Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

4 najpopularnija shonena

+8
synhro
japanese girl^^
AlanViBritannia
ZetaZaku
~Death Ripper~
UbicaMekogSrca
Heiwajima_Mayu
sajber
12 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Od ova 4 najbolji vam je...

4 najpopularnija shonena - Page 3 I_vote_lcap28%4 najpopularnija shonena - Page 3 I_vote_rcap 28% [ 5 ]
4 najpopularnija shonena - Page 3 I_vote_lcap28%4 najpopularnija shonena - Page 3 I_vote_rcap 28% [ 5 ]
4 najpopularnija shonena - Page 3 I_vote_lcap28%4 najpopularnija shonena - Page 3 I_vote_rcap 28% [ 5 ]
4 najpopularnija shonena - Page 3 I_vote_lcap16%4 najpopularnija shonena - Page 3 I_vote_rcap 16% [ 3 ]
Ukupno Glasova : 18


Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

514 najpopularnija shonena - Page 3 Empty Re: 4 najpopularnija shonena Ned 05 Feb 2012, 12:46

AlanViBritannia

AlanViBritannia
Daimyo
Daimyo

http://www.narutoforums.com/showthread.php?t=285804

Eto i tu milion lepih izreka iz Naruta.

Ne kazem da u Bleachu nema dobrih quote-ova, samo kazem da ih ima u svakom shounenu, pa ne izdvajaju Bleach iz gomile.

http://flavors.me/alanvibritannia

524 najpopularnija shonena - Page 3 Empty Re: 4 najpopularnija shonena Ned 05 Feb 2012, 20:22

ZetaZaku

ZetaZaku
Daimyo
Daimyo

Sudeci anime, Naruto je mozda i veci smor od Bleacha jer ima 110 ep filera koji su cak sta epizodicni. Ni oni Shippuuden fileri nisu mnogo bolji, cak sta, vise su mi se svidjali ti epizodicni od ovih arkova gde sav build up uniste zbog Narutove emo strane. Naruto je shounen gde se deca igraju ninje i biju se, a ne gde 5epizoda mole lika da postane dobar. Drugi filer arc jos nisam mogao da odgledam do kraja, tako da sam tu i stao.

Bleach fileri...Ne znam za kasnije, ali meni je Bount arc bio prilicno naporan zbog broja epizoda. Bio mi je solidan prvih 26ep, ali su ga nepotrebno oduzili. Sad, secanje mi je mozda lose jer sam gledao pre 4-5 godina kad je anime tek usao u Arrancar deo.

Kod One Piece se nadje po koji filer arc od par epizoda i to je to. U prvih 300ep koliko se secam, ~50ep filera, od kojih mi je jedino naporan bio onaj Millennium Dragon arc. Ostali su bili uglavnom 4-5ep kao pauza izmedju dva velika arca, posto nije to Bleach da prekine aktuelni arc i ubaci filler arc.

Fairy Tail jedini nije patio od tih fillera za sad, posto je imao mozda nekih ~8 epizoda koje su uglavnom 1ep filler, sem jednog arca od 4-5ep.

Filleri su deo animea. Drugim recima, Fairy Tail i One Piece su bolji od Bleach i Naruto posto su gledljivi i nemaju dosadne fillere koji prekidaju radnju na 26ep ili kod Naruta na 100ep. Ako je pola animea od 500ep los, onda je tesko reci da je taj anime dobar samo zbog druge polovine. Lako je ignorisati 10ak epizoda, ali 200ep fillera tesko. Mada, malo je i glupo uporedjivati Fairy Tail sa njima posto su anime i manga mladji. Ni obican Naruto nije imao mnogo filera do 135. epizode. Bleach je jedini koji je imao 50ep filera u svojih prvih 100 epizoda.

Da budem iskren, ja ni nemam nista protiv fillera. U Narutu mi se eto svideo malo Sora arc zato sto su ubacili Asumu u njemu, al ga posle sav onaj emo deo unistio. Recimo u Detective Conan mi fileri isto dobri, pogotovu kad su duzi. Primeti se odmah da li je epizoda filler ili ne, posto su manga epizode mnogo bolje odradjene, ali ima i dobrih fillera. U pocetku je mozda malo smor gledati epizode sa Detective Boys, ali kad se Haibara prikljuci, samo te fillere i cekam <3

Sad, sto se mange tice, Naruto je malo druga prica, ali s obzirom da Bleach i One Piece nisam citao, ne mogu suditi mangama. Fairy Tail manga jos nije stigla do trenutka gde je Naruto manga stigla (koja je mozda i na samom kraju), tako da dodje kao da uporedjujem obe mange do time skip. Uporedjujuci Naruto Part 1 i Fairy Tail, Fairy Tail mi je daleko bolji. Iako Naruto i dalje smara u Part 2 oko Sasketa, taj deo je mnogo bolji od Part 1, tj Naruto Shippuuden je bolji od Naruto.

tl;dr - kao sto Alan rece, Fairy Tail nema nikakvo mesto medju big 3. Tako da mi je One Piece > Shipuuden > Bleach > Naruto sto se animea tice. Sto se mange tice...Samo sam Naruto i citao od Big 3.

http://dreamlessdorm.wordpress.com/

534 najpopularnija shonena - Page 3 Empty Re: 4 najpopularnija shonena Pet 31 Avg 2012, 12:43

Japi

Japi
Shogun
Shogun

1.Fairy Tail

Naruto je veoma blizu ali gomila filera i flashbackova je presudila,a Bleach je jedva vredan pomena xD One Piece nisam gledao a verovatno i necu.

544 najpopularnija shonena - Page 3 Empty Re: 4 najpopularnija shonena Pon 03 Sep 2012, 04:05

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Zašto nečeš One Piece gledat? Samo nemoj reći da je zbog broja epizoda jer ću te odma naučit pameti Haha

Ako je do crteža, razumjet ću.

554 najpopularnija shonena - Page 3 Empty Re: 4 najpopularnija shonena Pon 03 Sep 2012, 04:17

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Oba su iskreno xD Nemam vremena stvarno za toliko epizoda,ubija me u pojam to da ako sad pocnem da gledam anime mozda necu do Nove Godine da zavrsim Haha A i animacija mi se ne dopada toliko Smile

564 najpopularnija shonena - Page 3 Empty Re: 4 najpopularnija shonena Pon 03 Sep 2012, 04:21

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Da to ti je puno gledat, a Naruto nije. 220 epizoda + 270 o dalje kao nije puno. Ali najbolje mi je kad ljudi stvarno misle da One Piece ima puno više epizoda od Naruta. Pre smješno...

Jbg, ne sviđa ti se Animacija šta ćeš. Meni su u početku neki likovi bili ne gledljivi, zapravo, i dan danas ih nemogu pogledat kak spada, ali humor i super scene mi sve nadoknađuju.

574 najpopularnija shonena - Page 3 Empty Re: 4 najpopularnija shonena Pon 03 Sep 2012, 04:32

Japi

Japi
Shogun
Shogun

Da sam tad znao za One Piece kad sam poceo da gledam Naruta i Bleach onda bih ga odgledao najverovatnije Smile Ali to je bilo pre 6-7 godina,tad sam studirao tako da sam imao vremena na pretek Haha Sad sam kuci,obaveze,trazenje posla itd,itd.. Smile

584 najpopularnija shonena - Page 3 Empty Re: 4 najpopularnija shonena Pon 03 Sep 2012, 07:50

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Ja sam još uvek u procesu rewatch-ovanja OP-a (gledala sam kao mala xDDD) i tek sam na 155. epizodi, pa neću još ništa definitivno da kažem, ali mi je već na fave list -> bolje od Naruta, Bleach i FT-a xD
Mnogo je addicting za zanimljivim borbama, dobrim likovima (sa dobrim development-om), dobrim humorom, a i tužne scene su odlično odradjene...

594 najpopularnija shonena - Page 3 Empty Re: 4 najpopularnija shonena Pon 03 Sep 2012, 12:45

Amaya

Amaya
Daimyo
Daimyo

Fairy Tail. onda drugo mjesto mi negdje dijele One Piece iako nisam do kraja sve pogledala ali sam oko time skipa vec i sad sam pauzirala, Bleach mi je iz nekog razloga prirasao srcu iako nije toliko dobar, ne mogu objasniti zasto ga volim xD i onda je tu Naruto koji planiram rewatchat ali nemam zivaca i ostavljam to za sljedece ljeto xD

Fairy Tail sam zadnji gledala pa mi je najsvjeziji, nema toliko fillera, crtez mi odgovara (iako je OP isto ko i FT manga a i naviknula sam se), nemam previse zamjerki kod FT-a, tj od ova 4 ih imam najmanje.

604 najpopularnija shonena - Page 3 Empty Re: 4 najpopularnija shonena Pon 03 Sep 2012, 20:07

synhro

synhro
Daimyo
Daimyo

Op > Ft > Nrt > Blc

614 najpopularnija shonena - Page 3 Empty Re: 4 najpopularnija shonena Sub 24 Nov 2012, 02:03

Gost

Anonymous
Gost

Nisam gledao One piece ni Fairy tail (poceo sam ali me smorilo vec oko 10-e batalio), pa mi ostaje Bleach i Naruto...
Svakako Naruto...
Ne mislim da sire radnju vise nego sto je potrebno cak sta vise, dopada mi se sto ima tolikih flash back-ova, jer tako imam potpuniju sliku, cak ni sto se tice likova, radije bi ovako da se bave svima nego da nznm sve te price...

Btw, Hunter x Hunter je najjaci!!!!

624 najpopularnija shonena - Page 3 Empty Re: 4 najpopularnija shonena Sub 24 Nov 2012, 14:33

Miki-Liki

Miki-Liki
Banovan
Banovan

Trenutno Fairy Tail, sudeći po onome što sam video (60-70 epizoda, nakupilo mi se još toliko Very Happy).
Bleach sam nekako zgotivio, preskočio sam filere naravno. On bi bio drugi.
Naruta nisam gledao godinu i po dana, ne znam gde sam tačno stao ni koliko epizoda trenutno ima.
One Piece mi je zasada poslednji, stao sam oko dvestote epizode, verovatno ću nastaviti jednog lepog dana kad bude bio pri kraju.

634 najpopularnija shonena - Page 3 Empty Re: 4 najpopularnija shonena Ned 25 Nov 2012, 00:10

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Eh... Taman kod 200-e epizode počinje super dio. Obično ljudi nakon 200 epizoda rade pauzu, tako sam i ja jer taj dio sa skypiom te smori. Kad dođeš do water7 teško da ćeš više radit pauze jer svaki arc poslije toga je sve bolji i bolji.

644 najpopularnija shonena - Page 3 Empty Re: 4 najpopularnija shonena Ned 25 Nov 2012, 00:59

Miki-Liki

Miki-Liki
Banovan
Banovan

Nema šanse, koliko god ljudi smatrali neki arc dobrim, znam da ću se eventualno smoriti i da ću praviti poduže pauze. A ni ne očekujem previše. Very Happy

654 najpopularnija shonena - Page 3 Empty Re: 4 najpopularnija shonena Ned 25 Nov 2012, 01:06

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Pravit ćeš ih onda i kad završi anime. xD

664 najpopularnija shonena - Page 3 Empty Re: 4 najpopularnija shonena Ned 25 Nov 2012, 01:10

Miki-Liki

Miki-Liki
Banovan
Banovan

Sigurno, meni je bilo potrebno pola godine da odgledam Yu Yu Hakusho (koji mi se usput rečeno, mnogo dopao).

674 najpopularnija shonena - Page 3 Empty Re: 4 najpopularnija shonena Ned 25 Nov 2012, 01:15

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

I meni je trebalo dosta da pogledam one piece. Radio sam 2 puta pauzu. jednu tamo kod 30-e epizode i jednu tamo poslje 200-e. Kasnije je išlo kao podmazano. Maratonce brzo pogledam, ali evo naprimjer DRRR sam gledao jako dugo, a ima samo 24 epizode.

684 najpopularnija shonena - Page 3 Empty Re: 4 najpopularnija shonena Sub 02 Feb 2013, 08:44

Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu
V.I.P.
V.I.P.

Yup, šteta što ne mogu da promenim glas, ali sada definitivno One Piece <3
Jeste dugačko, ali vredno... (though samo sam up to date sa mangom, ali pošto mi je potvrđeno da skoro da i nema razlika između adaptacija)

694 najpopularnija shonena - Page 3 Empty Re: 4 najpopularnija shonena Sub 02 Feb 2013, 12:51

Kjuri

Kjuri
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Fakkkk zasto ne mogu da izaberem vise od jednog??? Sad

Po prici Naruto, ali sve ukupno anime+manga One Piece.

704 najpopularnija shonena - Page 3 Empty Re: 4 najpopularnija shonena Sub 02 Feb 2013, 12:56

Kjuri

Kjuri
Nihon-Jin
Nihon-Jin

Lol ko je glasao za Fairy Tail i Bleach. Laughing

Bleach ima odlican pocetak ali kasnije je shitttt.
A Fairy Tail je najklasicniji shounen ikada, nakama power i ostalo. Da ne bude zablude, volim ja i Fairy Tail, ali on je najmanje poseban od preostalih naslova.

714 najpopularnija shonena - Page 3 Empty Re: 4 najpopularnija shonena Sub 02 Feb 2013, 13:21

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Svi su isti što se toga tiče Very Happy

724 najpopularnija shonena - Page 3 Empty Re: 4 najpopularnija shonena Pon 04 Feb 2013, 00:49

~Death Ripper~

~Death Ripper~
Administrator
Administrator

Pocela sam da citam Fairy Tale mangu i sad sam kol'ko-tol'ko upoznata sa sva 4, ali sam za sad samo sigurna da nije Bleach. *still ain't voting XD*

https://japanmaniaserbia.serbianforum.info

734 najpopularnija shonena - Page 3 Empty Re: 4 najpopularnija shonena Sre 06 Feb 2013, 11:11

Kjuri

Kjuri
Nihon-Jin
Nihon-Jin

sajber ::Svi su isti što se toga tiče Very Happy

Da u pravu si, nisam se lepo izrazio(jasno svi su shouneni).

Fairy Tail jednino to ima, radnja im je po mom misljenju previse pravolinijska.
I One Piece mozda ima pravolinijsku radnju(idu od jednog ostrva do drugog i to su arc-ovi), ali oni ipak pricaju pricu koja je dosta drugacija od klasicnih shounena(pirati Smile ). Dok je Naruto zamrsen vise nego sto treba, pola dobrih borbi nismo videli jel se jednostavno manga onda nikada ne bi onda zavrsila.XD

744 najpopularnija shonena - Page 3 Empty Re: 4 najpopularnija shonena Ned 24 Feb 2013, 23:44

sajber

sajber
V.I.P.
V.I.P.

Jbg, ja sam za Fairy Tail predvidio 64 epizode, a ovako kako su arcevi neki minijaturni a Anime ide prema 200 epizoda, vidjet ćemo na šta će ispast. U svakom slučaju, zabavan je i adrealističan.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu