Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Vaša top tri anime dela

+14
Japi
synhro
ZetaZaku
TanukiSubs
~Death Ripper~
japanese girl^^
Miki-Liki
Gamaran
MASKED AVENGER
Evil Mastermind
AlanViBritannia
sajber
UbicaMekogSrca
Heiwajima_Mayu
18 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Vaša top tri anime dela Empty Vaša top tri anime dela Ned 19 Jun 2011, 22:28

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Ovde napišite 3 svojih trenutno omiljenih anime-a. Možete da vodite i razne diskusije u ovoj temi tipa zbog čega je neki anime bolji od drugog itd.

2Vaša top tri anime dela Empty Re: Vaša top tri anime dela Pon 27 Jun 2011, 07:25

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Ajde umesto deset da napišemo top 3. .... mnogo je deset... pa ako mi dozvoliš malo ću edit temu XD


@T

Moja top tri:

1. Naruto
2. Code Geass
3. Tengen Toppa Gurren Lagann

3Vaša top tri anime dela Empty Re: Vaša top tri anime dela Pon 27 Jun 2011, 07:48

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Ah, ajde neka bude:

One Piece
Naruto Shippuden
Bleach

To su ajmo reci "top 3" ali dalo bi se tu raspravljati jos svasta.

Mislio sam staviti Great Teacher Onizuka umjesto bleach-a ali neka bude.
Vjerujem da ce vecini napraviti isto iako ima puno boljih Anime-a.
Vecina voli Anime poput Naruto i sl. Manje njih voli Anime Poput FMA ili Death Notte. Zapravo vole ljudi i to ali ce staviti ova 3 + Fairy tail.

4Vaša top tri anime dela Empty Re: Vaša top tri anime dela Pon 27 Jun 2011, 07:55

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

dobar je GTO... ali mislim da ga godine odvlače... crtež je slabiji ali je definitivno extra anime. Naruto je fenomen i može se smatrati "zmajevim kuglama današnjice"... mislim da njegovo postojanje podiže popularnost anime ostvarenja. Bleach sam izostavio jer prosto mi se čini da je serija izgubila negde svoju dušu koja je krasila prvih 150. epizoda. Death Note i FMA nažalost imaju premalo epizoda da bi se nosima sa maratonskim gigantima. Mada moram izneti stav da je FMA Br. bio jedan od najboljih ongoing serijala do skoro krenuvši od crteža preko priče a i realnosti.

5Vaša top tri anime dela Empty Re: Vaša top tri anime dela Pon 27 Jun 2011, 08:07

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Realno gledano,Naruto kao i vecina druhih shounen anime-a. Sve je prepuno filera,radnja je previse otegnuta,vecina stvari se ponavlja. Dok je FMA s svojh 50 i nesto epizoda bio savrsen. Bleach je propali slucaj. Od svih tih anima-a,One Piece se jos jedini drzi. Takvi su shounen anime-i danas,ali ljudi ih iz nekog razloga vole pa cak i ja.
GTO je jako drugaciji od mange. Anime je po radnji nedovrsen,nakon nekih djelova vuce na nastavak a nastavka nigdje,prica u mangi je puno zanimljivija i kraj normalan. S obzirom na sve to,GTO je pre dobar! Odgledao sam ga 2 puta i mogu jos 10.

6Vaša top tri anime dela Empty Re: Vaša top tri anime dela Pon 27 Jun 2011, 08:10

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

jesi gledao Golden Boy?? lol!

7Vaša top tri anime dela Empty Re: Vaša top tri anime dela Pon 27 Jun 2011, 08:20

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Nisam.

8Vaša top tri anime dela Empty Re: Vaša top tri anime dela Pon 27 Jun 2011, 08:37

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

ako voliš GTO... Golden Boy će te oduševiti.

9Vaša top tri anime dela Empty Re: Vaša top tri anime dela Pon 27 Jun 2011, 08:41

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Oo. Koliko vidim na MAl-u,to je manga a od animacije postoji samo ova?
Vec imam u planu za pogledati DRRR jer on bi mogao spadati na isti lvl GTO-a.

10Vaša top tri anime dela Empty Re: Vaša top tri anime dela Pon 27 Jun 2011, 08:45

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

ma ovo ima samo šest epizoda... nećeš se pokajati lol!

11Vaša top tri anime dela Empty Re: Vaša top tri anime dela Pon 27 Jun 2011, 08:50

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Super! Pogledati cu cim budem u mogucnosti. Hvala!

12Vaša top tri anime dela Empty Re: Vaša top tri anime dela Uto 28 Jun 2011, 02:31

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Ok, nema veze, onda, top 3 xD
Mine:

1. Katekyo Hitman Reborn!
2. Bleach
3. Durarara!!



Poslednji izmenio ~Mayu~ dana Uto 28 Jun 2011, 02:48, izmenjeno ukupno 1 puta

13Vaša top tri anime dela Empty Re: Vaša top tri anime dela Uto 28 Jun 2011, 02:37

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Svi hvale Hitman klinca... ali ja nikako da prođem 30-tu epizodu Me is sad

14Vaša top tri anime dela Empty Re: Vaša top tri anime dela Uto 28 Jun 2011, 02:58

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Well, meni je anime predobar xD
Taj prvi arc mi nije smetao jer volim i daily life/slice of life/real life anime-e na kakve tih prvih 30-ak epizoda podseća xD Ali za prave shounen lovere su one, uglavnom, ubitačne, pa znam da mnogi i odustaju od anime-a zbog njih XP Ali posle njih ima mnogo dobre akcije, tako da mislim da vredi nastaviti (mada, to što se meni svideo, ne znači da će i tebi xD).
Mada, ne znam, jel ti se u međuvremenu umetnuo Kokuyo arc (onaj u kome se pojavljuje Rokudo Mukuro, tu ima borbe)?

15Vaša top tri anime dela Empty Re: Vaša top tri anime dela Uto 28 Jun 2011, 04:18

AlanViBritannia

AlanViBritannia
Daimyo
Daimyo

Katekyo Hitman Reborn!
Fairy Tail
Claymore

http://flavors.me/alanvibritannia

16Vaša top tri anime dela Empty Re: Vaša top tri anime dela Pet 01 Jul 2011, 10:32

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

Imam jos dosta toga da odgledam, ali za sada je otprilike ovako xD :
1.) Darker than Black.
2.) Death Note.
3.) Naruto. xD

http://www.japanmaniaserbia.com

17Vaša top tri anime dela Empty Re: Vaša top tri anime dela Pon 11 Jul 2011, 02:49

MASKED AVENGER

MASKED AVENGER
Nihon-Jin
Nihon-Jin

bleach,naruto i akira

18Vaša top tri anime dela Empty Re: Vaša top tri anime dela Ned 28 Avg 2011, 10:45

Gamaran

Gamaran
Ninja
Ninja

1.One piece
2.Hajime no ippo
3.Hunter x hunter

19Vaša top tri anime dela Empty Re: Vaša top tri anime dela Sub 03 Sep 2011, 05:50

Miki-Liki

Miki-Liki
Banovan
Banovan

Lol, 10 je mnogo samo za nekog ko je toliko gledao. Razz

OT:
1. Neon Genesis Evangelion
2. Bakemonogatari
3. Katanagatari

20Vaša top tri anime dela Empty Re: Vaša top tri anime dela Sub 03 Sep 2011, 07:28

japanese girl^^

japanese girl^^
japanese girl^^
japanese girl^^

1.naruto
2.bleach
3.death note

21Vaša top tri anime dela Empty Re: Vaša top tri anime dela Ned 18 Dec 2011, 06:58

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Angelus ::Lol, 10 je mnogo samo za nekog ko je toliko gledao. Razz

OT:
1. Neon Genesis Evangelion
2. Bakemonogatari
3. Katanagatari

Bakenomogatari 2? Imas cudan ukus, ili sam ja pogresila sto sam ga droppovala?

Btw konacno formirano misljenje, mada nisam i dalje sigurna za prvo i drugo, ko je tu prvi, a ko drugi.xD

1.Naruto
2.Code Geass
3.Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachiwa Mada Shinrei

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

22Vaša top tri anime dela Empty Re: Vaša top tri anime dela Ned 18 Dec 2011, 09:06

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

U zadnje vrijeme, Animei poput Bakenomogatari su popularni. A ljudi ih isto vole, zato sto su neobicni.

23Vaša top tri anime dela Empty Re: Vaša top tri anime dela Ned 18 Dec 2011, 12:04

TanukiSubs

TanukiSubs
Ninja
Ninja

Evo, ja ću malo drukčiju listu sastavit: Razz

1) Ghost in the Shell serijal
2) InuYasha
3) Bt'X

Za Ghost in the Shell (GitS) ste vjerojatno već svi ili većina čuli/gledali. Motoko je predobra i izgledom i karakterom premda je cyborg, a cijeli anime je izvrsno odrađen sa zanimljivom pričom i zanimljivim likovima.

InuYasha, pa ono. Very Happy Među prvim animeima koje sam gledao kad sam znao šta je anime i počeo ga intenzivnije gledati/skidati/nabavljati. Nekako mi je prirasao srcu premda ima dosta epizoda.

Bt'X je jedan stariji anime koji me podsjeća na animee sa talijanskih kanala. Very Happy Mehanički konj, borbe, puno likova, shonen... Ma super je, nabavite si ga i pogledajte. Smile

http://tanukisubs.crotaku.net

24Vaša top tri anime dela Empty Re: Vaša top tri anime dela Ned 18 Dec 2011, 12:29

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

1) Mobile Suit Zeta Gundam
2) Fist of the North Star
3) Rose of Versailles

Ujedno i omiljeni mecha (i borderline seinen), omiljeni shounen i omiljeni shoujo :3

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

25Vaša top tri anime dela Empty Re: Vaša top tri anime dela Uto 20 Dec 2011, 23:01

TanukiSubs

TanukiSubs
Ninja
Ninja

Hmn, za Rose of Versailles sam nedavno čuo, izgleda pomalo apstraktno kao i Revolutionary Girl Utena.

http://tanukisubs.crotaku.net

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu