Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Koji anime trenutno gledate?

+36
Twisted Fate
UbicaMekogSrca
Japi
Lady_Sonozaki
synhro
Aura-san
Raki
SamuraiSx
Lizzy
ImmortalSilence
ZetaZaku
Miki-Liki
Gamaran
sajber
japanese girl^^
Amaya
MASKED AVENGER
TanukiSubs
♦Black♦Betty♦
Zomboid
Kawaii Lulu-kun
llili
Countless Error
Natsuko Sachiko
Kid Morbid
Music Mastermind
Kage
La fin du début
Heiwajima_Mayu
AnchyAbyss
Shinamori
AlanViBritannia
BlutEngel
~Death Ripper~
Evil Mastermind
Nyarlko
40 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 8 od 12]

176Koji anime trenutno gledate? - Page 8 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Uto 17 Jan 2012, 09:53

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

Re-watching Naruto. <3
Mirai Nikki 10/26.
Another, koji mi se mnogo svidja, 2/12(?) :3

http://www.japanmaniaserbia.com

177Koji anime trenutno gledate? - Page 8 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Uto 17 Jan 2012, 11:17

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Claymore, Mirai Nikki i Bakuman. U planu citanje Bleacha i rewatch Code Geass-a.

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

178Koji anime trenutno gledate? - Page 8 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Pon 23 Jan 2012, 05:49

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Završila sam prvu sezonu To Aru Majutsu no Index, a od druge sam odgledala 4 epizode i stavila na on hold (dunno why xD), juče sam počela Arakawa Under The Bridge, a u medjuvremenu rewatch-ujem Rurouni Kenshin xD
Od ongoing-a gledam:

-Another
-Area no Kishi
-Bakuman 2
-Beelzebub
-Bleach
-Brave 10
-Carnival Phantasm
-Chibi Devi
-Danshi Koukousei no Nichijou
-Fairy Tail
-Gintama
-Guilty Crown
-High Score
-Hunter x Hunter 2011
-Inu x Boku SS
-Mirai Nikki
-Mobile Suit Gundam AGE
-Naruto Shippuuden
-Natsume Yuujinchou Shi
-Persona 4
-Phi Brain: Kami no Puzzle
-Poyopoyo Kansatsu Nikki
-Recorder to Randoseru
-Sengoku Paradise Kiwami
-SKET Dance
-Themae Romae

179Koji anime trenutno gledate? - Page 8 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Pon 23 Jan 2012, 06:48

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Saraiya Goyou
Re: Texhnolyze

180Koji anime trenutno gledate? - Page 8 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Pon 23 Jan 2012, 06:58

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Ove sezone pratim:
Onegai Senpai ili Ano Natsu - Za sad bolje od Ano Hane. Nema melodrame (fok jea). Izgleda da ce ovo biti neki remake Onegai Teacher, posto se dosta stvari podudaraju.
Another - Slicna atmosfera kao u Higurashiju, nadam se samo da ce biti bolje realizovano.
Aquarion EVOL - Ne znam kakav je u odnosu na original, ali me likes.
Area no Kishi - Uf, imao sam prevelika ocekivanja. Ne volim ovakvu vrstu magije u fudbalu.
Brave 10 - Gaysamurai anime ove sezone. Nije nesto spec, ali gledljivo.
Daily Lives of Highschoolers - Kako je Kimi to Boku trebao izgledati ili sta muski stvarno rade, posto sigurno ne jedu kolace na krovu skole. Prve dve epizode su bile odlicne i ocekujem isto od ostalih. Medju favoritima sezone <3
Highschool DxD - Hardo ecchi ove sezone. Koncept je okay, ali je realizovan lose. Lik bukvalno umire i zamislja sise koje je video pre nego sto je umro, i zamislja kako umire medju sisama neke druge. Also, smorili vise sa klubom perverznjaka.
Inu x Boku SS - Deluje zanimljivo. Nadam se da ce se nesto desiti u trecoj epizodi.
Kill me Baby - Baby, please kill me. Prva je bila losa, druga malo bolja, treca gora od prve. Mislio sam da je Nichijou los...Varao sam se. Najgori comedy naslov koji sam ikad video. Preporuka: nikome.
Mouretsu Pirates - Delovalo kao neki ecchi/moe crap, na kraju ispalo prilicno zanimljivo. Sledece epizode konacno krece fun. Medju favoritima sezone <3
Natsume 4 - Nemam predstave kakve su prethodne sezone, ali je ova zanimljiva, pa cu krenuti i prethodne nekad.
New Prince of Tennis - Super krenulo. Medju favoritima sezone <3
Nisemonogatari - Solidno.
Papa no Iukoto wo Kikinasai! - Ne znam bas sta da mislim o ovome... Mozda ispadne okay. Mozda ne. Kako je krenulo, ima potencijala da bude dobar. Kao seinen verzija Usagi Drop.
Recorder to Randoseru - Bedak sto traje 3min po epizodi, posto je stvarno zanimljiv koncept. Ovako prekratko i prebrzo prodje.
Rinne no Lagrange - Svidja mi se cockpit, ali Boss Borot i dalje rula svojim. Nadam se da ce se lepo razviti prica. Medju favoritima sezone <3
Senki Zesshou Symphogear - So far so good. Lici kao Sacred Seven sa curama + pevanje. Zanimljiv koncept.
Tantei Opera Milky Holmes 2 - Naslov za zaobilazenje. It's so dumb da je u rangu sa Kill me Baby.
Thermae Romae - Favorit sezone. Steta sto ce imati samo 3 ep. Bas je fun za gledanje.
Zero no Tsukaima F - Nisam gledao prethodne sezone tako da nemam predstavu o radnji. Deluje okayish.

Od ranijih pratim redovno:
Gundam AGE - Omiljeni ongoing koji pratim posle Conana. Jedva cekam 16. epizodu <3
Mirai Nikki - Nisam previse odusevljen, ali moze proci.
Detective Conan - Epizodu ili dve mesecno. Obozavam naslov ali sam lenj XD
Hunter x Hunter - ili originalni Naruto. Vidi se da je Naruto kopija ovog.
Chihayafuru - Mnogo dobar anime, mada gledam sa Corwin_r tako da malo sporiji tempo sad zbog obaveza oko faxa.
Phi Brain - malo kasnim
Guilty Crown - takodje kasnim
Pokemon Best Wishes - odgledao samo pola za sad ali mi se svidja. Najbolja sezona Pokemona za sad <3

Od gotovih gledam:
Shinzo Ningen Casshern - Prilicno zanimljiv anime sa zanimljivim likovima i negativcima. Samo nikako da skontam sta govore Andro Gundan. Zvuci kao Yarute Braiking ili Yante or something. Uglavnom znam prevod ali ne znam sta izgovaraju :<
Muteki Choujin Zanbot 3 - Jedan od starijih animea na kojima je radio Tomino. Prilicno tragican prikaz tipicnih Super Robot naslova, gde prikazuju i kako to vide obicni ljudi koji nisu bas srecni sto se ovi bore u gradu.
Dear Boys ili Hoop Days kako ga nazvase Ameri - Derp animacija derp crtez derp derp. Prica i likovi su zanimljivi kao i soundtrack. Mislim, svidja mi se muzika, ali ne znam da li eurobeat ide uz kosarku XD

Usput odgledao i neke OVAe/Filmove:
The Flying Ghost Ship - Mozda najstariji anime koji sam gledao, mada promenice se uskoro kad budem odgledao Tora-chan. Zanimljiv film i ima osecaj Sci-Fi filmova iz 60ih.
Sol Bianca - Obscure OVA koja je cak sta i dobra. Kraj je previse open ended, a OVA pa epizodicna. Mada uzivao sam u obe epizode. Ima i nastavak koji cu odgledati, ali nisam previse odusevljen dizajnom (omiljeni lik (riba) lici na muskarca).
Sin of the Flesh - Prilicno zanimljiv hentai i nije previse fokusiran na one scene, a i dizajn je bas lep (mislim na ovu glavnu Succubus). Prica je tipicno religijska.
First Squad - Lep dizajn, lepo sve, ali je film los, jako los. Likovi pricaju kao da su sve vreme smoreni. Radnja tece istim tonom etc.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

181Koji anime trenutno gledate? - Page 8 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Pon 23 Jan 2012, 10:34

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Have you posted that on AS?xD

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

182Koji anime trenutno gledate? - Page 8 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Pon 23 Jan 2012, 11:03

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

Sasha zbog tebe cu imati nocne more do kraja zivota. Istraumiram se kad vidim tvoje postove.

http://www.japanmaniaserbia.com

183Koji anime trenutno gledate? - Page 8 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Ned 19 Feb 2012, 07:56

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Pored svih ongoinga navedenih u prethodnom postu, trenutno gledam ponekad Manyuu Hikenchou BD-rip. Malo se plasim da ga gledam tho, posto se kasnije pojavljuju jako "dugacke" sise koje nisu bas prijatne za oci. Barem je anime iskren. Ne trudi se da ima neku deep pricu vec odmah kaze da se sve vrti oko sisa. Best sengoku anime ftw.
Spojler:
But seriously.
Odgledah i Ikkitousen: Shuugaku Toushi Keppuuroku. Prijatno me je iznenadio. Bas je dobra bila. Posle trece sezone, izgubio sam nadu da ce Ikkitousen ikad dobiti dobar nastavak. Ne znam bas kakva je cetvrta sezona posto nisam do kraja odgledao..ali OVA je awesome :>

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

184Koji anime trenutno gledate? - Page 8 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Ned 04 Mar 2012, 09:19

Gamaran

Gamaran
Ninja
Ninja

pa nešto nadoknađujem toriko i spremam se sve zaostatke pogledat sad kad počne nova sezona koja bi trebala biti dobra po naslovima.

185Koji anime trenutno gledate? - Page 8 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Pet 27 Apr 2012, 03:41

Evil Mastermind

Evil Mastermind
Administrator
Administrator

Mirai Nikki finished
Another finished

Watching:
Upotte!
Yamato Nadeshiko Shichi Henge
Recorder to Randoseru
Uchuu Kyoudai

http://www.japanmaniaserbia.com

186Koji anime trenutno gledate? - Page 8 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Uto 01 Maj 2012, 07:18

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

Watching:
Oniichan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!!
Glavna likusa me tako podseca na mene xD

187Koji anime trenutno gledate? - Page 8 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Uto 01 Maj 2012, 08:32

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Lozis se na zabranjenu vezu izmedju tebe i tvog brata? @_@

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

188Koji anime trenutno gledate? - Page 8 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Sre 02 Maj 2012, 02:11

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

1. Accel World - 4/24
2. Area no Kishi - 17/?
3. Chibi Devi! - 18/?
4. Fairy Tail 128/?
5. Fate/Zero 2 - 4/12
6. Gakkatsu - 3/?
7. Hiiro no Kakera - 5/26
8. Hunter x Hunter (2011) - 29/?
9. Hyouka - 2/21
10. Jormungand - 3/12 (still didn't watch the latest one xD)
11. Kore wa Zombie Desu ka? of the Dead - 4/10
12. Kuro Majo-san ga Tooru!! - 4/?
13. Kuroko no Basket - 4/25 T_T
14. Medaka Box - 4/12
15. Mobile Suit Gundam AGE - 29/?
16. Naruto: Shippuuden - 260/?
17. Natsuiro Kiseki - 4/12
18. Nazo no Kanojo X - 4/13
19. One Piece - 68/?
20. Phi Brain: Kami no Puzzle 2 - 4/?
21. Poyopoyo Kansatsu Nikki - 17/?
22. Recorder to Randoseru Re - 4/?
23. Rock Lee no Seishun Full-Power Ninden - 4/?
24. Saint Seiya Omega - 5/?
25. Sakamichi no Apollon - 3/?
26. Sankarea - 4/?
27. Shiba Inuko-san - 5/?
28. Shirokuma Cafe - 4/?
29. SKET Dance - 55/?
30. Tasogare Otome x Amnesia - 4/12
31. Tsuritama - 3/?
32. Uchuu Kyoudai - 5/?
33. Yurumates 3D - 4/?
34. Zetman - 4/13
35. Ginga e Kickoff - 2/?

Inače, završila Black Lagoon (obe sezone, OVA i omake xD).
Danas verovatno počinjem Aquarion Evol xD

189Koji anime trenutno gledate? - Page 8 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Sre 02 Maj 2012, 03:57

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

@Sasha
Boze xDDDD Ja vec sam u vezi sa najneznijim deckom na svetu. Incest mogu samo da gledam putem animea Blam

190Koji anime trenutno gledate? - Page 8 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Sre 02 Maj 2012, 09:54

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

@Tea, što kažeš na Accel World i Kuroko no Basket? Oni su mi favoriti zajedno sa Sakamichi no Appolon, ali i on postaje neka ljubavna drama omfg.

191Koji anime trenutno gledate? - Page 8 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Pet 04 Maj 2012, 17:43

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

>ljubavna drama
Hoces reci da je neocekivano?

Ove sezone pratim:
Accel World - samo zbog debeljanka. Ovako nije bog zna sta.
AKB0048 - Macross meets Idolmaster. Crap od kad ga najavili XD
F/Z 2 - Jako slab pocetak.
Ginga e Kickoff - Za sad samo jednu ep posto cekam da Oyatsu prevedu do najnovije, trenutno imaju obaveze
Gon - Odgledao dve epizode RAW, ali s obzirom da ce ipak biti prevoda, rekoh da sacekam da stignu najnoviju
Haiyore! Nyaruko-san - Lovecraft meets moe. Sta je sa tim genericnim naslovima sa po nekim cudnim likovima (Tasogare duh, Sankarea zombi, Kore wa zombi sve zivo)
Hyouka - K-On meets Blue's Clues
Jormungand - Za sad bolje od Black Lagoon, al videcemo
Lupin III The woman named Mine Fujiko - Simply, najbolji anime sezone. Animacija odlicna, prica odlicna.
Medaka Box - Sket Dance with tits.
Nazo no Kanojo - Top 5 sezone definitivno <3
Rock Lee - Bolji od Naruta (ne kao da je to neko dostignuce), ali je i dalje crap
Saint Seiya Omega - Posle 10 godina, napokon da krene neki shounen koji valja.
Sakamichi Apollon - Odlican. Top 5 sezone svakako
Shiba Inuko-san - Wat
Polar Bear Cafe - Top 5 sezone. Najbolji slice of life sezone/godine/decenije.
The Zetman - Why. Am. I. Watching. This. Piece. Of. Poop. Ah da...
Spojler:

Uglavnom, prilicno losa sezone. Ima mozda nekih 5 dobrih animea i to je to. Oh well..

Od zavrsenih gledam:
Durara engleski dub - Hey-wah-jee-mah! She-boo-ya! Ee-kay-boo-koo-row! Imam osecaj da cu mnogo vise uzivati uz dub nego original koliko [s]smesno[/s]jadno zvuci XD
After War Gundam X - Posle faila zvanog Gundam 00, dobro je legao. Mnogo su cute Garod i Tiffa <3

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

192Koji anime trenutno gledate? - Page 8 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Pet 04 Maj 2012, 23:31

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Lets see.. xD
Onda ću i ja da podelim dosadašnje utiske o svim novim xD

1. Accel World - Nije loše, ima i zanimljivih i dosadnih momenata, ali videćemo xD Glavni lik je interesantan, a prase je mnogo slatko xD
2. Fate/Zero 2 - Love it so far, mada
Spojler:
3. Gakkatsu - Kratko je, al' je crap xP I wouldn't recomend, nije smešno uopšte xP
4. Hiiro no Kakera - Šta znam, it's alright, dosta spor xP
5. Hyouka - Manje-više deluje zanimljivo, videćemo kasnije, neću još da komentarišem mnogo xD
6. Jormungand - Za sad mi se svidja, lako se gleda i volim ovakav tip anime-a xD
7. Kore wa Zombie Desu ka? of the Dead - Dobro je, mada mi je prva sezona bila bolja, ne znam što xD
8. Kuro Majo-san ga Tooru!! - Još jedan kratak i dosadan xP
9. Kuroko no Basket - Za mene definitivno najbolji ove sezone (as I expected XD), ako nastavi da prati mangu ovako, biće super xD Mada me brine što piše da će imati 25 epizoda, a već je najavljen cast za neke likove koji se pojavljuju dosta kasnije xP Možda je uzalud, ali ja se još uvek nadam da će biti više od 25 xD
10. Medaka Box - Nije loše, ali nije nešto naročito xP Nije da sam očekivala mnogo, but I'm kinda dissapointed xP Nekako mi je slab za JUMP čije serijale uglavnom volim xP
11. Natsuiro Kiseki - Dunno why I even started xDDD Nije delovao kao "my thing" and I was right xP
12. Nazo no Kanojo X - Nekako originalan... mada mi je sve to sa pljuvačkom još uvek odvratno...
13. Phi Brain: Kami no Puzzle 2 - Za sad mi se svidja, deluje bolje od prve sezone xD
14. Recorder to Randoseru Re - Same as the first season, but I'm kinda starting to get tired of it, dunno why xP
15. Rock Lee no Seishun Full-Power Ninden - Bzv mi je, I find it boring...
16. Saint Seiya Omega - I like it so far xD
17. Sakamichi no Apollon - Nije loše, mada nije totally my thing xP Ne svidja mi se kako teku stvari, da budem preciznija, I'm starting to dislike Sentarou koji mi je bio baš gotivan xP
18. Sankarea - Nije nešto, ima par zanimljivih momenata...
19. Shiba Inuko-san - Kinda cute, but that's all xD
20. Shirokuma Cafe - Jedan od omiljenih ove sezone xDDD It's so cute, warm and relaxing ^^
21. Tasogare Otome x Amnesia - Boring, dosad mi nije privukao pažnju xP
22. Tsuritama - Prve 2 epizode mi nisu bile nešto, ali mi se sve više svidja xD Videćemo dalje xD
23. Uchuu Kyoudai - Veoma zanimljiv, za sad xD
24. Yurumates 3D - Another short unfunny crap xP
25. Zetman - Smeta mi što sve tako brzo ida i nekako lacks emotion... Ovako je solidan, but could have been a lot better xP
26. Ginga e Kickoff - I like it so far ^^

Inače, caught up with Aquarion Evol i počela čuvenu Haruhi Suzumiyu xDDD

193Koji anime trenutno gledate? - Page 8 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Sre 09 Maj 2012, 02:53

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

Zavrsila sam sa Onii-chan...kako se vec zove...
Kako prokleto glup anime! -.-

194Koji anime trenutno gledate? - Page 8 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Čet 10 Maj 2012, 08:39

Kage

Kage
Kami-sama
Kami-sama

Hmmm......necu nista komentarisati ( za to imamo anime teme.....valjda xD )....ok it goes like this:

Aquarion Evol
Accel World
Eureka Seven AO
Fairy Tail
Fate/Zero 2
Hunter x Hunter (2011)
Hyouka
Jormungand
Mobile Suit Gundam AGE
Naruto: Shippuuden
Phi Brain: Kami no Puzzle 2
Recorder to Randoseru Re
Rock Lee no Seishun Full-Power Ninden
Saint Seiya Omega
Sankarea
SKET Dance
Zetman

http://otaku-rs.blogspot.com/

195Koji anime trenutno gledate? - Page 8 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Ned 13 Maj 2012, 07:34

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Odgledao Boku no Pico trilogiju. Kako coooooooooooooooooooooooool.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

196Koji anime trenutno gledate? - Page 8 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Sub 09 Jun 2012, 23:16

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Gledam Monster,navukao sam se Very Happy

197Koji anime trenutno gledate? - Page 8 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Sre 27 Jun 2012, 23:51

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

Gledam Yuru Yuri. Boze, ja samo glupe animee gledam xD

198Koji anime trenutno gledate? - Page 8 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Sub 30 Jun 2012, 21:48

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Zavrsio sam Monster, sad gledam Potemayo i cu krenem Rainbow- Nisha nesto nesto xDDD

199Koji anime trenutno gledate? - Page 8 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Ned 22 Jul 2012, 05:55

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

Ja krenula da gledam Black Lagoon konacno Very Happy

200Koji anime trenutno gledate? - Page 8 Empty Re: Koji anime trenutno gledate? Ned 22 Jul 2012, 09:12

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

I kakav ti je Black Lagoon za sad?

Postoji prijevod za sve 3 sezone Black Lagoona pa ako si zainteresirana, PM me.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 8 od 12]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu