Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Buduće zanimanje -škola/fakultet koji ste pohađali ili pohađate

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

Amaya

Daimyo
Daimyo
idem u opcu gimnaziju, kasnije planiram psihologiju, logopediju ili na filozofskom neke jezike upisat, mozda i pravo Smile

UbicaMekogSrca

Kami-sama
Kami-sama
samo toliko? Haha

Amaya

Daimyo
Daimyo
rekla sam ti da sam najneodlucnija osoba koju ces ikada upoznati Embarassed

UbicaMekogSrca

Kami-sama
Kami-sama
poradićemo na tome Haha

Amaya

Daimyo
Daimyo
budes mi objasnio detalje Nya nya

UbicaMekogSrca

Kami-sama
Kami-sama
spremi kilu pasulja i jednu pomorandžu lolol

Amaya

Daimyo
Daimyo
oduvijek si bio nezahtjevan Nya nya

UbicaMekogSrca

Kami-sama
Kami-sama
pa sad... Haha Lično inače voliš IT nego medicinu jer sva ona krv... ~_~

Amaya

Daimyo
Daimyo
pa upises pedijatriju i bavis se malom djecom, ili psihijatriju i bavis se ludjacima Razz

Zomboid

PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy
Kyo ce sledece godine verovatno u Svajcarsku na studije Smile fizike/masinstva/informatike

Today again, I listen to the melody of the screams

UbicaMekogSrca

Kami-sama
Kami-sama
nisam znao da je kyo tako pametna xO a i da ima toliko keša Haha btw svaka čast na izboru Yaaooww

Lady_Sonozaki

Shogun
Shogun
Kyo, blago tebi. Pametno, zelim da u tome uspes Fakjeaa!!

Zomboid

PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy
nema kesa, stipendija samo :O i to samo zbog natprosecnosti ;O imam tri mogucnosti - klasicne studije, naucni rad ili dva dana rad + tri dana faks
Za godinu dana treba da naucim nemacki (da dodjem do naprednog nivoa) i zavrsim trecu i cetvrtu u jednoj godini. Samo to da uspem i nema nikakvih problema za studije vani XD a uspecu sigurno, ja kad zacrtam da budem 5,00 budem ^^ Very Happy

UbicaMekogSrca

Kami-sama
Kami-sama
ouu "samo" toliko? Surprised puno je bre mada se nadam da ćeš uspeti :/

Zomboid

PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy
nije puno jer volim to sto ucim Very Happy a to je najbitnije za uspeh Very Happy

UbicaMekogSrca

Kami-sama
Kami-sama
pa i nije baš... ponekad samo volja za učenjem i nije dovoljna za uspeh

Zomboid

PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy
U ovoj skoli je, kad je niko drugi nema. A da nisam zavrsila prve dve godine u roku od jednog polugodja sa prosekom 5.00 ne bi me ni pustili da ovo radim Very Happy

UbicaMekogSrca

Kami-sama
Kami-sama
nisam znao da si ti prodigy Blam

Little Alien

Nihon-Jin
Nihon-Jin
Idem u gimnaziju, drustveno-jezicki smijer. Kasnije planiram upisati Filozofski fakultet, istoriju. I na kraju planiram biti profesor istorije. Phaha xD
Svi mi govore da ne upisujem to jer se kasnije ne moze naci posao, ali to je jedino sto volim i sto me zanima >.<

Zomboid

PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy
dodji u KS, ovde svi profesori istorije pred penzijom xDDD

Gost

Gost
ZetaZaku ::Upisao uciteljsku i planiram da budem najbolji u svojoj struci. Mislim, ko ne bi zeleo da bude najbolji pekar na svetu?
Sa srecom, trebace ti... Cool

the elven lover

Nihon-Jin
Nihon-Jin
Upisala sam gimnaziju - opšti smer, a sad se toliko kajem da je to strašno. :')
Planiram posle da budem psihijatar ili psiholog, ali opet jako me zanimaju i jezici i istorija.
Sooo complicated. whatever

BlutEngel

Kami-sama
Kami-sama
Little Alien ::Idem u gimnaziju, drustveno-jezicki smijer. Kasnije planiram upisati Filozofski fakultet, istoriju. I na kraju planiram biti profesor istorije. Phaha xD
Svi mi govore da ne upisujem to jer se kasnije ne moze naci posao, ali to je jedino sto volim i sto me zanima >.<
Samo ti cepaj, prati svoje snove i ne slusaj bizarne kometare, buduca kolegenice. Very Happy 

@T
Student sam istorije na filozofskom fakultetu u Novom Sadu. Planiram da zavrsim osnovne akademske studije u roku, a zatim da dam master iz Stare Grcke, posto je to oblast koja me najvise zanima.
Takodje, veoma me interesuje japanska istorija, a i kineska. Nazalost na fakultetu se ne izucava. Mad

Zomboid

PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy
Softversko inzenjerstvo u Novom Sadu na FTN-u, i super mi je :3 Zapravo, ne moze biti bolje, mi smo elita na faksu XD

Facyber

Ninja
Ninja
Još uvek se vodim kao student više politehničke škole, smer grafički dizajn, mada nisam upisao drugu godinu pa ću napustiti i otići na matematički ili na filološki...japanski jezik naravno. lolol 

A što se tiče japanske i kineske istorije BlutEngel, uvek možeš da kupuješ knjige vezane za to, mogu da ti preporučim neke koje ja imam, ako želiš, plus sajtove za elekstronske koje su na engleskom naravno ali ima ih brdo. Smile

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu