Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

20th century boys trilogy (Trilogija Momci dvadesetog veka)

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

[You must be registered and logged in to see this image.]

Direktor: Yukihiko Tsutsumi

Pisci: Yasushi Fukuda, Takashi Nagasaki, Naoki Urasawa, Yûsuke Watanabe (scenario) i Naoki Urasawa (manga na kojoj je baziran film)

Glavni glumci: Toshiaki Karasawa, Etsushi Toyokawa and Takako Tokiwa

Zanr: Avantura, Fantazija, Misterija

Prica: Baziran na izuzetno uspesnoj manga seriji kreiranoj od strane Naoki Urasawe Naoki Urasawa, 20TH CENTURY BOYS je prva rata od "mind-blowing", trodelne-zive-akcijone adaptacije sci-fi fantasticne avanture inspirisane T. Rex-ovom pesmom 20th Century Boy.

1969., Kenji, ucenik osnovne skole, dete, i njegovi prijatelji sagradili su tajnu bazu za vreme svog letnjeg raspusta. Fandazirali su da moraju da se bore protiv zlikovaca koji su hteli da pokore svet i napisali su o tome "Knjigu prorocanstava". Godinama kasnije, 1997., Kenji postaje vlasnik prodavnice i zivi normalan zivot, odustajuci od svog sna da postane rock zvezda. Njegov dosadan zivot se odjednom okrenuo naglavacke kada je njegov bivsi drug iz razreda misteriozno umire i cela porodica iz njegovog komsiluka nestaje. U isto vreme, misteriozni lider, Prijatelj (jap. Tomodachi) izaziva cudan lanac dogadjaja kopirajuci tacno dogadjaje opisane u "Knjizi prorocanstava" koja je pomenuta. Da li je to pocetak kraja sveta? Ko je Prijatelj? Jedan od Kenjijevih drugova iz detinjstva?

(Official UK synopsis for Theatrical and DVD release; used with permission of UK license holder 4Digital Asia)

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

šta je bre ovo?... lik u pozadini mi liči na šabana iz Soul Eater-a Suspect

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Wow, nisam znao da ovo postoji. Svakako ću pogledat, ali čim dovršim mangu. Stao sam na 44. chapteru tako da imam još dosta toga za pročitat.

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Meni je bas dobar film, samo me je mnogo iritirala muzika u pozadini.xP 'ajde necu da spojlujem kad niko nije gledao, cekam da neko pogleda.

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Abingdon Boys School

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu