervirala, mada sam iz nekog razloga uvek mogla da se saosećam sa njom. A u Shippudenu je neverovatno jaka, i mnogo kul. Kakva transformacija, čoveče, u početku nije mogla ni da drži kunai kako treba, a posle 2,5 godine pravi zemljotrese tamo o___o XDDD. She had an awesome teacher, Tsu <3. U Shippu je i dalje veoma emotivna osoba, ali mnogo psihički jača, ja bih rekla. I ja i dalje, pored svega, nekako navijam za SasuSaku, mada teško da će to da se desi pošto je Sasuke takav kakav jeste, al' ae. Oni su mi nekako savršen par tu, bukvalno, ne znam. Oni i NaruHina su mi omiljeni par tu <3.

Sasuke - Auuuuuuu. Njega nikako ne volim. Baš. >_> Mnooogo sam ga mrzela kada je otišao iz Konohe, ali mnogo, mnogo! On nije ni svestan koliko ga svi vole, koliko ga žele pored sebe, koliko su spremni da mu pomognu, koliko bi uradili bilo šta za njega. Razumem ja njegov cilj, savršeno, i razumem želju za osvetom (realno, i ja bih se osvetila osobi koja mi je pobila celu porodicu), ali opet, sve je to mogao da uradi nekako na drugačiji način. Poenta je u tome što je on toliko psihički slab, da je samog sebe morao da operiše od svih mogućih emocija da bi postigao svog cilj. Mogu da ga razumem, i ja sam takva u nekim situacijama... Ali prosto, tako da živiš... To zaista nije rešenje. Ja još uvek ne znam kakav je Saskue POSLE Itachijeve smrti (još nisam odgledala te epizode, baš ću ovih dana da stignem dotle), ali ne mogu da razumem zašto se ne bi vratio kući i pokušao da živi normalan život, nakon što je sa samo svojih 16 godina ili koliko već, postigao svoj životni cilj. Znam da nije lako, znam da osećaš prazninu kada ubiješ rođenog brata, Bože, sve razumem, ali ne može ceo život tako da živi i da nalazi razlog da se ponaša kao neki emo kreten. I dalje ne mogu da skontam zašto nije na normalan i jednostavan način objasnio Narutu, Sakuri i ostalima šta želi da postigne, i kada to postigne, da će se vratiti kući, i to je to. Sigurna sam da bi razumeli... Ali ne, on prosto mora sve da gura od sebe. Pih, I will never understand people like that...

Eto, to je ono glavno... xDDD

5Naruto - anime  Empty Re: Naruto - anime Pon 13 Feb 2012, 07:48

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Itachi - Postao je clan ANBU odreda sa 13 godina, vec istraumiran Ninja ratom i napadom Devetorepe, saznao je da njegov klan namerava da izda selo. Dobio je zadatak da ubije sve clanove svoje porodice i uradio je to (13 godina), ostavivsi samo svog mladjeg brata Sasukea jer ga je mnogo voleo. Izdrzao je da mu ne kaze pravi razlog i ponasao se kao kreten da bi Sasuke zeleo da se osveti umesto da ubije u njemu ponos na svoju porodicu, pa ostavlja brata i bezi iz svog sela i od svega sto je ikada voleo i pridruzuje se Akatsukiju da bi mogao da ih spreci iznutra ako se ustreme na Konohu. Do smrti je izdrzao da ne pokaze ni trunku osecanja prema Sasukeu i da mu ne kaze nista od porodicne istorije koju je krio. Umesto da se odmah bori punom snagom (mada mu to, doduse, od pocetka nije bila namera, ali znate na sta mislim), pustio je Sasukea da se istrosi do te mere da Orochimaru izadje i onda je ubio (ili bar mislio da jeste) Orochimarua i ponovo zastitio brata. Znajuci da ce da uzme njegove oci instalirao je somehow u Sharingan da automatski stvara Amaterasu kad Tobi promoli njusku da mu isprica porodicnu istoriju, ali ga je ovaj prevario. Pre borbe sa Sasukeom dao je Narutu moc kojom je trebalo da spreci Sasukea da napadne Konohu
Manga spoiler, sorry:
I pokusao je da natera Naruta da kaze da ce ubiti Sasukea, sto nije uspeo da dobije, ali zadovoljio se Narutoovom voljom da stiti Konohu i zakljucio da ce mu to biti bitnije nego da povrati Sasukea na staro.

I win. Haha

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

6Naruto - anime  Empty Re: Naruto - anime Pon 13 Feb 2012, 07:59

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Naruto je na početku Shippudena i dalje strašno slab u usporedbi na ostale. Fora je bilo vidjet Odama Rasengan i još neke stare tehnike samo malo pojačane. Naruto postaje jak i najači tek nakon što porazi Paina, ali ima on još puno za učiti.

Gara mi se više sviđao dok je bio žao. Sad izgleda kao pop koji loše propvjeda.

Sakura je i dalje slaba na osječajima što se tiče Sasukea i dok se ne riješi toga, nikad neće postat savršen Shinobi.

7Naruto - anime  Empty Re: Naruto - anime Pon 13 Feb 2012, 08:19

AlanViBritannia

AlanViBritannia
Daimyo
Daimyo

Kilometarski postovi u Naruto temi..

[You must be registered and logged in to see this image.]

OT:
Volim Gaaru, Orochimarua, Kabuta, Naruta, Kibu, Yamata.... i Shikamarua. I Kankura i Temari. .. Hm.. volim i Mizukage damu.
Yeah, that's about it.

http://flavors.me/alanvibritannia

8Naruto - anime  Empty Re: Naruto - anime Pon 13 Feb 2012, 10:09

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Muski: Asuma, Killer Bee
Zenski: Sakura, Karen
Likova posle Pain arca se uopste ne secam, kao ni pola toga sta se desilo do trenutnog arca.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

9Naruto - anime  Empty Re: Naruto - anime Pon 13 Feb 2012, 10:44

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Najbolji mi je Pain. Koji car, samo on može poklat tonu ljudi i propovjedat o pravdi Haha

10Naruto - anime  Empty Re: Naruto - anime Pon 13 Feb 2012, 10:49

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

jest al vratio ih je iz mrtvih tako da nemaš frkenzi Haha

11Naruto - anime  Empty Re: Naruto - anime Pon 13 Feb 2012, 11:09

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Sajba i Alan plusevi, plusevi.xD

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

12Naruto - anime  Empty Re: Naruto - anime Pon 13 Feb 2012, 23:21

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

I'm also kinda lazy da pišem mnogo, pa ću samo nabrojati omiljene likove xD

Muški: Itachi (stvarno zaslužuje poštovanje)<3<3<3, Gaara (Volim ga i kao psihopatu, mada ovog Gaaru još više. Jednostavno obožavam te mirne i staložene likove koji su naizgled emotionless. A koji i kada pokažu emocije, don't act out of character <3 So, može se reći da mi je fave od ovih koji su trenutno aktivni xD Since Itachi is dead T?T), Suigetsu (I've always liked his personality), Shikamaru (He's smart <3 A opet sa tim opuštenim stavom ne možeš da ga ne voliš xD), Orochimaru (Ranije ga nisam podnosila, ali sam ga, posle nekog vremena, jako zgotivila xD), Kakashi (On meni ima nekako sličnu auru kao i Shika, so xD), Utakata (Filler sa njim mi je bio jedan od najboljih xD), Deidara (Bio mi je zanimljiv xD), Kiba (simply loveable xD)

Ženski: Anko (Ona je badass <3), Temari (Same xD Jedino mi nije bila nešto naročito u početku, Konoha invasion arc xD), Samui (A cold character, again <3)

E, sad, tu ima još likova koji mi se svidjaju (kao Kankuro, Sasori, Tsunade, Minato etc.), ali ovi bi bili fave xD

Što se generalno tiče anime adaptacije, mislim da je dobra. Jedino mi smetaju dosadni filleri (akcenat na "dosadni" xD) i ne baš sjajna animacija xP

13Naruto - anime  Empty Re: Naruto - anime Uto 14 Feb 2012, 00:10

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

^Znaci pola animea XD

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

14Naruto - anime  Empty Re: Naruto - anime Uto 14 Feb 2012, 01:14

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

ZetaZaku ::^Znaci pola animea XD

Well, tako xDDD
Ali manga deo obično urade kako treba xD
Sa lošom animacijom mogu da se nosim xD Mada u nekim momentima fail-uje strahovito, pa to više ni ne liči na anime xDDD

15Naruto - anime  Empty Re: Naruto - anime Uto 14 Feb 2012, 04:15

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Kao sto je borba protiv Peina haha

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

16Naruto - anime  Empty Re: Naruto - anime Uto 14 Feb 2012, 04:17

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Ako misliš na one face što su mu napravili, čuo sam da su iste u mangi... Možda grješim.

17Naruto - anime  Empty Re: Naruto - anime Uto 14 Feb 2012, 04:30

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo


DBZ sa "ninjama". Mada dobro, ovo je bas dno dna. Ostale epizode su manje lose. Ili su hteli da eksperementisu, ili su ih Korejanci bas zeznuli.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

18Naruto - anime  Empty Re: Naruto - anime Uto 14 Feb 2012, 04:32

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

ZetaZaku ::Kao sto je borba protiv Peina haha

This xDDD

Well, nemam pojma, ne sećam se, ako ih je i bilo u mangi, nisu toliko "bole oči" xD

19Naruto - anime  Empty Re: Naruto - anime Uto 14 Feb 2012, 05:10

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Bikini Sports Ponchin.xD Sara mora da vidi ovaj klip.xD
Inace, nije tako bilo u mangi koliko se ja secam. o.o

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

20Naruto - anime  Empty Re: Naruto - anime Uto 14 Feb 2012, 06:10

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Ma dobro... Mogu proći kraj animacija, borba je pre epic.

21Naruto - anime  Empty Re: Naruto - anime Čet 16 Feb 2012, 03:20

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Šta se desilo sa zadnjom epizodom?

Spojler:

Najveće razočaranje u Narutu.

22Naruto - anime  Empty Re: Naruto - anime Čet 16 Feb 2012, 03:23

japanese girl^^

japanese girl^^
japanese girl^^
japanese girl^^

sajber ::Šta se desilo sa zadnjom epizodom?

Spojler:

Najveće razočaranje u Narutu.
Najveće... -.-" inače Naruto je super anime... gledala sam ga xD

23Naruto - anime  Empty Re: Naruto - anime Čet 16 Feb 2012, 03:44

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Prekratko trajao ili lose odradjen? Imam osecaj da ce sledeci arc ici dosta sporo zbog filer borbi.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

24Naruto - anime  Empty Re: Naruto - anime Čet 16 Feb 2012, 04:26

AlanViBritannia

AlanViBritannia
Daimyo
Daimyo

Pitam se, koga vise mrzim, Gai-a ili Bee-a. :t

Anyway, ova epizoda je bila prilicno smor, sledeca izgleda kao da ce biti kul. Budem skinuo i gledao lepo sledecu. ~

http://flavors.me/alanvibritannia

25Naruto - anime  Empty Re: Naruto - anime Čet 16 Feb 2012, 05:02

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

baš vala... i animacija me je razočarala u ovoj epizodi. Bar u sledećoj ep. saznajemo sve o ribolikom.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 4]

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu