Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

 » Spam teme » Blablaonica » Muzika » Satanisti

Satanisti

+12
BlutEngel
UbicaMekogSrca
ImmortalSilence
AlanViBritannia
♦Black♦Betty♦
Maya Toyoshima
Zomboid
Heiwajima_Mayu
~Death Ripper~
Kage
Natsuko Sachiko
Evil Mastermind
16 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

51Satanisti - Page 3 Empty Re: Satanisti Sub 23 Jun 2012, 08:01

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

~Death Ripper~ ::
Prvo, ko im je kriv sto gledaju izvodjace, poenta je u pesmama. Drugo, posto ste pomenuli drogiranje, da li su rockeri jedini koji se drogiraju? Bar 70% poznatih licnosti se drogira, dosta njih su otkrili, a za dosta samo sumnjaju. Pogotovo dosta rockera optuzuju bez dokaza.


ne kuzim cemu takva rasprava,odakle to uopce povezivanje rocka sa sotonizmom?
rock me vise asocira na 60-te i doba hipija xD
osim toga,da,cemu to 'rockeri se drogiraju',opcenito se slavne zvijezde,glumci,pjevaci itd drogiraju danas,to je cinjenica,vecina njih koji imaju moc,slavu,i pod pritiskom su javnosti prije ili kasnije zaglibe u svijetu droge,alkohola itd.
na kraju krajeva,ja znam ljude iz svoje okoline,djecu od 14 godina koja se drogiraju,i to neovisno o glazbi koju slusaju,ima ih raznih,iz raznih obitelji. nema smisla grupirati ljude koji se ne drogiraju i drogiraju prema onome sto slusaju,jer je sve relativno i ovisi o mnogo drugih stvari.
no da ne zalazim u off topic xd

Japi ::Metal kao celokupan zanr NEMA veze sa satanizmom!Svako ko je vise od pola sata imao kontakt sa metal muzikom i procitao bilo sta znao bi to Smile ^.^

istina.
i slozit cu se s tobom jos jednom xD zasto svi uopce smatraju sotonizam kao nesto lose? to je sve Crkva pokrenula, zasto? jer Crkva ne podnosi tjelesne i duhovne uzitke. Crkva nam nalaze da je u zivotu bitna zrtva,skromnost,odricanje i ljubav prema bliznjem (zapravo to nabrojano je sve povezano/slicno). tako je pocelo sve, ako se covijek upusta u spolne odnose 'bludnik je',ako se u braku zaljubi u drugu 'gresnik',ne smijes biti ljubomoran na nesto sto tvoj prijatelj ima, ako se ides najest ko svinja,ako lazes,ako si srdit - gresnik si. rodjen si kao gresnik,istocni grijeh,zato se krstimo. zasto bi Crkva dopustila bilo kojoj drugoj religiji da se prosiri, pogotovo onoj koja kaze 'budi slobodan,grijesi (iako je grijesiti sada vrlo kompliciran pojam i vrlo razlicit u drugim religijama) i uzivaj u zivotu'.
ne zagovaram ja sotonizam, ja sam vjernica. ali sam isto tako svjesna svega i puno sam citala i informirala se o tome.
danas je sotonizam postao sinonim za zlo. uopce ne vidim poantu u tome. kako ljudi nikad nemaju mira i samo gledaju gdje ce,kako i zbog cega nekoga/nesto moci osuditi i izopciti. Rolling Eyes

52Satanisti - Page 3 Empty Re: Satanisti Sub 23 Jun 2012, 08:12

Japi

Japi
Shogun
Shogun

To je to Amaya,to je upravo ona poenta na koju sam i ja dosao,takva religija koja propoveda da uzivas u zivotu i da radis sta hoces bi se prosirila za tren oka,zato se radi na tome da se Satanizam okarakterise kao potpuno zlo Smile Nazalost ima i budala i manijaka koji su iskoriscavali na pogresan nacin Satanizam,i to su koristili kao izgovor za neke masakre i sranja,ali to je vec njihov izopacen um kriv.

I mene rock podseca vise na doba hipija,ili jos bolje na bunt i protest omladine sedamdesetih Smile

53Satanisti - Page 3 Empty Re: Satanisti Sub 23 Jun 2012, 10:49

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

Japi ::To je to Amaya,to je upravo ona poenta na koju sam i ja dosao,takva religija koja propoveda da uzivas u zivotu i da radis sta hoces bi se prosirila za tren oka,zato se radi na tome da se Satanizam okarakterise kao potpuno zlo Smile Nazalost ima i budala i manijaka koji su iskoriscavali na pogresan nacin Satanizam,i to su koristili kao izgovor za neke masakre i sranja,ali to je vec njihov izopacen um kriv.

I mene rock podseca vise na doba hipija,ili jos bolje na bunt i protest omladine sedamdesetih Smile

slazemo se Very Happy

54Satanisti - Page 3 Empty Re: Satanisti Čet 08 Nov 2012, 08:43

the elven lover

the elven lover
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Mogla bih tri sata da pišem odgovor pod ovu temu. Jako je puno takozvanih ''ograničenih'' ljudi koji će uvek misliti da ako osoba sluša metal i rock odmah mora da ima neke veze sa satanizmom. Toga je uvek bilo i biće, doduše, manje u gradovima nego u selima, ali svuda ima takvih. Ja sam pre živela u jednom manjem mestu u kome je jako malo njih slušalo čak i muziku tipa Beyonce, onda o heavy metalu da ne govorim. Možete samo zamisliti šta su sve pričali o meni i kako su me posmatrali. Bukvalno su svi mislili da se bavim satanizmom, i to samo zato što sam slušala drugačiju muziku, nisam se ja ponašala ne znam kako drugačije, jednostavno sam možda njima tako delovala. Smaras

55Satanisti - Page 3 Empty Re: Satanisti Sre 19 Dec 2012, 10:46

Japi

Japi
Shogun
Shogun

^ Strah od drugacijeg,uvek bilo i uvek bice nazalost Smile

56Satanisti - Page 3 Empty Re: Satanisti Sub 29 Dec 2012, 12:10

Ame-Chan

Ame-Chan
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Ja znam dosta rokera i metalaca, jedno vreme sam i sama bila u toj prici...Vecina je potpuno okej. To nema nikakve veze sa muzikom, zapravo. Moze i fenser da bude satanista, pobogu. Mada ja sam izasla iz svega toga jer sam primetila da mi je drugarica satanistkinja :/ Imala je tako te.. neke.. napade. Ali to nema nikakve veze sa muzikom, rok je okej, i metal, samo da nije onaj blackmetal, ono vec ima satanizma u sebi.
Pa pojedinci su ti koji znaju sta rade i zele, gomila je slepa, tumara u mraku.
Kod nas za metalce govore da se ne kupaju. False. Potpuno normalni ljudi. Sem te.. jedne.

57Satanisti - Page 3 Empty Re: Satanisti Sub 29 Dec 2012, 12:18

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Znači kupaju se? *šok* xDDDDDDD

58Satanisti - Page 3 Empty Re: Satanisti Sub 29 Dec 2012, 12:20

Ame-Chan

Ame-Chan
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Dobro, ima samo jedan sto je bas.. pa, okoreli metalac xD Ovi ostali su potpuno normalni sto se kupanja tice xD

59Satanisti - Page 3 Empty Re: Satanisti Sub 29 Dec 2012, 12:22

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

XDDDDDDDDDDD skupa voda jbga Haha

60Satanisti - Page 3 Empty Re: Satanisti Sub 29 Dec 2012, 12:24

Ame-Chan

Ame-Chan
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Ejoj kad se setim.. pa kad pokisne kojim slucajem...ubitacno po okolinu. Ali to je samo jedan jedini od njih xD

Inace, Majo, znam kako ti je. xD Ja zivim u malom gradu, samo tuku narodnjake... ako si drugaciji, tesko tebi.

61Satanisti - Page 3 Empty Re: Satanisti Sub 29 Dec 2012, 12:28

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

hej, čoveku je uvek lakše da sudi nego da razume... zato razumi one koji sude jer oni se samo plaše nečeg drugačijeg i nepoznatog.


... btw ima u narodnjacima lepih pesama. U___U

62Satanisti - Page 3 Empty Re: Satanisti Sub 29 Dec 2012, 12:32

Ame-Chan

Ame-Chan
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Pa ljude su na lomaci spaljivali zbog tog njihovog isticanja... A ispostavilo se na kraju da su bili u pravu. xD Pogotovo u malom gradu je to problem, svako ko je iole drugaciji proglasavan je za freaka...I pokusala sam sa izdvajanjem jednom. Uzasan osecaj.

Sto se narodnjaka tice, sve dok nije techno remix, ne krvare mi usi. -.-

63Satanisti - Page 3 Empty Re: Satanisti Sub 29 Dec 2012, 12:37

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

vidim ožiljci još bride xD Zato imaš net , tu si svoja na svome i uvek ima kutak za tebe bilo da si satanista ili samo filip koji se smara po forumu xDDDDDDDDDDDDDDDDD


... to nije narodnjak... to je ubilo domaću muziku =O

64Satanisti - Page 3 Empty Re: Satanisti Sub 29 Dec 2012, 12:51

Ame-Chan

Ame-Chan
Nihon-Jin
Nihon-Jin

hahahhah xD ciljala sam na Galileja xDD I na to da su ljudi oduvek bili takvi. U pravu si to za net, nadju se slicni... ali ipak deprimira kad ti u celom gradu nemas ljude sa barem slicnim interesima.

Naravno, nije, narodna muzika, kao sto si rekao, moze biti jako lepa, ali i to unistise...

65Satanisti - Page 3 Empty Re: Satanisti Sub 29 Dec 2012, 12:58

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

ovde nisu znali za anime... i kad sam u po net kafića upalio DBZ, kafe puno kao šibica , nabio sluške , naručio kafu i rekao sebi: Zbog ovoga kume se vredilo bežati sa časa xDDD imao sam 15. god i youtube je tada tek krećao. U pozadini su neki srali: gleda crtaće etc. ... ali bolilo me uvo jer gledam ja... i pola kafane krišom XDDDDDDD

66Satanisti - Page 3 Empty Re: Satanisti Sub 29 Dec 2012, 13:05

Ame-Chan

Ame-Chan
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Ovde i NE ZNAJU za anime. xD poor me Sad Ma sta god uradis svidece se jednom, a ne drugom. i obratno. Nemoguce je zadovoljiti sve :/ Ali eto kad se ljudi vise bave time sta drugi rade nego sta radi on sam.. Kill ya

67Satanisti - Page 3 Empty Re: Satanisti Sub 29 Dec 2012, 13:07

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Sve? jbš sve zadovolji sebe i osobe koje voliš ... mase su... pa... mase Suspect

68Satanisti - Page 3 Empty Re: Satanisti Sub 29 Dec 2012, 13:13

Ame-Chan

Ame-Chan
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Tacno, tacno, tako sam i odlucila. Samo sto nisam odablrala eksponiranje... vec samo povlacenje. Jednom sam, javno, pocela da slusam metal, mozes zamisliti reakcije. xD Okreces ti glavu od toga, ali ipak cujes prozivke. Mali grad, sta ces.

69Satanisti - Page 3 Empty Re: Satanisti Sub 29 Dec 2012, 13:17

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

Minus? amigo kako je ono za minus bre... i odgovaraj da te ja ne imenujem mrs


Budi svoja sledi svoje instinkte... u granicama razuma i biće sve ok ; )

70Satanisti - Page 3 Empty Re: Satanisti Sub 29 Dec 2012, 13:18

Gost

Anonymous
Gost

UbicaMekogSrca ::...ili samo filip koji se smara po forumu xDDDDDDDDDDDDDDDDD

Koliko mojih imenjaka ima na forumu?? Shocked

Sve dok ima aktivnosti, ja sam tu...

@T:
Huh?
Sta je tacno tema?
Satanisti ili sterotipi i prerasude? Question

71Satanisti - Page 3 Empty Re: Satanisti Sub 29 Dec 2012, 13:19

Ame-Chan

Ame-Chan
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Pa to ti dodje povezano u ovom slucaju xD Evo da ne skacemos a teme, generalno mislim da metalci nisu satanisti. Mada 90% koje sam upoznala su ateisti...

72Satanisti - Page 3 Empty Re: Satanisti Sub 29 Dec 2012, 13:19

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

sve pomalo xD

73Satanisti - Page 3 Empty Re: Satanisti Sub 29 Dec 2012, 13:25

Ame-Chan

Ame-Chan
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Al za kupanje jos nismo utvrdili, izgleda... xD

74Satanisti - Page 3 Empty Re: Satanisti Sub 29 Dec 2012, 13:34

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

to će ostati enigma xDD

75Satanisti - Page 3 Empty Re: Satanisti Uto 17 Feb 2015, 09:53

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

 » Spam teme » Blablaonica » Muzika » Satanisti

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu