Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Buduće zanimanje -škola/fakultet koji ste pohađali ili pohađate

+11
Amaya
schizoid.pancake
Japi
UbicaMekogSrca
Lady_Sonozaki
Ryo
Zomboid
Natsuko Sachiko
synhro
ZetaZaku
AlanViBritannia
15 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

idem u opcu gimnaziju, kasnije planiram psihologiju, logopediju ili na filozofskom neke jezike upisat, mozda i pravo Smile

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

samo toliko? Haha

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

rekla sam ti da sam najneodlucnija osoba koju ces ikada upoznati Embarassed

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

poradićemo na tome Haha

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

budes mi objasnio detalje Nya nya

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

spremi kilu pasulja i jednu pomorandžu lolol

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

oduvijek si bio nezahtjevan Nya nya

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

pa sad... Haha Lično inače voliš IT nego medicinu jer sva ona krv... ~_~

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

pa upises pedijatriju i bavis se malom djecom, ili psihijatriju i bavis se ludjacima Razz

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

Kyo ce sledece godine verovatno u Svajcarsku na studije Smile fizike/masinstva/informatike

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

nisam znao da je kyo tako pametna xO a i da ima toliko keša Haha btw svaka čast na izboru Yaaooww

Lady_Sonozaki

Lady_Sonozaki
Shogun
Shogun

Kyo, blago tebi. Pametno, zelim da u tome uspes Fakjeaa!!

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

nema kesa, stipendija samo :O i to samo zbog natprosecnosti ;O imam tri mogucnosti - klasicne studije, naucni rad ili dva dana rad + tri dana faks
Za godinu dana treba da naucim nemacki (da dodjem do naprednog nivoa) i zavrsim trecu i cetvrtu u jednoj godini. Samo to da uspem i nema nikakvih problema za studije vani XD a uspecu sigurno, ja kad zacrtam da budem 5,00 budem ^^ Very Happy

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

ouu "samo" toliko? Surprised puno je bre mada se nadam da ćeš uspeti :/

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

nije puno jer volim to sto ucim Very Happy a to je najbitnije za uspeh Very Happy

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

pa i nije baš... ponekad samo volja za učenjem i nije dovoljna za uspeh

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

U ovoj skoli je, kad je niko drugi nema. A da nisam zavrsila prve dve godine u roku od jednog polugodja sa prosekom 5.00 ne bi me ni pustili da ovo radim Very Happy

UbicaMekogSrca

UbicaMekogSrca
Kami-sama
Kami-sama

nisam znao da si ti prodigy Blam

Little Alien

Little Alien
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Idem u gimnaziju, drustveno-jezicki smijer. Kasnije planiram upisati Filozofski fakultet, istoriju. I na kraju planiram biti profesor istorije. Phaha xD
Svi mi govore da ne upisujem to jer se kasnije ne moze naci posao, ali to je jedino sto volim i sto me zanima >.<

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

dodji u KS, ovde svi profesori istorije pred penzijom xDDD

Gost

Anonymous
Gost

ZetaZaku ::Upisao uciteljsku i planiram da budem najbolji u svojoj struci. Mislim, ko ne bi zeleo da bude najbolji pekar na svetu?
Sa srecom, trebace ti... Cool

the elven lover

the elven lover
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Upisala sam gimnaziju - opšti smer, a sad se toliko kajem da je to strašno. :')
Planiram posle da budem psihijatar ili psiholog, ali opet jako me zanimaju i jezici i istorija.
Sooo complicated. whatever

BlutEngel

BlutEngel
Kami-sama
Kami-sama

Little Alien ::Idem u gimnaziju, drustveno-jezicki smijer. Kasnije planiram upisati Filozofski fakultet, istoriju. I na kraju planiram biti profesor istorije. Phaha xD
Svi mi govore da ne upisujem to jer se kasnije ne moze naci posao, ali to je jedino sto volim i sto me zanima >.<
Samo ti cepaj, prati svoje snove i ne slusaj bizarne kometare, buduca kolegenice. Very Happy 

@T
Student sam istorije na filozofskom fakultetu u Novom Sadu. Planiram da zavrsim osnovne akademske studije u roku, a zatim da dam master iz Stare Grcke, posto je to oblast koja me najvise zanima.
Takodje, veoma me interesuje japanska istorija, a i kineska. Nazalost na fakultetu se ne izucava. Mad

Zomboid

Zomboid
PsYcho TeDdy
PsYcho TeDdy

Softversko inzenjerstvo u Novom Sadu na FTN-u, i super mi je :3 Zapravo, ne moze biti bolje, mi smo elita na faksu XD

Facyber

Facyber
Ninja
Ninja

Još uvek se vodim kao student više politehničke škole, smer grafički dizajn, mada nisam upisao drugu godinu pa ću napustiti i otići na matematički ili na filološki...japanski jezik naravno. lolol 

A što se tiče japanske i kineske istorije BlutEngel, uvek možeš da kupuješ knjige vezane za to, mogu da ti preporučim neke koje ja imam, ako želiš, plus sajtove za elekstronske koje su na engleskom naravno ali ima ih brdo. Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu