Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Omiljena vrsta muzike

+29
schizoid.pancake
Japi
Lady_Sonozaki
Pluton
synhro
Veronika
ZetaZaku
Yuki-senpai
TanukiSubs
AlanViBritannia
ImmortalSilence
sajber
Amaya
Maya Toyoshima
Zomboid
Natsuko Sachiko
Sadness
Kid Morbid
Music Mastermind
Kage
~Queen of Sharingan~
Virtual Fakeman
Daks.
Heiwajima_Mayu
Shinamori
Nyarlko
Evil Mastermind
BlutEngel
~Death Ripper~
33 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Koje su vam omiljene vrste muzike?

Omiljena vrsta muzike - Page 2 I_vote_lcap25%Omiljena vrsta muzike - Page 2 I_vote_rcap 25% [ 25 ]
Omiljena vrsta muzike - Page 2 I_vote_lcap13%Omiljena vrsta muzike - Page 2 I_vote_rcap 13% [ 13 ]
Omiljena vrsta muzike - Page 2 I_vote_lcap3%Omiljena vrsta muzike - Page 2 I_vote_rcap 3% [ 3 ]
Omiljena vrsta muzike - Page 2 I_vote_lcap3%Omiljena vrsta muzike - Page 2 I_vote_rcap 3% [ 3 ]
Omiljena vrsta muzike - Page 2 I_vote_lcap3%Omiljena vrsta muzike - Page 2 I_vote_rcap 3% [ 3 ]
Omiljena vrsta muzike - Page 2 I_vote_lcap17%Omiljena vrsta muzike - Page 2 I_vote_rcap 17% [ 17 ]
Omiljena vrsta muzike - Page 2 I_vote_lcap16%Omiljena vrsta muzike - Page 2 I_vote_rcap 16% [ 16 ]
Omiljena vrsta muzike - Page 2 I_vote_lcap4%Omiljena vrsta muzike - Page 2 I_vote_rcap 4% [ 4 ]
Omiljena vrsta muzike - Page 2 I_vote_lcap2%Omiljena vrsta muzike - Page 2 I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Omiljena vrsta muzike - Page 2 I_vote_lcap2%Omiljena vrsta muzike - Page 2 I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Omiljena vrsta muzike - Page 2 I_vote_lcap2%Omiljena vrsta muzike - Page 2 I_vote_rcap 2% [ 2 ]
Omiljena vrsta muzike - Page 2 I_vote_lcap10%Omiljena vrsta muzike - Page 2 I_vote_rcap 10% [ 10 ]
Ukupno Glasova : 100


Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26Omiljena vrsta muzike - Page 2 Empty Re: Omiljena vrsta muzike Čet 27 Okt 2011, 06:49

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Stiklirao Rock, Metal, Classic. Fali dosta na listi. Recimo volim Trance, Elektroniku i naravno moj omiljeni Eurobeat. Eurobeat mogu u svako doba da slusam i bilo koju pesmu. Bukvalno sve pesme koje sam cuo su mi se svidele.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

27Omiljena vrsta muzike - Page 2 Empty Re: Omiljena vrsta muzike Uto 03 Jan 2012, 12:40

Veronika

Veronika
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Rock i pop ali ovisi koji xD

28Omiljena vrsta muzike - Page 2 Empty Re: Omiljena vrsta muzike Pet 20 Jan 2012, 16:23

ImmortalSilence

ImmortalSilence
Daimyo
Daimyo

Trebalo bi i dubstep da ubacite. >.>

29Omiljena vrsta muzike - Page 2 Empty Re: Omiljena vrsta muzike Sub 21 Jan 2012, 02:55

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Rock (alternative, progressive, post, psychodelic, new wave)
Jazz (fusion, acid)

30Omiljena vrsta muzike - Page 2 Empty Re: Omiljena vrsta muzike Pon 06 Feb 2012, 16:42

Pluton

Pluton
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Ever since I can remember,
I've always loved music.
You know
I didn't know anything about these titles
until I started dealing with people like you - the media.

And they started givin' it names...
Rock and Roll, Rhythm and Blues, Jazz

There's only two kinds of music
Good and bad

31Omiljena vrsta muzike - Page 2 Empty Re: Omiljena vrsta muzike Čet 01 Mar 2012, 03:18

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

Rock, Pop, Metal, Techno i Hip-Hop. Smile

32Omiljena vrsta muzike - Page 2 Empty Re: Omiljena vrsta muzike Čet 01 Mar 2012, 07:27

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Lady_Sonozaki ::Rock, Pop, Metal, Techno i Hip-Hop. Smile
..a narodnu samo na svadbama , jel?

33Omiljena vrsta muzike - Page 2 Empty Re: Omiljena vrsta muzike Ned 03 Jun 2012, 08:42

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Melodic death i gothic metal Smile

34Omiljena vrsta muzike - Page 2 Empty Re: Omiljena vrsta muzike Ned 24 Jun 2012, 11:08

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

sami rockeri i metalci \m/
ja najvise preferiram symphonic black Very Happy

edit: i melodic death, progressive, techincal death Very Happy

35Omiljena vrsta muzike - Page 2 Empty Re: Omiljena vrsta muzike Sre 08 Avg 2012, 23:48

schizoid.pancake

schizoid.pancake
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Rock, hard rock, metal, klasicna.

36Omiljena vrsta muzike - Page 2 Empty Re: Omiljena vrsta muzike Sre 08 Avg 2012, 23:51

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

synhro ::
Lady_Sonozaki ::Rock, Pop, Metal, Techno i Hip-Hop. Smile
..a narodnu samo na svadbama , jel?


Nema svadbe bez "Danas majko ženiš svoga sina" Haha

37Omiljena vrsta muzike - Page 2 Empty Re: Omiljena vrsta muzike Čet 16 Avg 2012, 10:54

Japi

Japi
Shogun
Shogun

UbicaMekogSrca ::
Nema svadbe bez "Danas majko ženiš svoga sina" Haha

Nemoj da si toliko klishe Haha

38Omiljena vrsta muzike - Page 2 Empty Re: Omiljena vrsta muzike Čet 16 Avg 2012, 11:04

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

U nama teče balkanska krv i diše duša slovenska. Možeš pobeći ali od toga se ne možeš sakriti. Haha

39Omiljena vrsta muzike - Page 2 Empty Re: Omiljena vrsta muzike Čet 16 Avg 2012, 11:08

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Zaista, narodnu samo kada moram. Kako bih ispoštovao priredbu (..i priređivača), na kojoj se pušta.

40Omiljena vrsta muzike - Page 2 Empty Re: Omiljena vrsta muzike Čet 16 Avg 2012, 11:08

Japi

Japi
Shogun
Shogun

UbicaMekogSrca :: Možeš pobeći ali od toga se ne možeš sakriti. Haha

Ako sam vec pobegao nema potrebe da se krijem Nya nya Haha e to se dragi moji zove rupa u zakonu Haha

41Omiljena vrsta muzike - Page 2 Empty Re: Omiljena vrsta muzike Čet 16 Avg 2012, 11:12

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

synhro ::Zaista, narodnu samo kada moram. Kako bih ispoštovao priredbu (..i priređivača), na kojoj se pušta.

takođe samo što je mentalitet u Republici Srpskoj malo drugačiji pa ljudi (mlađi) krenu sa Bajom, Mitrom pa idu preko Riblje Čorbe i završe na GnR ili Eminemu. Haha


@Japi

Kako si majke ti pobegao od krvi? Haha

42Omiljena vrsta muzike - Page 2 Empty Re: Omiljena vrsta muzike Čet 16 Avg 2012, 11:16

Japi

Japi
Shogun
Shogun

UbicaMekogSrca ::
@Japi

Kako si majke ti pobegao od krvi? Haha

Ovako,sve je pocelo od Lou Reeda,Eminema,Madona, pa zatim je preslo na Bon Jovi, Bryan Adams, pa zatim na Him,Korn i na kraju zavrsih na Eternal Tears of Sorrow, Dark Age, In Mourning.. Haha buntovan mali bio i ostao xDDD

43Omiljena vrsta muzike - Page 2 Empty Re: Omiljena vrsta muzike Čet 16 Avg 2012, 11:21

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

ako pogledam tvoje godine znam da kada si počeo da slušaš muziku to što si gore nabrojao ni na radiju nisi mogao naći a kamol ni na tv-u. Krenuo si od pelena sa Šabanom Haha priznaj Evil one

44Omiljena vrsta muzike - Page 2 Empty Re: Omiljena vrsta muzike Čet 16 Avg 2012, 11:25

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Najranije sto sam cuo su Rokeri s Moravu zahvaljujuci ocu Haha ali srecom vec u 11-12 godina pustala se odlicna muzika na rts 3 ako se neko seca,tu sam prvi put cuo neke od omiljenih bendova i dan danas Oh.. me loves Ali mogu da slusam sve,i cenim nasu narodnu i starogradsku muziku,ne ovo sranje novokomponovano nego nasu pravu narodnu sto se i dan danas slusa po kafanama Smile

45Omiljena vrsta muzike - Page 2 Empty Re: Omiljena vrsta muzike Čet 16 Avg 2012, 11:29

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Very Happy

46Omiljena vrsta muzike - Page 2 Empty Re: Omiljena vrsta muzike Čet 16 Avg 2012, 11:30

Japi

Japi
Shogun
Shogun

To sam pevao u cetvrtom razredu osnovne...pred celim razredom Blam xDD

47Omiljena vrsta muzike - Page 2 Empty Re: Omiljena vrsta muzike Čet 16 Avg 2012, 11:36

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Rts 3... stari dobri dani Joj kad te dohvatim.

48Omiljena vrsta muzike - Page 2 Empty Re: Omiljena vrsta muzike Pon 10 Sep 2012, 00:56

Little Alien

Little Alien
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Rock i metal, screamo najvise *.*

49Omiljena vrsta muzike - Page 2 Empty Re: Omiljena vrsta muzike Čet 08 Nov 2012, 04:54

the elven lover

the elven lover
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Rock, metal, hard rock, classic rock, i ono što ovde nema - pagan folk.

50Omiljena vrsta muzike - Page 2 Empty Re: Omiljena vrsta muzike Čet 08 Nov 2012, 05:11

Gost

Anonymous
Gost

Kad nema House, Techno i pop... Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu